Resmi açıklamayı okuyun

Edinburgh Yemek & Şarap Okulu (ESFW), 1986'da kurulmuş olan İskoçya'nın en eski bağımsız ve ödüllü aşçılık okuludur. ESFW, Newliston Estate Coach Evi'nde, EH29 9EB'de bulunmaktadır.

Neredeyiz:

  • Şehir merkezinden sadece 25 dakika uzaklıktadır.
  • Edinburgh Havaalanı'ndan 5 dakika
  • Tüm ana ulaşım yollarına erişim. (M8, M9, B800)

Kurslar

Eğitim, Diploma, Bir Günlük Aşçılık Dersleri, Yiyecek ve Şarap Akşamları, Masterclasses.

Dışarda İkram

Okul ayrıca kurumsal etkinlikler, düğünler ve özel günler için catering hizmetleri geniş bir yelpazede sunmaktadır.

TAKİP ETMEK

Edinburgh School of Food & Wine, 1986'da kurulmuş olan İskoçya'nın en eski bağımsız ve saygın aşçılık okuludur.

Şefin tecrübeli ekibi, öğrencilere özverili profesyonellere eksiksiz bir yetenek, teknik ve beceri kazandırmaktadır.

Okul Newliston Gayrimenkul Koç Evi'nde yer alan okulumuz, geniş Eğitim Kurslarımız, Bir Günlük Aşçılık Dersleri, Yiyecek & Şarap Akşamları, Masterclasses, Boş Zaman Etkinlikleri ve Kurumsal Etkinlikler için mükemmel bir ortam sunmaktadır.

Okul, ayrıca Kirkliston'daki Newliston Emlak'da, Güney Queensferry'de Dundas Kalesinde ve İskoçya İlk Minster Binası Bute Evi'nde ikamet eden düzenli etkinlikler de içeren geniş bir ikram hizmetleri sunmaktadır.

Birçok yerel topluluk etkinliğine ve Edinburgh'taki John Lewis ve The Gyle alışveriş merkezindeki düzenli yol şovlarına katılarak ekibiyle tanışma ve okulda bir ömür boyu hissetme fırsatı buluyoruz.

Okul, 'British Accreditation Council' tarafından tamamen akredite edilmiş olup, tam SQA akreditasyonuna da çalışıyoruz. Eğitim öğrencileri, bir gün pişirme meraklıları ve etkinlik katılımcıları, okuldayken en iyi deneyim ve bilgiyi sağlamak için çeşitli iş ortakları ve kuruluşlarıyla birlikte çalışıyoruz.

Tüm İskoç, İngiliz, Avrupa ve Uluslararası yasalara uymaya çalışıyoruz ve Şubat 2013'te olduğu gibi, çöp toplama organizasyonu için Sıfır atık olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz. Daha fazla bilgi için burayı tıklayın.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

... [+]

Edinburgh School of Food & Wine, gap-year öğrencileri, okul terk edenler ve kariyer değiştiricileri de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri kabul etmektedir. Diplomanın çektiği öğrencilerin kesiti, odak noktanın yiyecek ve şarap için paha biçilmez bir giriş yapması üzerinde yoğunlaştığı çeşitli bir grup oluşturmasına yardımcı olur.

Kariyer fırsatları

Edinburgh School of Food & Wine mezunları mesleki dünyada bir dizi kariyer yapmaya devam ettiler. Bunlara profesyonel şefler, özel aşçılar, yemek yiyici ve gıda yazarları dahildir. Edinburgh School of Food & Wine, 1986 yılındaki kuruluşumuzdan bu yana İngiltere'de ve dünyadaki endüstri profesyonelleri ile güçlü bir ilişki kurdu ve besledi. Bireysel olarak doğru fırsatı yaratmak için her öğrenciyle birlikte çalışırız.... [-]

Birleşik Krallık Edinburg
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
6 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

Bu beceri ve teknikler esaslı bir derstir ve size modern pasta şefinin ihtiyaç duyduğu platformu sağlamak için tasarlanmıştır. Diploma, yoğun ve başarılı olmak için gerek ... [+]

Bu beceri ve teknikler esaslı bir derstir ve size modern pasta şefinin ihtiyaç duyduğu platformu sağlamak için tasarlanmıştır.

Diploma, yoğun ve başarılı olmak için gereken tüm teknikleri destekleyen profesyonel bir seviyededir. Pastane şefi için, profesyonel yemeklik okullarının öngördüğü ve belirlediği yüksek standartlarda eğitim almamızı isteyen ikram dünyasıyla ilgili şu anki talep var. Kurs, kariyer yapmak isteyen, kendi işini kurmak isteyen, kariyer değiştiren ve mevcut seviyelerini tamamlamak isteyenlerden oluşan geniş bir yelpazede bireyler için tasarlanmıştır. Üniforma, kişisel bıçak takımını ve tüm tarifleri içerir.

Pastanesi Kursu yeni bir yenilikçi kurstur ve Patisserie disiplininde uzmanlaşmak için İskoçya'daki ilk kurstur.... [-]

Birleşik Krallık Edinburg
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

... [+]

oyun Sigara, kür ve koruma Diyet ve alerjiler için yemek Tatlılar ve pudingler Menü yazımı ve maliyetleme Şarap Çalışmaları

Diploma süresince, öğrencilere, uzman sommelier tarafından öğretilen, yiyecek ve şarap eşleştirmesine bir günlük bir giriş verilir.

Bu, öğrencilere şarapların yapımı ve çeşitli lezzet ve besin türleriyle uyumu konusundaki yeteneklerini kavrayacak bir temel sağlayacaktır.

Bu ders öğrencilere üzüm çeşitlerini iyi kavrayacak ve bilinçli şarap ve ruh seçimleri yapacaktır.

Bu ders, yiyecek ve şarap konusunda daha fazla araştırma yapmak için mükemmel bir temel oluşturmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Edinburg
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sertifika

Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

Ekmek, fırınlama ve pastacılık Menü planlama ve maliyetleme Daha büyük sayılar için pişirme CV Yapı Atölyesi Yoğun Sertifika Kursunun bir parçası olarak ... [+]

Ekmek, fırınlama ve pastacılık Menü planlama ve maliyetleme Daha büyük sayılar için pişirme

CV Yapı Atölyesi

Yoğun Sertifika Kursunun bir parçası olarak, paha biçilmez bir röportaj ve özgeçmiş oluşturma atölyesi de sunuyoruz. Tecrübeli İK ve uzmanları tarafından desteklenen bu, CV'nizi mükemmelleştirmek ve kariyer değişikliği ya da iş dünyasını keşfetmek için hazırlanan röportaj tekniğinizi mükemmel bir şekilde kullanmak için mükemmel bir fırsattır.

şarap Çalışmaları

Kurs süresince, uzman sommelier tarafından öğretilen, öğrencilere bir günlük yemek ve şarap eşleme bilgileri verilmektedir.... [-]

Birleşik Krallık Edinburg
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku