Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Edinburgh Yemek & Şarap Okulu (ESFW), 1986'da kurulmuş olan İskoçya'nın en eski bağımsız ve ödüllü aşçılık okuludur. ESFW, Newliston Estate Coach Evi'nde, EH29 9EB'de bulunmaktadır.

Neredeyiz:

  • Şehir merkezinden sadece 25 dakika uzaklıktadır.
  • Edinburgh Havaalanı'ndan 5 dakika
  • Tüm ana ulaşım yollarına erişim. (M8, M9, B800)

Kurslar

Eğitim, Diploma, Bir Günlük Aşçılık Dersleri, Yiyecek ve Şarap Akşamları, Masterclasses.

Dışarda İkram

Okul ayrıca kurumsal etkinlikler, düğünler ve özel günler için catering hizmetleri geniş bir yelpazede sunmaktadır.

TAKİP ETMEK

Edinburgh School of Food & Wine, 1986'da kurulmuş olan İskoçya'nın en eski bağımsız ve saygın aşçılık okuludur.

Şefin tecrübeli ekibi, öğrencilere özverili profesyonellere eksiksiz bir yetenek, teknik ve beceri kazandırmaktadır.

Okul Newliston Gayrimenkul Koç Evi'nde yer alan okulumuz, geniş Eğitim Kurslarımız, Bir Günlük Aşçılık Dersleri, Yiyecek & Şarap Akşamları, Masterclasses, Boş Zaman Etkinlikleri ve Kurumsal Etkinlikler için mükemmel bir ortam sunmaktadır.

Okul, ayrıca Kirkliston'daki Newliston Emlak'da, Güney Queensferry'de Dundas Kalesinde ve İskoçya İlk Minster Binası Bute Evi'nde ikamet eden düzenli etkinlikler de içeren geniş bir ikram hizmetleri sunmaktadır.

Birçok yerel topluluk etkinliğine ve Edinburgh'taki John Lewis ve The Gyle alışveriş merkezindeki düzenli yol şovlarına katılarak ekibiyle tanışma ve okulda bir ömür boyu hissetme fırsatı buluyoruz.

Okul, 'British Accreditation Council' tarafından tamamen akredite edilmiş olup, tam SQA akreditasyonuna da çalışıyoruz. Eğitim öğrencileri, bir gün pişirme meraklıları ve etkinlik katılımcıları, okuldayken en iyi deneyim ve bilgiyi sağlamak için çeşitli iş ortakları ve kuruluşlarıyla birlikte çalışıyoruz.

Tüm İskoç, İngiliz, Avrupa ve Uluslararası yasalara uymaya çalışıyoruz ve Şubat 2013'te olduğu gibi, çöp toplama organizasyonu için Sıfır atık olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz. Daha fazla bilgi için burayı tıklayın.

Konumlar

Edinburg

Address
The Coach House
Newliston Estate

EH29 9EB Edinburg, İskoçya, Birleşik Krallık