Edinburgh College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Edinburgh College

Edinburgh College , İskoçya, Birleşik Krallık'ta bulunmaktadır ve Edinburgh şehir bölgesinde dört ana kampüste faaliyet göstermektedir.

Yaklaşık 26.000 öğrenci kaydı ve 1.200 personeli ile Edinburgh College , Birleşik Krallık'taki en büyük kolejlerden biridir ve önde gelen kamu tarafından finanse edilen ileri eğitim (TVET) sağlayıcılarıdır. Kolej, İşletme ve Yönetim, İlk Yıllar Eğitimi, Mühendislik, STEM ve İnşaat, Yaratıcı Endüstriler, Sağlık ve Refah ve Turizm ve Ağırlama içeren geniş bir müfredat geliştirmiştir.

Edinburgh College , İskoçya'daki yıl boyunca en büyük İngilizce Dil programları sağlayıcılarından biridir ve Birleşik Krallık'ta İngilizce öğretimi için British Council tarafından akredite edilmiştir.

148458_7-min.jpg

Ek olarak, Edinburgh College , bir kurumun bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik hükmünün kalitesinin bağımsız, endüstri destekli bir onayı olan STEM Assured statüsünü elde etti. Bu statüyü elde etmek için Edinburgh College , gelişen teknolojiye ve işverenlerin gelişen ihtiyaçlarına ayak uyduran STEM kursları tasarlama ve sunma kapasitemizi karşılaştırmak için sağlam bir çerçeveye göre değerlendirildi.

Edinburgh College , insanlara istedikleri gelecek için ihtiyaç duydukları becerileri sağlamaya inanıyoruz. Eğitimin, kariyerlerini geliştirmek isteyen ebeveynler, gençler ve profesyoneller için önemini anlıyoruz. Ayrıca öğrencilerimizin ve ortaklarımızın eğitimin ilgili, amaca yönelik ve ilgi çekici olmasını da anlıyoruz.

Uluslararası deneyim

Her yıl, sunduğumuz yüksek kaliteli eğitim ve öğretimden yararlanmak için dünyanın dört bir yanından öğrencileri ağırlıyoruz. Öğrenciler bize diploma kursları, ısmarlama kısa kurslar ve yıllık İngilizce yaz okulumuz için geliyorlar. Uluslararası öğrencilerimizin birçoğu onların kullanmak Edinburgh College için şartlara Pathway üniversite çalışmaya veya düz işgücü girmek.

Ayrıca, öğrencileri, öğretmenleri ve profesyonelleri eğitmek, müfredat geliştirme konusunda tavsiyelerde bulunmak ve yeni eğitim kurumlarının kurulmasına danışmak ve desteklemek için yurtdışındaki ortaklarla giderek daha fazla çalışıyoruz. Ortaklarla kendi ülkelerinde, Edinburgh'da, çevrimiçi olarak veya bu yöntemleri (harmanlanmış öğrenme) çeşitli kullanarak çalışabiliriz.

148460_27-min.jpg

Uluslararası deneyimlerimizle bilgi ve deneyimlerimizi paylaştık, aynı zamanda diğer ülkelerdeki eğitimsel ve kültürel bağlamları daha derin bir şekilde anlayarak kendi ufkumuzu genişlettik.

Aşağıdaki alanlarda uluslararası çalışma deneyimine sahibiz:

  • Ulusötesi eğitim ortaklıkları ve programları
  • Turizm, yönetim ve liderlik ve işletme dahil müfredat alanlarımızdaki profesyoneller için eğitim
  • Mesleki eğitim / öğretmen eğitimi
  • İngilizce öğretimi ve öğretmen eğitimi
  • Beceri ve mesleki eğitim danışmanlığı, TVET kapasite geliştirme

Konumlar

Edinburg

Address
46 Dalhousie Rd, Eskbank, Dalkeith EH22 3FR
Edinburg, İskoçya, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin