Excel College Manchester

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Excel Koleji'nde İngilizce öğrenin! Biz Manchester şehir merkezinde yüksek kaliteli İngilizce dersleri veren bir dost dil okulu bulunmaktadır.

Biz gelişmiş Başlangıçtan her düzeyde Genel İngilizce kursları sunuyoruz. Biz IELTS hazırlık kursları uzman sağlayıcı ve aynı zamanda öğrencilerin FCE ve CAE sınavlarına hazırlanmak için yardımcı olur.

Bizim Uluslararası Hazırlık Yılı Elbette İngiltere'de bir üniversitede öğrenim için gereken becerileri öğrencilere sağlar. Excel Koleji ayrıca listelenen SELT ders sağlayıcısıdır. Bizim deneyimli öğretmenler iletişim odaklanarak sınıflar oluşturmak. Onlar İngilizce dil tüm yönleriyle becerilerini geliştirmek için malzeme geniş bir kullanım. Ek One-to-One sınıflar ve Akademik beceri sınıfları ile, biz size hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı bir İngilizce kursuna uyarlayabilirsiniz.

Biz de aile yanı ve ikamet konaklama, düzenli sosyal olayların bir takvim ve Manchester toplum içinde gönüllü seçeneği sunuyoruz. Bu yeni arkadaşlar ve çok sınıf dışında İngilizce pratik için fırsat çok olacağı anlamına gelir.

Bugün geçerli! Ya da bir seviye sınavına ve ücretsiz ilk İngilizce sınıfı denemek için bize ulaşın!

Sosyal aktiviteler Biz sınıf dışında İngilizce pratik için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz.

Biz müzelere yürüyüş turları, futbol maçları ve geziler dahil olmak üzere Manchester ve çevresinde düzenli geziler ve etkinlikler düzenlemektedir. Biz de her hafta Manchester meydana tüm harika şeyler anlatmak. Bizim faaliyetleri tüm etkinlik takvimi ilan edilmektedir. Ayrıca Facebook, Meetup ve Twitter, üniversitede duyuru panosunda bilgi bulabilirsiniz. Eğer İngilizce pratik ederken yerel toplum yardımcı olmak istiyorsanız ve bizim gönüllü sayfasında bakabilirsiniz.

Haftalık olaylar

Kahve sabah - ücretsiz Konuşma Kulübü - ücretsiz Masa tenisi - ücretsiz 5-a-side futbol - £ 4.50 (yaklaşık)

Diğer olaylar - Örnek fiyatları

John Ryland Kütüphanesi Trip - ücretsiz Manchester Müzesi Gezisi - ücretsiz Peak District Günlük gezi - £ 25 Old Trafford Turu - £ 16 Liverpool Günlük gezi - £ 23

Gönüllülük Gönüllülük, İngilizce pratik CV'nizi geliştirmek ve Manchester ve burada yaşayan insanlar hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için harika bir yoldur.

Excel Koleji toplum grupları, gençlik merkezleri, çevre koruma örgütleri ve evsiz bir sadaka da dahil olmak üzere gönüllü kuruluşların çeşitli ile temas halindedir. Bu kuruluşların hepsi teklif sürekli değişen gönüllü fırsatları bir dizi, bazı bazı sadece bir gün için, bir yıla kadar bir kaç ay süren var. Excel Koleji blogunu ziyaret ederek mevcut fırsatlara bir göz atabilirsiniz.

Gönüllü ilgilenen varsa, başvurunuzu yaparken lütfen bize bildirin. Biz gönüllü istiyorum ve ne ulaşmak için umut neden belirten bir form doldurmanızı isteyecektir. Biz gönüllü rol kurs tarihleri ​​için geçerli olacak garanti edemez iken, biz sizin çıkarlarınızı eşleşen ve çalışmaları etrafında uyan uygun bir fırsat bulmak için elimizden geleni yapacağız.

AB'den tüm öğrencilerin gönüllü olabilir. İngiltere'de eğitim almak için vize ihtiyacı olan öğrencilere sürece vize izin verdiği şekilde gönüllü olabilir.

Diğer gereklilikler

İngilizce veya daha yüksek üst orta düzey en az sekiz haftalık bir ders incelenmesi

Aile Yanı

anadili İngilizce pratik yapma imkanı Deneyim İngiliz Kültür dahil tüm faturaları ve kahvaltı ve akşam yemekleri

Bizim aile yanı konaklama yaşayan İngiliz kültürünün bir tat İngilizcenizi geliştirmek ve almak için harika bir yoldur. Bizim dan özenle seçilmiş ve konaklamanız boyunca mutlu, güvenli ve konforlu olmasını sağlamak için kontrol edilir. Tüm aile yanı dan kendi ana dili olarak İngilizce konuşmak ama İngiltere'nin çok kültürlü bir ülkedir ve bizim dan kültürel ve etnik kökenden bir dizi var olduğunu hatırlamak önemlidir.

Bizim dan Manchester farklı bölgelerinde yaşıyor. Bunlar genellikle bir otobüs College uzaklıkta 20 ve 50 dakika arasında, uzak College binmek, yerleşim alanlarında yaşamaktadır. bizim ana bazıları bazı çiftler emekli ve bazı tek çalışma insanlar, genç çocuklar var. Hepsi öğrencilere ev sahipliği ve farklı kültürleri hakkında öğrenme keyfini çıkarın.

Öğrenciler kendi odası var ve ailenin bir ek üyesi olarak kabul edilir. Bu bulaşık yıkama gibi bazı ev işleri bir yemekten sonra ve oda düzenli tutulması ile yardımcı olması bekleniyor olabilir anlamına gelir. Ayrıca anadili ve İngiltere'de gerçek hayatın bir deneyime sahip İngilizce konuşan çok değerli uygulamayı almak anlamına gelir.

Bizim ev sahibi ailelerin bazı görüşmeler için bizim bültenler bakabilirsiniz.

Konut

şehir merkezinde yaşamak Diğer uluslararası öğrencilerle birlikte düz paylaş En-suite banyo ile kendi odasında kalmak

Eğer şehir merkezinde self-catering konaklama arıyorsanız, Excel Koleji ikamet mükemmel bir seçenektir. Excel College ve şehir merkezine sadece 15 dakikalık yürüme mesafesinde, öğrenci konaklama çok iyi sınıfa alma ve boş zamanlarında Manchester keşfetmek için yerleştirilir. Her dairede altı tek kişilik yatak odası (banyolu banyo ile tüm) ve bir ortak mutfak ve oturma alanı vardır. Orada ortak kullanım alanları için bir haftalık temizlik hizmeti ama öğrencilerin, bulaşıkları yıkamak kendi banyo temiz ve düzenli onların yatak tutmak için bekleniyor.

Konumlar

Manchester

Address
St. James' Building
89 Oxford Street
Manchester
M1 6FQ

M16FQ Manchester, İngiltere, Birleşik Krallık