Exeter College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

HAKKIMIZDA

Exeter Koleji bizim öncelikli olarak öğretim, öğrenme ve öğrenci başarısını yerleştirir bir, büyük gelişen ve büyüyen üçüncül üniversitesidir. Biz mükemmel bir bölgesel bir üne sahiptir. Üniversite 2014 yılında tam muayene 2012 yılında "hiçbir uyarı" teftiş ve yine bir pilot Ofsted tarafından olağanüstü olarak değerlendirilmiştir. Biz 2012 yılında Times Eğitim Supplement 'Yılın Üstün Sağlayıcı kazandı ve 2014 yılında Yılın BTEC Koleji bulundu.

Biz öğrenci ve personel yüksek beklentileri vardır ve her yıl kombine çabaları mükemmel sınav notlarının, seçkin eğitim başarıları ve parlak müzik, sanat, spor ve toplum başarıları ile sonuçlanır. Biz, her yaş ve yetenek ve öğretici ve öğrenci destek programları onların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır öğrencileri ağırlamaktan potansiyellerini tam olarak ulaşmak için onları zorlu.

12.000 öğrenci - Exeter College yaklaşık 10.000 için yükseköğretimi sağlar. kolej eski dilbilgisi okulların altıncı formları ve Exeter Technical College araya getirerek, İngiltere'de ilk üçüncül koleji olarak 1970 yılında kurulmuştur.

Bizim son başarıları

Mayıs 2016 yılında Exeter College Times Eğitim Yılın Çıraklık Programı için İleri Eğitim Ödülü 2016 Supplement layık görüldü. Exeter Koleji ve Devon İlçe Belediyesi öncü ve yenilikçi Haven Bankalar Açık Education Centre için ulusal tanındı. ortaklık Ek Eğitimde Yenilik 2015-16 için Kolejler (Mİ) Beacon Ödülü Dernek ile tanındı. Jan 2014 yılında, Ofsted Öğrenciler, Exeter Koleji ülkedeki kolej en iyi performans gösteren biri yapar Öğretim, Öğrenme ve Değerlendirme, Liderlik ve Yönetim ve Genel Etkinliği için Sonuçları için kolej Grade 1 'Üstün' ödüllendirildi. Bizim Ofsted sınıflandırma üzerinde daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın. Ofsted raporu okumak için tıklayınız. Kasım 2012 yılında Exeter College iki prestijli Times Eğitim Yılı Üstün Sağlayıcısı ve Öğrenme ve Beceri Ödülleri'nde Üstün Liderlik İleri Eğitim Ödülleri Supplement kazandı. Temmuz 2014 yılında Exeter College Yılın BTEC Koleji verildi.

Biz ne öneriyoruz?

Başarılı bir üçüncül kolej olarak şimdi kendi bireysel yetenek, aspirasyon ve ilgi yansıtan o seçebilirsiniz kurs ve öğrenci geniş bir yelpazede sunuyoruz. Biz sunuyoruz:

40 AS ve A2 konular, Prestijli Uluslararası Bakalorya, 90'ın üzerinde led mesleki ve sanayi kursları geniş bir yelpazede (seviye 3 giriş seviyesi) gençler ve yetişkinler için Devon çıraklık çerçeveler en büyük seçim eğitim, istihdam ve mesleki eğitim alanlar gençlerin ve yetişkinlerin değil desteklemek üzere tasarlanmış bir dizi program yetişkin öğrenme kursları - eğlence profesyonelce programları akredite etmek işverenler ve çalışanlar için ısmarlama eğitim ve gelişim kursları Plymouth, Exeter, Marjon ve Kingston ve BTEC Üniversiteleri ile işbirliği içinde Vakfı Dereceler olmak üzere 30'dan fazla üniversite düzeyinde dersler,.

kolej Exeter kenti hizmet vermeye devam ama biz de 60 üzerinden bizim 16 ile% Devon genelinde öğrenci çekmek - Devon genelinde gelen 18 öğrenci ve güney batı.

kolej spor, kurumsal, gazetecilik, müzik, akademik yetenekli ve ağırlama ve ikram öğrencilere eğitim veren uzman akademileri bir dizi sahiptir. Biz, böyle Flybe, Met Office, Michael Caines ve birçok küçük ve orta ölçekli işletmeler gibi önde gelen yerel ve uluslararası işverenler ile, bizim müfredat yoluyla ve Business Solutions, üniversitenin özel işveren nişan ekibi ile çok güçlü işveren bağlantıları geliştirdiğimiz meslek kursları sağlanması ve çıraklık eğitimi mevcut sanayi eğilimleri ve girişimleri aynalar.

Biz yerel toplumu ve ekonomiyi desteklemek amacıyla yerel yönetimler, ulusal, toplum ve işveren grupları ile yakın bir çalışma önemini biliyoruz ve biz özellikle Prens 'Güven, Kariyer Güney Batı ve Ticaret Odaları ile önemli girişimleri sunar.

Konumlar

Exeter

Address
Hele Road
EX4 4JS Exeter, İngiltere, Birleşik Krallık