Resmi açıklamayı okuyun

2014 yılında kurulan Gateway International, Birleşik Krallık'ta çeşitli güzellik ve holistik kurslar sunan bir meslek yüksek okulu.

Her öğrencimizin her biri, her öğrenciye uygun olarak hazırlanmış, her derse uygun, yüksek nitelikli ve tecrübeli eğitmenlerimiz, eğitim tesislerimiz ve ders içeriğimizdeki öğretim seviyesinden tamamen memnun.

Öğrenme sürecinin her adımında size yardımcı olmaya hazır, ilham verici, tutkulu konuşmacılarla dostça ve destekleyici bir öğrenme ortamı sunuyoruz.

Gateway International College , hayatınızı mesleki öğrenim ve yeni becerilerin kazanılmasıyla değiştirmek için ihtiyacınız olan seviyeye getirecektir.

Kurslarımız çok çeşitli güzellik ve bütünsel terapileri kapsamaktadır ve mezuniyet sonrası desteğimiz, edindiğiniz becerilerle ihtiyaç duyduğunuz işleri bulmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Gateway International College ile bir kursa başlayın ve hayatınızda yeni bir bölüm başlatın.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Gateway International College

Tam Vücut Masajı uygulaması, müşterinize iyi hissetme duygusunu teşvik etmek için tasarlanmış rahatlatıcı ve keyifli bir deneyim sunmak için bir fırsattır. Bu kurs size p ... [+]

İçinde yaşadığımız dünya inanılmaz yoğun bir yer. Telefon, bilgisayar ve televizyonlarımız haftalar önce kabul ettiğimiz şeyleri unuttuğumuz şeylerle ilgili bildirimler alırken, hepimiz işin, sosyal ilişkilerin ve hayattan sevdiğimiz şeylerin peşinde koşuyoruz. Bazen sadece gevşemek iyidir.

Tam Vücut Masajı uygulaması, müşterinize iyi hissetme duygusunu teşvik etmek için tasarlanmış rahatlatıcı ve keyifli bir deneyim sunmak için bir fırsattır. Bu kurs size profesyonel bir tam vücut masajı sunma konusunda bilmeniz gereken her şeyi öğretecek ve pratik eğitim ve değerlendirmeyi içerecektir.

Üyelik: £ 25 için 3 ay boyunca GTI Öğrenci Üyeliği... [-]

Birleşik Krallık Londra
Açık Kayıt
Ingilizce
30 saat
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku