Resmi açıklamayı okuyun

Küresel Bankacılık Okulu Sanayi lider dünyada Bankacılık ve Finans eğitimi uygulamalı sağlar. Biz öncelikle ilk 20 finans başkentlerinden kurumsal, bankalar, özel sermaye ve hedge fonlara yatırım bankacılığı eğitimi için bilinir.

sektörde eşsiz önerme bankacılık veya finans sektöründe başarılı bir kariyer inşa yardımcı olur. Biz eleştirel düşünme ve problem çözme ile onları eğitmek, hırslı insanlar işe; Bu global dünyada başarılı bir kişilik haline kariyer rehberlik.

Bizim öğretim sınıfa Sanayi deneyimi, mesleki eğitim ve tutkulu öğretim becerileri büyük bir zenginlik getirecektir.

Küresel Bankacılık Okulu Her öğrenci, kendiniz için doğru bir kariyer belirlemek sanayi ile belirli roller ve ağ için özgeçmişinizi geliştirmek için üst düzey bankacılar grubu ile etkileşim olacaktır bizim ücretsiz kariyer gelişim programı aracılığıyla gitmek zorunda.

Ayrıca otomatik olarak bankacılık ve finans sektöründe bizim 4000 + mezunlarımızın üye olacak GBS öğrencileri inceleyerek. Öğrenciler endüstrisinin eski öğrencileri ve işverenleri karşılamak mümkün olacak bizim sayısız ağ etkinliklere davet edilecektir.

Yenilikçi öğretim yöntemleri, deneyimli yatırım bankacıları tarafından teslim edilir. Biz her zaman gerçek dünya yatırım bankacılığı ve finans uygulamaları ve geleneksel akademik öğrenme arasındaki bilgi boşluğu silmek için talip. Biz derinlemesine Q & Excel tabanlı finansal modeller ile gerçek dünya uygulamaları tecrübeli eğitmen, görsel sunumlar ve öğrenme gibi, grup tartışmaları kolaylaştırır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yaz kursları

Global Banking School

2 aylık Elite Global Yatırım Bankacılığı Staj Yatırım Bankacılığı, Private Equity ve Hedge Fund kariyer için gerçek dünya işlemleri istemci bakan deneyim ve çalışma bilgi ... [+]

2 aylık Elite Global Yatırım Bankacılığı Staj Yatırım Bankacılığı, Private Equity ve Hedge Fund kariyer için gerçek dünya işlemleri istemci bakan deneyim ve çalışma bilgi sahibi eşsiz bir fırsattır. Bu staj yerleştirme geniş işlem çalışma deneyimi sağlayacaktır.

İlk ay (4 hafta) programı Yatırım Bankacılığı Sektörü deneyimi için eğitim sağlar:

Londra borsasında ve New York borsasında analizi borsa şirketleri satın almak ve satmak yan işlemin hazırlanması tanıtımlar ve gizli bir yatırım notu yazma, sahalar Excel Finansal modelleme ve "Karşılaştırılabilir kompozisyonları" seçeneğini kullanarak, kamu listelenen şirketlerin değerleme yöntemi "İndirgenmiş nakit akışı" yöntemini kullanarak kamu borsa şirketleri Excel Mali modelleme ve değerleme Excel Mali modelleme ve kullanarak iş alıcı tarafından ödenen prim belirleme yöntemini "İşlem kompozisyonları" Bir Girişim Sermayesi sponsor Excel Mali modelleme ve şirketin kaldıraçlı satın alma M & anlaşma Yığılma / Seyreltme analizi ile bir işlem hazır modelinin hazırlanması Kurul sunum ve yatırım bankacılığı işlem kapanış ... [-]
Birleşik Krallık Londra
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku