Global Banking School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Küresel Bankacılık Okulu Sanayi lider dünyada Bankacılık ve Finans eğitimi uygulamalı sağlar. Biz öncelikle ilk 20 finans başkentlerinden kurumsal, bankalar, özel sermaye ve hedge fonlara yatırım bankacılığı eğitimi için bilinir.

sektörde eşsiz önerme bankacılık veya finans sektöründe başarılı bir kariyer inşa yardımcı olur. Biz eleştirel düşünme ve problem çözme ile onları eğitmek, hırslı insanlar işe; Bu global dünyada başarılı bir kişilik haline kariyer rehberlik.

Bizim öğretim sınıfa Sanayi deneyimi, mesleki eğitim ve tutkulu öğretim becerileri büyük bir zenginlik getirecektir.

Küresel Bankacılık Okulu Her öğrenci, kendiniz için doğru bir kariyer belirlemek sanayi ile belirli roller ve ağ için özgeçmişinizi geliştirmek için üst düzey bankacılar grubu ile etkileşim olacaktır bizim ücretsiz kariyer gelişim programı aracılığıyla gitmek zorunda.

Ayrıca otomatik olarak bankacılık ve finans sektöründe bizim 4000 + mezunlarımızın üye olacak GBS öğrencileri inceleyerek. Öğrenciler endüstrisinin eski öğrencileri ve işverenleri karşılamak mümkün olacak bizim sayısız ağ etkinliklere davet edilecektir.

Yenilikçi öğretim yöntemleri, deneyimli yatırım bankacıları tarafından teslim edilir. Biz her zaman gerçek dünya yatırım bankacılığı ve finans uygulamaları ve geleneksel akademik öğrenme arasındaki bilgi boşluğu silmek için talip. Biz derinlemesine Q & Excel tabanlı finansal modeller ile gerçek dünya uygulamaları tecrübeli eğitmen, görsel sunumlar ve öğrenme gibi, grup tartışmaları kolaylaştırır.

Konumlar

Londra

Address
London Headquarters
Global Banking School
116-120 Meridian Place
Canary Wharf

E14 9FE Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Londra

Address
Olympic Park Campus
Global Banking School
153-159 Bow Road

E3 2SE Londra, İngiltere, Birleşik Krallık