Hudson

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

E-öğrenmenin kafa karıştırıcı dünyasında, yaptığımız işin en iyilerinden sadece bir tanesiyiz. Niye ya? Çünkü birinci sınıf müşteri hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını başka bir şeyden önce koyarız. Size yardımcı olmak için yapabileceğimiz bir şey varsa, bunu yapmak için dağlara tırmanacağız. İkincisi, bunun için, çevrimiçi eğitimimiz kullanımı basit ve oldukça etkilidir. Size daha hızlı sertifika verebilmek için tasarlanmış bir dizi özellik sunuyoruz. Bu inanılmaz özelliklerden bazıları video ve ses tabanlı eğitimi içerir, böylece öğretmeninizi 7 gün 24 saat çevrimiçi çevrimiçi desteklerle ve simüle edilmiş bir ortamda becerilerinizi geliştirmek için çevrimiçi laboratuvarlarla görebilir ve duyabilirsiniz. Bize bir şans ver. Öğrenmeyi düşündüğün yolu değiştireceğiz.

Bizi biraz daha yakından tanımak için aşağıdaki videoyu izleyin.

Vimeo'da Hudson bize.

Çevrimiçi kurslar

İlgilendiğim kursun bir demosunu deneyebilir miyim?

Kurslarımızın çoğu ücretsiz demo için kullanılabilir. Zorunlu veya kredi kartı olmaksızın 150'den fazla dersi deneyebilirsiniz. Ücretsiz tanıtımınızı kurmak için buraya tıklayın.

Çevrimiçi kurslarınız nasıl çalışır?

Çevrimiçi kurslarımız çoklu ortam temellidir. Öğrenmeyi sağlamak için eğitmen tarafından yönlendirilen videolar, ses, metin ve görsel çizimlerden yararlanırlar. Eğitim her zaman gerçek dünyadaki senaryolara ve beceri seti geliştirmeye odaklanır. Ayrıca, indirilebilir kurs notları, şablonlar, çevrimiçi testler ve kurslar da bulunmaktadır.

Hudson kendi kendine eğitim programları, öğrencilere her zaman 7 gün 24 saat uzman seviye eğitimi ile çalışma esnekliği sağlamak için modüler bir şekilde tasarlanmıştır. Tüm kurslar, eğitimlerinin hızını kontrol etmelerini sağlayan navigasyon kontrolleri ile tanımlanmış bölümlerde düzenlenmiştir. Bu onların programlarını kendi hızlarında öğrenmelerini sağlar.

Diğer çevrimiçi kurs özellikleri şunları içerir:

  • Sosyal Öğrenme

Sezgisel kurs platformu, bir öğrencinin diğer öğrenciler ve personel ile etkileşime girmesine ve birlikte çalışmasına, çalışma gruplarını oluşturmasına, tartışmalara katılmasına, farklı kursları derecelendirmesine ve 'beğenmesi' ve en son endüstri bilgisi ile güncel kalmasını sağlar. Bu ders platformu sektörde eşsizdir ve öğrenmeyi eğlenceli ve eğlenceli hale getirir.

  • Sınavlar

Özel uygulama sınavlarımız, öğrenciyi nihai değerlendirmelerine farklı ve piyasadaki geleneksel sınav hazırlıklarından daha etkili bir şekilde hazırlar. Her bir öğrenci, her bir modülden sonra, devam etmeden önce tamamladıkları konu hakkında emin olduklarından emin olmak için uygulama sınavlarına girebilir. Bu onların derslerinin bir sonraki modülüne geçmeden önce etkinliklerini ölçmelerine izin verecektir. Hudson kursları ayrıca, test merkezinde ortamın mümkün olduğunca yakın kopyalanması için tasarlanmış uygulama sınavlarını da içerir. Bu sınavlar ortalama 100 sorudan oluşmaktadır.

  • Flash Kartları

Hudson , eğitimin tek bir boyut olmadığını biliyor, tüm yaklaşıma uyuyor. Bireyler farklı araçları kullanarak farklı şekillerde öğrenirler. İşte bu yüzden Flash Kartlar ve Eğitici Oyunlar kurslarımız boyunca sağlanmaktadır. Bu, öğrenicinin, onları daha etkin bir şekilde tutması ve aynı zamanda onları meşgul etmesini ve odaklanmasını sağlayacak şekilde eğitmesini sağlar.

Kurslarınızın normalde tamamlanması ne kadar sürer?

Çevrimiçi kurslarımız kendiliğinden ayarlanmıştır, bu nedenle istediğiniz kadar az veya çok zaman alabilir. Çevrimiçi kurslarımızın çoğuna 12 aylık erişim hakkına sahip olacaksınız, ancak bir çok kursun tamamlanması birkaç gün veya birkaç hafta kadar az sürüyor.

Ancak, bir istisna, tamamlanması iki yıla kadar süren Diploma Kursları'dır.

Eğitmenleriniz nitelikli mi?

Hudson sadece yüksek vasıflı ve tecrübeli uzman eğitmenlerle çalışmaktadır. Örneğin, IT eğitmenlerimiz en az 15 yıllık bir gerçek dünya deneyimine sahiptir ve kendi alanlarında uzman kişilerdir.

Sezgisel çevrimiçi kurs platformumuz, öğrenenlerin eğitmenlerle etkileşimde bulunmasına ve birlikte çalışmalarına, tartışmalara katılmalarına ve öğrenmelerini en iyi şekilde kullanmaları için sorular sormalarına olanak tanır. Ayrıca, yaşadığınız her konuyla ilgili olarak size yol gösterebilecek deneyimli eğitmenlere de erişebilirsiniz.

Sınavlar

Ders ve sınav desteği sağlıyor musunuz?

Evet! Sunduğumuz destek türleri şunlardır:

Özel Ders

Pazartesi - Cuma günleri 09:30 - 18:00 saatleri arasında tüm kurslarımızda ücretsiz öğretmen desteği sunuyoruz. Ayrıca yükseltme seçeneği olarak 7/24 Öğretmen Desteği sunuyoruz.

Sınav Desteği

Sertifikalarınız için sınavlar oluşturmanıza yardımcı olacağız. Yakında bir test merkezi arıyorsanız ya da evde bir çevrimiçi sınav kurmak istiyorsanız, tüm seçenekleriniz boyunca size yol göstereceğiz. Sınav Fırsatları ve Pro Paketlerimiz ayrıca kursları ilgili sınav ücretleri ile birleştirir.

Teknik Destek

Herhangi bir teknik meselenin ortaya çıkması durumunda, destek ekibimiz sorunlarınızı olabildiğince çabuk çözmek için buradadır.

Ödemeler

Kursları için taksitlendirebilir miyim?

Evet! Çoğu kurs için aylık aylık taksitlendirme planları sunuyoruz. Kursa bağlı olarak, kursunuzun maliyetini faizsiz 4 aylık bir süre boyunca yayabilirsiniz. Kredi çekleri veya kredi sözleşmesi gerekmez.

  • Bireysel Kurslar ve Belgelendirme Paketleri: Bireysel kurslarımız, Sertifika Paketlerimiz ve Soft Skills Paketlerimiz için dört aylık taksitlerle ödeme yapabilirsiniz.
  • Diplomalar: Akredite Diplomalarımızdaki kurs ücretleri 12 aya kadar bir süre boyunca yayılabilir.
  • Sınav Fırsatları ve Pro Paketleri: Sınav Fırsatları ve Pro Paketlerimizdeki kurs ücretleri dört ay boyunca yayılabilir. Ancak, tam bakiyeniz ödenene kadar sınavlara katılamayacaksınız.

Birçok kurs için, taksit planı seçenekleri doğrudan ürün sayfalarında mevcuttur. Diğer tüm kurslar için, bir taksit planı oluşturma hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Kariyer hedefleri

Hangi dersin benim için en iyisi olduğunu bilmiyorum. Yardım edebilir misin?

Kesinlikle! Kurslarımız, kurslarımız hakkında herhangi bir sorunuz olduğunda her zaman telefonla ve e-posta ile mevcuttur. Ayrıca, ekibimizden birisinin size uygun bir telefon görüşmesi yapması için bir geri arama planlayabilirsiniz.

Kursumu bitirdikten sonra iş bulmama yardım edebilir misin?

Talep üzerine, bu konuda rehberlik ve tavsiye sunabiliriz: iş bulma, CV nasıl hazırlanmalı, görüşme için nasıl hazırlanır, kime başvurulur.

Kurslarınızı tamamladıktan sonra herhangi bir iş garantisi sunuyor musunuz?

Bir işi otomatik olarak alacağınızı garanti edemeyiz, ancak iş bulma konusunda nasıl rehberlik ve tavsiye verebiliriz.

Yeni niteliklerimi kazanmayı ne kadar bekleyebilirim?

Bu, çalışmak istediğiniz yer ve sahip olduğunuz deneyim gibi bir dizi faktöre bağlıdır.

BT kursları için, www.itjobswatch.co.uk adresini ziyaret ederek, kalifikasyonunuzun kazanç potansiyeli hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Arama kutusuna kalifikasyonunuzun adını yazın. Ayrıca, talebinizin ne kadar talep edildiğini de görebilirsiniz.

ABD'deki işler için, payscale.com adresini ziyaret edin.

Konumlar

Londra

Address
Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: