Resmi açıklamayı okuyun

İhtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlandı

Londra'nın merkezinde samimi bir yer olan INTO Merkezi konuksever ve iyi donanımlı bir çalışma alanıdır. Merkez, büyük kaynaklara, çalışma alanlarına, yemek imkanlarına ve destek hizmetlerine ev sahipliği yapar.

Bu iyi donanımlı alan, çalışmalarınıza odaklanmanıza ve yeni bir kültüre adapte olmanıza olanak tanır. İlk yılınızı mümkün olduğunca kolay hale getireceğiz. Desteğimiz sizi burada vakit geçirmekten ve harika çevrenizden en iyi şekilde faydalanmak için özgür bırakacaktır.

Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için buraya

Londra'nın hareketli finans bölgesinin merkezinde yer alan INTO City, University of London'ı bulacaksınız. Çalışmalarınızda başarılı olmak için ne gerek var olursa olsun, burada bulacaksınız.

INTO Center, öğretim görevlilerini mükemmel bir konuma, mükemmel kaynaklara ve modern çalışma alanlarına birleştirerek, yaşamak ve öğrenme deneyiminizin merkezi olacak, Üniversiteden otobüsle sadece 15 dakika uzaklıkta olacak.

E-öğrenme araçlarından geniş kütüphane olanakları ve kaynaklara kadar, devam eden desteğe kadar, dinamik bir öğrenme ortamının bir parçası olacaksınız.

Öğrenme olanakları

INTO City, Londra Üniversitesi tesisleri esnek bir öğrenme yaklaşımı sunuyor. Tartışmaya dayalı samimi sınıflardan seminerlere ve konferanslara kadar hepsi çağdaş bir ortamda. Kaynaklar şunları içerir:

 • Her sınıfta masaüstü bilgisayarlara bağlı dijital beyaz tahta, dersleri gerçekten interaktif hale getirmek için
 • çok amaçlı ders tiyatroları
 • 120 koltuklu, üniversite tarzı bir konferans tiyatrosu
 • Çoğu derslikte masa üstü bilgisayarlar
 • son teknolojiye sahip BT ve multimedya

Ders notları ve kurs içeriğini indirebileceğiniz sanal bir öğrenme ortamı olan Moodle'a erişebilirsiniz.

Buna ek olarak, Uluslararası Hazırlık programına çoğunlukla, sınıf deneyiminizi dijital öğrenme yoluyla geliştirmek için tablet bilgisayarların (örneğin bir iPad) kullanılması yoluyla öğretilir.

Öğrenme Kaynak Merkezi

Öğrenme Kaynak Merkezi, Londra Üniversitesi Üniversitesi INTO Kenti'nin birinci katında bulunmaktadır. Ders kitapları, DVD'ler, dergiler, CD'ler, gazeteler ve baskı ve tarama olanakları da dahil olmak üzere çalışmalarınıza yardımcı olacak materyalleri burada bulacaksınız.

Daha fazla çalışma için, Londra Çalışma Merkezi'nden 30 dakikalık yürüme mesafesinde olan kütüphane, 350.000'den fazla kitap, 25.000 dergi ve uzman koleksiyona ev sahipliği yapmaktadır. Londra'da ayrıca, Barbican Kütüphanesi ve Şehir İş Kütüphanesi bulunur; bu kütüphaneler, üniversiteden içeri girmek kolaydır.

Gıda

Aç olduğunuzda, kahvaltı veya öğle yemeğinden sonra yeni arkadaşlarınızla rahatlamak için mükemmel bir yer olan sandviç, içecek ve atıştırmalıklar sunan bir kampüsünde bir kafe var.

Biraz farklı şeyler mi arıyorsunuz? Londra, falafel ve burgerlerden burrito ve suşi'ye kadar her şeyi bulabileceğiniz çok sayıda restoran, kafe ve süpermarket ile doludur.

Üniversite binaları

INTO Şehri, University of London öğrencisi olarak, üniversitenin fantastik tesis yelpazesine de erişebileceksiniz:

 • Tait Binası - etkileyici mühendislik tesisleri, hareket simülatörleri, jeoteknik santrifüj ve bir uçuş simülatörü içerir.
 • Kolej Binası - uzman imkanlar arasında bir TV stüdyosu, dört radyo stüdyosu ve iki dijital düzenleme haber odası bulunmaktadır.
 • Rhind Binası - bilgisayar odaları, deney laboratuvarları ve interaktif ders odaları ile.
 • Drysdale Building - Kariyer Hizmetlerine ev sahipliği yapan, kariyer seçeneklerini tartışmak için tek elden alışveriş merkeziniz ve istihdam edilebilirliğinizi artırmak için desteğe erişim.
 • CitySport - Londra'nın merkezindeki en büyük öğrenci spor tesisi olup, yeni bir spor ve fitness merkezinden bekleyebileceğiniz tüm modern, ileri teknoloji ekipmanlarla donatılmıştır.

Üniversitenizin deneyimine en iyi başlama

Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri ağırlamaktan, Londra'daki City Üniversitesi'nden uluslararası bir topluluğa katılacaksınız. London's Square Mile'dan birkaç dakika sonra, University, Londra'nın en gözde turistik yerleri arasında harika bir konuma sahiptir.

Hayalinizdeki kariyere heyecan verici bir yolculuk, burada harika öğrenme olanakları, kapsamlı kaynaklar, eğlenceli bir öğrenci birliği ve keyifli büyük spor etkinlikleri ile başlar. Ve bu sadece başlangıç ​​- Şehir, Londra Üniversitesi öğrencilerine sunacak çok şey var.

En iyi% 5 üniversite

Akademik mükemmellik için hazırlanan City, Londra Üniversitesi, 150'den fazla ülkeden 18.000'in üzerinde öğrencisi olan uluslararası bir üniversitedir.

Uluslararası bir öğrenci deneyimi, harika istihdam olanakları ve seçtiğiniz mesleğe hazırlamak için tasarlanmış mükemmel akademik programlar sunar. Aslında, City Üniversitesi, Londra Üniversitesi öğrenci memnuniyeti için en iyi üniversiteler arasında yer almaktadır (National Student Survey 2015).

Yüksek teknoloji ürünü konferans odaları ve laboratuvarları, son teknoloji cihazlar ve çevrimiçi öğrenme erişimi ile öğrenmenizi zenginleştirmek için muhteşem olanaklara erişebileceksiniz. Hem akademik hem de şahsen, çalışmalarınız süresince devam eden desteğin avantajlarından yararlanacaksınız.

Üniversite, 60 yılı aşkın araştırma merkezi ve birimi ile yılların uzmanlığını bir araya getirerek, öncü araştırmalarda önemli bir rol oynamaktadır. En Son Araştırma Mükemmellik Çerçeve anketinde, Şehrin sunumlarının% 75'i 'dünya lideri' ve 'uluslararası açıdan mükemmel' nitelikte olarak derecelendirildi.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hazırlık Yılı

City University of London

... [+]

Giriş koşullarını yerine getirmeyin? Akademik İngilizce dersi de sunuyoruz

[-]
Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
City University of London

... [+]

City, University of London'da ilgili lisans derecesinin ilk yılında bir yerin koşullu bir teklifi

[-]
Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
City University of London

... [+]

Genişletilmiş Uluslararası Vakıf (4 dönem) - bu seçenek ek dil desteği için başlangıçta İngilizce ek bir terim sunmaktadır

[-]
Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
City University of London

... [+]

daha önce ilgili bir disiplin okuduktan sonra;

[-]
Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
City University of London

Bankacılık ve uluslararası finans, ekonomi, işletme çalışmaları ve yönetim lisans derecelerine hazırlık. Uluslararası Vakıf, sizi bir üniversite yılının ilk yılına girmey ... [+]

Uluslararası Vakıf, sizi üniversite eğitimi için hazırlamak için akademik çalışmayı İngilizce dil öğretimiyle birleştirir. City University London'da işletme, muhasebe, finans veya yönetim lisans derecesinin ilk yılına giriyor.

Başarılı olan tüm öğrenciler için üniversite yerleştirme garantisi. City, University of London'da ilgili lisans derecesinin ilk yılında bir yerin şartlı teklifi. Kalite garantili bir patika programı. İlk günden tam üniversite statüsü. Üniversitenin desteğine ve olanaklarına erişim. Cass Business School'a ilerlemeyi garanti eden tek Uluslararası Hazırlık programı. Özel kişisel bakım ve INTO'nun desteği. Uluslararası Hazırlık Programı bana uygun mu? ... [-]
Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
City University of London

Havacılık mühendisliği, biyomedikal mühendislik, yönetimle mühendislik ve girişimcilik ve telekomünikasyon gibi alanlarda lisans derecelerine hazırlık. Uluslararası Vakıf ... [+]

Mühendislik ve matematik bilimi gibi alanlarda bir üniversite diplomasının ilk yılına girmenize hazırlamak için akademik çalışma, yoğun İngilizce dil öğretimi ve çalışma becerileri.

Neden Uluslararası Hazırlık programına başvurulur? tüm başarılı öğrenciler için üniversite yerleştirme garantisi Londra'ya, Londra Üniversitesi'ne destek ve olanaklara erişim birden fazla başlangıç ​​tarihi

İki farklı ders seçeneği vardır:

Uluslararası Vakıf (3 dönem) - bu standart seçenektir Genişletilmiş Uluslararası Vakıf (4 dönem) - bu seçenek ek dil desteği için başlangıçta İngilizce ek bir terim sunmaktadır Beni nereye götürüyor ... [-]
Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans Diploması

City University of London

Bilgi bilim, insan merkezli sistemler ve bilgisayar oyunları gibi alanlarda yüksek lisans derecesine hazırlık. Yüksek Lisans Diploması, bir üniversite yüksek lisans derec ... [+]

Bilgi bilim, insan merkezli sistemler ve bilgisayar oyunları gibi alanlarda yüksek lisans derecesine hazırlık.

Lisansüstü Diploma programına neden başvurulur? tüm başarılı öğrenciler için üniversite yerleştirme kaliteli bir üniversite programı Londra'ya, Londra Üniversitesi'ne destek ve olanaklara erişim Bunun sebebi nedir?

Bu ders, Londra Üniversitesi'nde aşağıdaki yüksek lisans derecelerine gidiyor:

Mühendislik ve Matematik Bilimleri

Sağlıkta Teknoloji Yönetimine Msc Biyomedikal Mühendisliği Msc Sivil Mühendislik Yapıları Yüksek Lisans İnşaat Mühendisliği Yapıları (Nükleer Enerji Santralleri) Msc Makine Mühendisliği Msc Yenilenebilir Enerji ve Güç Sistemleri Yönetimi Msc Enerji ve Çevre Teknolojisi ve Ekonomi Msc Denizcilik Operasyonları ve Yönetimi MSc Hava Güvenliği Yönetimi (P / T) Msc Hava Taşımacılığı Yönetimi (P / T) MSc Uçak Bakım Yönetimi (P / T) Msc İnşaat Yönetimi Msc Cyber ​​Security MSc Veri Bilimi Msc Proje Yönetimi, Finans ve Risk ... [-]
Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
City University of London

... [+]

İngilizce dil: IELTS 5.5 - 6.0 veya eşdeğeri

Giriş koşullarını yerine getirmeyin? Akademik İngilizce dersi de sunuyoruz

[-]
Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
City University of London

İşletme ekonomisi ve uluslararası ticaret ekonomisi alanında master derecelerine hazırlanma. Yüksek Lisans Diploması, bir üniversite yüksek lisans derecesine girmenize ha ... [+]

İşletme ekonomisi ve uluslararası ticaret ekonomisi alanında yüksek lisans derecesine hazırlık.

Seçtiğiniz Yüksek Lisans derecesine hazırlık amacıyla çalışma becerilerinizi, İngilizce dilinizi ve konu bilgisini geliştireceksiniz.

Lisansüstü Diploma programına neden başvurulur? tüm başarılı öğrenciler için üniversite yerleştirme kaliteli bir üniversite programı Londra'ya, Londra Üniversitesi'ne destek ve olanaklara erişim Beni nereye götürüyor

Londra Şehrine Geçiş

Başarılı bir şekilde Yüksek Lisans Diplomasını tamamlarsanız ve belirtilen ders gereksinimlerini karşılıyorsanız, Londra'daki City Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitiminize devam edebilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku