Resmi açıklamayı okuyun

Neden GCU'da eğitim görüyoruz?

Glasgow Caledonian University (GCU), Birleşik Krallık'taki en modern ve öğrenci odaklı kampüslerden birine sahiptir. 17.000 öğrencilik bir topluluğa sahip ve İskoçya'nın en büyük üniversitelerinden biridir. Üniversite, kendi imkanlarıyla gurur duyuyor ve olağanüstü bir öğrenci deneyimi sunuyor.

Ashoka U tarafından 'Changemaker Kampüsü' statüsüne layık görülen ilk İskoçya Üniversitesi'dir. Yenilikçi araştırma, öğretim ve işbirlikleri sayesinde GCU yaşamları değiştirir. Eğitim geliştirmeye ve dünya çapındaki insanlara yardım etmeye adanmış bir üniversite. Ve bunun bir parçası olabilirsiniz.

Uluslararası bir kampüste çalışacaksınız. Öğrenci topluluğu 100'den fazla ülkeden insanları bir araya getiriyor. Çin, Hindistan, Kuzey ve Güney Amerika, Bangladeş ve Umman dahil olmak üzere tüm dünyadaki üniversitelerden yararlanacaksınız. Glasgow, Londra ve New York'ta kampüsleri var.

INTO Merkezi'nde Öğrenme

INTO Merkezi kampüsün tam merkezinde. İçeride, bir konferans salonu, sınıflar ve toplantı alanları bulacaksınız.

Biriyle konuşmak ister misin? INTO Merkezi'ne gelin. Tüm destek hizmetlerimizi burada bulabilirsiniz. Hissetmek mi istiyorsun? Çalışmalarınız hakkında endişeli misiniz? Konaklama yerindeki bir şey doğru değil mi? Sorun ne olursa olsun, bize ihtiyacın olduğunda senin için buradayız.

Yeni bir ülkeye geçmek büyük bir adımdır ve elimizden geldiğince yardım edeceğiz. İngiltere'deki bir banka hesabından bir doktora kayıt yaptırmaktan. Vize ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Sorun değil - vize atölyelerimizden birinde sıralamanıza yardımcı olacağız.

Öğrenci konaklaması yaşamak, geldiğiniz anda arkadaş edineceğiniz anlamına gelir. Merkezdeki herkes seninle tanışmaktan heyecan duyacak! Yeni arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirebilmeniz için bazı eğlenceli aktiviteler ve geziler düzenleyeceğiz.

Unutmayın, üniversitedeki tüm kulüplere ve toplumlara erişebileceksiniz. Sizinle aynı şeyleri seven insanlarla arkadaşlık kurmanın harika bir yoludur.

GCU'yu özel yapan nedir?

Glasgow Caledonian University bir topluluktur. 20.000'den fazla öğrenci ile küçük değil ama samimi.

Aslında dünyanın her yerinden gelen öğrencilere - 100'den fazla farklı ülkeye katılacaksınız. Kampüs yakın örgüdür, bu yüzden arkadaş edinmeyi kolay bulacaksınız.

Diğer öğrencilerle tanışmak ve rahatlamak için bir yer mi arıyorsunuz? Öğrenci Dernek Binası olması gereken yer. Birinci katta Öğrenci Bistro'su bulacaksınız. Burada arkadaşlarınızla bir yemeği paylaşabilir ve birlikte bilardo ya da langırt oynayabilirsiniz.

Kampüs, Glasgow şehir merkezine sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Yemek söz konusu olduğunda seçim için şımarık olacaksınız. Kampüste kalmak istediğinizde atıştırmalık ve kahve ikram edebileceğiniz üç kafe var.

GCU öğrencilerinin% 95'i mezun olduktan sonraki altı ay içinde iş buluyor veya daha fazla çalışma yapıyor (DLHE 2015). Çünkü buradaki dereceler, ne seçerseniz seçin, sizi harika bir kariyere hazırlamaya odaklanmış durumda. İş tecrübesi çoğu kursta sunulur ve diğer mezunlara göre avantaj sağlar. Ve ellerinizi bazı uzman ekipmanlara, örneğin:

  • bir yayın takımı
  • sanal bir hastane
  • klinik simülasyon laboratuarları
  • göz kliniği

Gelecek için hazırlanıyor

İngiltere'de okumak, alıştığınız şeyden oldukça farklı olabilir. Fakat endişelenmeyin, güler yüzlü öğretim kadromuz buradaki öğrenme kültürüne uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Size akademik makaleleri nasıl yazacağınızı ve kaynaklarınızı nasıl referans göstereceğinizi gösterirler. Yazma, araştırma yapma ve sunum yapma konusunda bol miktarda pratik ve destek alacaksınız. Yani, zaman geldiğinde, derecene hazır olacaksın.

GCU derece programları kariyer odaklıdır. Gelecekte yapmak istediğiniz iş ne olursa olsun, GCU'dan bir derece oraya ulaşmanıza yardımcı olabilir. GCU mezunlarının% 95'inden fazlası, mezun olduktan sonraki altı ay içinde iş buluyor veya daha fazla çalışma yapıyor. Çoğu derece bir iş tecrübesi unsuru içerir, bu yüzden endüstriye benzersiz bir bakış açısı kazandırır ve geleceğe yönelik iletişim kurarsınız.

GCU'dan bir derece dünya çapında saygın ve saygılıdır, bu yüzden iyi bir şirketsiniz. GCU'nun programları Santander, FMC Technologies ve Marks gibi başlıca global markalar tarafından destekleniyor

Glasgow'un kalbinde eğitim

Üniversite kampüsünün yeri öğrenciler için mükemmeldir. Şehir merkezine, kampüse sadece beş dakikalık yürüme mesafesinde, yoğun kozmopolit bir şehirde yaşamanın tüm heyecanını yaşayacaksınız. Glasgow uluslararası öğrencileri kucaklıyor ve büyük bir öğrenci topluluğuna sahip, bu yüzden evde sağ hissetmek için yapılacaktır.

Sporları sever misin? Katılacak 50'den fazla spor kulübü ile sizin için doğru olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Kardiyo ve halter ekipmanı sağlayan iki spor salonu ile Arc Spor Merkezi'ne erişiminiz olacaktır. Ve yoga ve boxercise gibi fitness derslerine katılabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla bir badminton veya basketbol maçı yapmak isterseniz, Arc'ın iki spor salonundan birini kiralayabilirsiniz. Ya da yeni açık hava etkinliği alanında tenis, futbol ya da voleybol oynayabilirsiniz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yüksek Lisans Diploması

Glasgow Caledonian University

Bu programda özel olan nedir? en yüksek kişisel bakım ve destek seviyeleri Lisansüstü Diploma programına kimler başvurmalıdır? Yüksek Lisans Diploması, bir konunun lisans ... [+]

Bu programda özel olan nedir? en yüksek kişisel bakım ve destek seviyeleri Lisansüstü Diploma programına kimler başvurmalıdır?

Yüksek Lisans Diploması, bir konunun lisansüstü düzeyde incelenmesine hazırlık aşamasında bir giriş yapmak isteyen yabancı öğrencilere veya ilgili bir konuda 3 yıllık bir Diploma okuduysanız yeterliliklerin yükseltilmesine uygundur. Yüksek Lisans Diploması, konu bilgilerini artırmak veya güncellemek isteyenler veya seçtikleri konunun bağlamında İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyenler için de uygundur.

Ödül

Kurs süresi: 3 dönem (9 ay)

Yaş: 17 yaş ve üstü

Giriş koşullarını yerine getirmeyin? Akademik İngilizce dersi de sunuyoruz... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Glasgow Caledonian University

Nerede beni alacak? Muhasebe ve İktisat msc yönetimi GCU Londra msc yönetimi Bu programda özel olan nedir? en yüksek kişisel bakım ve destek seviyeleri ... [+]

Nerede beni alacak? Muhasebe ve İktisat msc yönetimi

GCU Londra

msc yönetimi Bu programda özel olan nedir? en yüksek kişisel bakım ve destek seviyeleri

[-]
Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Glasgow Caledonian University

Offering direct entry to a postgraduate degree within the School of Engineering and Computing at Glasgow Caledonian University. ... [+]

Improve your understanding of academic and English language abilities for entry to Master's degrees in computing at Glasgow Caledonian University.

Why apply for the Graduate Diploma programme? university placement for all successful students a quality assured university programme with accreditation in the Scottish Credit and Qualifications Framework (SCQF) full university status a campus-based programme with access to all facilities at Glasgow Caledonian University's award-winning, city centre campus Where will it take me?

The Graduate Diploma in Computing leads to the following postgraduate degrees:

School of Engineering and Computing

MA 3D Design for Virtual Environments MSc Advanced Computer Networking MSc Web Systems Development (.NET) MSc Network Security What is special about this programme? ... [-]
Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Glasgow Caledonian University

Lisansüstü Diploma programına kimler başvurmalıdır? Yüksek Lisans Diploması, bir konunun lisansüstü düzeyde incelenmesine hazırlık aşamasında bir giriş yapmak isteyen yab ... [+]

Lisansüstü Diploma programına kimler başvurmalıdır?

Yüksek Lisans Diploması, bir konunun lisansüstü düzeyde incelenmesine hazırlık aşamasında bir giriş yapmak isteyen yabancı öğrencilere veya ilgili bir konuda 3 yıllık bir Diploma okuduysanız yeterliliklerin yükseltilmesine uygundur. Yüksek Lisans Diploması, konu bilgilerini artırmak veya güncellemek isteyenler veya seçtikleri konunun bağlamında İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyenler için de uygundur.

Ödül

Kurs süresi: 3 dönem (9 ay)

Yaş: 17 yaş ve üstü

Giriş koşullarını yerine getirmeyin? Akademik İngilizce dersi de sunuyoruz

[-]
Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku