Resmi açıklamayı okuyun

Konuksever bir çalışma alanı

 • Çok kültürlü Londra'da, üniversite öğrencileri için dünyanın en iyi şehri olarak adlandırılan merkezi bir konum (QS Best Student Cities 2018).
 • Özel destek ekipleri, bir banka hesabının kurulmasına kadar topluluklar ve kulüplere katılmak için Birleşik Krallık'ta yaşam düzenlemeleri de dahil olmak üzere uluslararası öğrenciler için her konuda yardımcı olabilir.
 • Uluslararası öğrenciler için en uygun ihtiyaçları ve öğrenme ortamını anlayan öğretmenler
 • Binlerce kursla 110 İngiltere ve Avrupa üniversitesine ilerleme seçenekleriyle inanılmaz miktarda seçenek
 • Yemek ya da kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz tesisler ile muhteşem konaklama seçenekleri. Ayrıca sinemalar, karaoke odaları, oyun odaları, spor salonları ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok ekstra özellik
 • INTO London Centre'ı güler yüzlü personeli ve son teknoloji ürünü tesisleriyle davetkar ve şık bir alan bulacaksınız.

Okumak gerektiğinde, Merkez olacak yer. Özel çalışma alanları, öğrenme materyalleri ve bilgisayarları olan bir Öğrenme Kaynak Merkezi var.

Dersler, seminerler ve eğitimler için esnek çalışma alanlarından en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. Ayrıca, eğitim merkezindeki ücretsiz Wi-Fi'den faydalanmayı veya arkadaşlarınızı ve ailenizi eve götürmeyi unutmayın.

Tam gün çalıştıktan sonra rahatlayıp gevşemeye mi ihtiyacınız var? Kafede arkadaşlarınızla birlikte yemek ya da kahve içmek için bir şeyler yiyin, bir çok sosyal aktiviteden birine katılın ya da bir egzersiz için Olimpiyat Parkı'na gidin.

Sanat tesislerinin durumu

INTO merkezinde bir dizi sınıf ve öğrenme alanıyla öğrenmenin birçok farklı yolu vardır.

Sınıflar

Öğrenme stiliniz ne olursa olsun, burada çalışmaktan keyif alacaksınız. İnteraktif yazı tahtaları, 2 konferans salonu ve tartışmalar için 8 özel çalışma odası, bir öğretici veya özel bir çalışma oturumu ile 28 öğretim odası bulunmaktadır.

Sanat ve tasarım stüdyomuz da var. Sanat ve tasarım öğrencilerine ilham veren modern, aydınlık bir stüdyo alanı.

Öğretmeninizin sizi ev ödevi için belirlediğinden emin değil misiniz? Tüm derslerin, ödevlerin ve derslerin yüklendiği sanal öğrenim ortamını Moodle'a kontrol edin ve sınıf dışındaki işleri gözden geçirmenize ve tamamlamanıza yardımcı olacak şekilde yükleyin.

Öğrenme Kaynak Merkezi

En son ödevinizi araştırmanız veya çalışma notlarınızı yazdırmanız gerektiğinde, Öğrenme Kaynak Merkezine gidin. Çalışmalarınızı desteklemenin yanı sıra, baskı ve tarama olanaklarını desteklemek için kitaplar, DVD'ler, dergiler ve gazeteler bulacaksınız.

Aradığınız şeyi bulamıyor musunuz? İhtiyaç duyduğunuz şeyleri bulmanıza yardımcı olmak için hazır olan destek ekibimize sorun. Dizüstü bilgisayarınızı mı unuttunuz? Sorun değil, kullanabileceğiniz bilgisayarlar da var.

Gıda

Sınıflar arasında yemek için hızlı bir ısırık almalı mıyım? Kampüs kafesine ya da pizza ya da suşi için alt kata gidin. Ya da neden bazı taze hava almıyorsunuz ve çeşitli uluslararası yemekler bulabileceğiniz Petticoat Lane yemek pazarına doğru yolda yürüyebilirsiniz.

Seçim dünyası

Uluslararası öğrencilere, tıpkı İngiltere ve Avrupa üniversitelerinden birine ilerlemeyi garanti ettiğiniz gibi sunuyoruz. İngiltere'de ilk 50 üniversitenin 30'unda ilerleme seçenekleri mevcut.

Kariyer seçiminizin bir gerçeklik haline gelmesini sağlamak için seçebileceğiniz binlerce derece olacak.

Çok fazla seçenek var mı? Endişelenmeyin, derecenizi ve üniversitenizi seçerek UCAS uygulamanızın rehberliği ile kişiselleştirilmiş bir yardım alacaksınız.

Yani baskı yok. Yolun her adımında size yardımcı olacağız.

Yıllık yerleştirme fuarı

Her yıl mükemmel üniversitenizi seçmenize yardımcı olacak bir yerleştirme fuarı düzenliyoruz. İngiltere’nin her yerinden 50’den fazla üniversite fuara katılıyor. Her bir üniversiteden öğrenci hayatı, kurs detayları, kariyer ilerlemesi, giriş şartları ve daha fazlası hakkında görüşme fırsatınız olacak.

Uygulamanızı destekleme

Bir İNGİLTERE üniversite derecesi için bir sonraki adımı attıkça tam olarak desteklendiğinden emin olmak için, INTO London bir dizi ücretsiz öğrenci yerleştirme hizmeti sunmaktadır. Özel Öğrenci Yerleştirme Görevlisi, size sunulan çalışma seçenekleriyle ilgili pratik tavsiyelerde bulunacak ve üniversite başvurunuzu tamamlamanızda size yardımcı olacaktır.

Sizin için mevcut olan yardım ve destek şunları içerir:

 • Akademik hedeflerinize ulaşmak için en uygun kursu seçmenize yardımcı olacak bire bir öğrenci danışmanlığı
 • Kişisel başvuruların yazılmasına yönelik yardım da dahil olmak üzere, üniversite başvuru sürecinin tüm aşamalarında pratik tavsiye ve yardım
 • Uygulama mülakatları da dahil olmak üzere üniversite mülakatlarına hazırlık
 • Üniversite kabul öğretmenlerinin sunumlarına katılma fırsatları
 • Üniversite açık günleri ve yüksek öğrenim fuarlarına katılma konusunda yardım
 • Eski INTO öğrencileri tarafından verilen görüşmelere katılma fırsatları
 • Öğrenme kaynağı merkezindeki üniversite adaylarına erişim
Program dili:
 • Ingilizce
Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: