Resmi açıklamayı okuyun

Yurt dışında okuyan eşsiz bir deneyim

INTO Çalışma Merkeziniz, öğrencinin hayatının nasıl olabileceğine alışmak için zaman harcayabileceğiniz kapsayıcı bir ortam olan Manchester Metropolitan Üniversitesi'nden (MMU) kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Yurtdışında öğreniminizi geliştirmenize yardımcı olacak bir dizi modern çalışma ve sosyal olanaklar sunar.

Heyecan verici bir şehirde ödüllendirici bir deneyim

INTO Manchester Eğitim Merkezi, şehir ve yerel üniversite tesislerine yakındır. Size dünyanın en heyecan verici ve kültürel çeşitlilik gösteren şehirlerinden birinde okuma şansı sunuyor.

Etkileyici bir Edward dönemi binası olan Bridgewater House'da bulunan Centre, kalabalık Manchester'ın tam kalbinde yer almaktadır.

Manchester'ın ünlü Çin Mahallesi alanı da dahil olmak üzere çeşitli kahve dükkanlarından, kafelerden ve restoranlardan asla uzak değilsiniz. Ayrıca, Manchester Üniversitesi ve Manchester Metropolitan Üniversitesi de kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Merkezin tesisleri, aklınızdaki gibi öğrencilerle tasarlanmıştır. Modern sınıf ve bilişim teknolojilerinden yararlanabilirsiniz.

Akademik programları, üniversitede yaşayacağınız şeye benzer bir şekilde öğretilir, yüksek öğrenimdeki çalışmalarınıza başlamadan önce güveninizin artmasına yardımcı olur. Onların İngilizce dil sınıfları, sınıf katılımı yoluyla dil becerilerinizi geliştirmeye yardımcı olmak için etkileşimli, kapsayıcı bir sınıf ortamında öğretilir.

Merkez, yardım etmek için hazır olan güler yüzlü Öğrenci Hizmetleri ekibine ev sahipliği yapmaktadır. Yurtdışında eğitim görmekle gelen zorlukları anlıyor ve özel bir destek ağı sağlıyorlar. Vize ve göçmenlik danışmanlığından İngiltere banka hesabınızı açmaya kadar, emin ellerdesiniz.

Sınıf dışı hayat

Uluslararası bir öğrenci olarak, yakınlardaki özenle seçilmiş bir konaklama biriminde canlı bir öğrenci topluluğunun bir parçası olarak yaşayabilir veya bir aile evlerinde gerçek bir İngiliz yaşamı yaşayabilirsiniz. Her iki seçenek de hem akademik hem de insan olarak büyümek için güvenli ve konforlu bir ortam sunuyor.

INTO Manchester Karşılama Masası, sahip olabileceğiniz sorular için mevcuttur ve acil durumlarda 24 saat telefon numarasını da arayabilirsiniz.

Üstün öğrenim için üstün olanaklar

En son öğrenim teknolojilerini Çalışma Merkezinde bulacaksınız.

Sınıflarda, öğretmenlerin çevrimiçi kaynakları kullanmasına izin veren dijital yazı tahtaları vardır ve etkileşimi teşvik etmek ve katılım sağladığınızdan emin olmak için tasarlanmıştır.

Merkez ayrıca şunları sunmaktadır:

  • bir dizi iyi donanımlı bilgi işlem takımı
  • genelinde ücretsiz internet erişimi ve Wi-Fi
  • Özel çalışma ve arkadaşlarınızla rahatlamak için konforlu dinlenme alanları
  • Karşılama Masası ve dost Öğrenci Hizmetleri ekibimizin desteği

Öğrenme Kaynak Merkezi, kitaplar, CD'ler, DVD'ler, çevrimiçi dergiler, gazeteler ve baskı ve tarama tesisleri de dahil olmak üzere çeşitli çalışma destek materyallerine ev sahipliği yapmaktadır.

Ders notlarını ve diğer faydalı ders materyallerini indirmek için sanal öğrenme ortamına 7/24 erişiminiz olacaktır. Ayrıca öğretmenler ve sınıf arkadaşları ile çevrimiçi tartışmalara katılabilirsiniz.

Geleceğiniz için yatırım

MMU'ya geçtikten sonra, araştırma ve öğretim tesislerindeki 350 milyon sterlinlik yatırımın sonuçlarından yararlanacaksınız. Buna Business School ve Student Hub'da 75 milyon sterlinlik yatırımlar ve Manchester School of Art için 35 milyon sterlinlik bir yatırım dahildir.

Kampüs, yakın zamanda yenilenmiş bir Öğrenci Birliği binası da dahil olmak üzere çok sayıda yiyecek ve içecek mekanına ev sahipliği yapmaktadır.

Diğer üniversite olanakları arasında, süre boyunca 7/24 açık olan kapsamlı bir kütüphane ve netbook'ları, dizüstü bilgisayarları, kameraları, görsel-işitsel ekipmanı ve projektörleri ödünç alabileceğiniz BT tesisleri bulunmaktadır.

Gelecek üniversite öğrenim deneyiminiz ülkedeki en iyiler arasında olacak. Kalite Güvence Ajansı, İngiltere'nin ilk 20 yılında MMU'ya yerleştirildi ve Üniversite, AACSB akreditasyonu ile küresel üniversitelerin en üst% 5'inde yer alan ödüllü bir işletme okulu sunuyor.

Ayrıca İngiltere'deki ikinci en eski sanat ve tasarım okuluna da ev sahipliği yapmaktadır.

İngiltere Hükümeti, üniversitenin araştırmalarının% 65'ini “dünya lideri” veya “uluslararası olarak mükemmel” olarak derecelendirdi (REF 2014). Dünyanın dört bir yanındaki 260.000 mezun, bu mükemmelliği toplum, çevre, ekonomi, kültür ve kamu politikasını etkilemek için zaten kullanmışlardır.

İstihdam edilebilirlik üzerinde duruldu

MMU'ya geçtiğinizde, öğreniminiz işe alınabilirliğe odaklanacaktır. Üniversite, kurslarında ücretli endüstri yerleştirme yılları ('sandviç yılları' olarak adlandırılan) sunan ilk şirket oldu.

Lisansüstü ve lisansüstü programları 1.000'den fazla üniversite, 8'i de 8'i konu alan olmak üzere İngiltere'deki en iyi 20 üniversiteyle birlikte sunmaktadır (Complete University Guide 2016).

MMU'nun ayrıca diğer İngiltere üniversitelerinden daha profesyonel akreditasyonları ve dernekleri vardır. Bu, kalifikasyonunuzun geniş çapta tanınacağı ve seçtiğiniz kariyerinizde mümkün olan en iyi başlangıcı elde etmenize yardımcı olacağı anlamına gelir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hazırlık Yılı

INTO Manchester in partnership with Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan Üniversitesi'nde bir dizi Bilgisayar, Matematik, Mühendislik, Fen ile ilgili konularda lisans derecesinin 1. yılına doğrudan giriş için hazırlanın ... [+]

Manchester Metropolitan Üniversitesi'nde bir dizi Bilgisayar, Matematik, Mühendislik, Fen ile ilgili konularda lisans derecesinin 1. yılına doğrudan giriş için hazırlanın.

Kurs özellikleriBir uzman aracılığıyla seçtiğiniz derecesi için bilgi ve becerilerini geliştirin Pathway .Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi. Para iade garantimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.Üniversiteden daha küçük sınıf boyutlarından yararlanın, yani öğretmenlerinizle daha fazla zamanınız olacaktır.Konu bazlı modüller için üniversite tarzı öğretimi sayesinde İngiltere'de eğitim almaya uyum sağlayın.Üniversite uygulamalarınızla ilgili rehberlik, böylece sizin için en iyi dereceyi seçersiniz.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 3-4 TerimlerBaşlangıç ​​tarihleri: 2018: Eylül; 2019: Haziran, EylülÜcretler: £ 15,075'denDers saatleri: Haftada 24 saat (1. Yarıyılda haftada 20 saat)Sınıf boyutu: 20Ders süresi: Pazartesiden cumaya normalde resmi tatil günleri hariç olmak üzere 08.00 - 19.00 saatleri arasında yapılır. Ancak, öngörülmeyen koşullar nedeniyle bu zamanların dışında sınıfların yapılması gereken durumlar olabilir.Ödül: NCUK Uluslararası Vakfı Sertifikası (RQF Seviye 3).Kurs seçenekleri:Standart (3 dönem, 9 aylık program)Genişletilmiş (İngilizce dilin ek bir terimini içerir.)Giriş koşulları... [-]
Birleşik Krallık Manchester
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
INTO Manchester in partnership with Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan Üniversitesinde İşletme ve Beşeri Bilimler konularının bir lisans derecesinin 1. yılına doğrudan giriş için hazırlanın. ... [+]

Manchester Metropolitan Üniversitesinde İşletme ve Beşeri Bilimler konularının bir lisans derecesinin 1. yılına doğrudan giriş için hazırlanın.

Kurs özellikleriBir uzman aracılığıyla seçtiğiniz derecesi için bilgi ve becerilerini geliştirin Pathway .Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi. Para iade garantimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.Üniversiteden daha küçük sınıf boyutlarından yararlanın, yani öğretmenlerinizle daha fazla zamanınız olacaktır.Konu bazlı modüller için üniversite tarzı öğretimi sayesinde İngiltere'de eğitim almaya uyum sağlayın.Üniversite uygulamalarınızla ilgili rehberlik, böylece sizin için en iyi dereceyi seçersiniz.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 3-4 TerimlerBaşlangıç ​​tarihleri: 2018: Eylül; 2019: Ocak, Haziran, Eylül; 2020: OcakÜcretler: £ 15,075'denDers saatleri: Haftada 24 saat (1. Yarıyılda haftada 20 saat)Sınıf boyutu: 20Ders süresi: Pazartesiden cumaya normalde resmi tatil günleri hariç olmak üzere 08.00 - 19.00 saatleri arasında yapılır. Ancak, öngörülmeyen koşullar nedeniyle bu zamanların dışında sınıfların yapılması gereken durumlar olabilir.Ödül: NCUK Uluslararası Vakfı Sertifikası (RQF Seviye 3).Kurs seçenekleri:Standart (3 dönem, 9 aylık program)Genişletilmiş (İngilizce dilin ek bir terimini içerir.)Giriş koşulları... [-]
Birleşik Krallık Manchester
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
INTO Manchester in partnership with Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan Üniversitesi'nde Manchester School of Art'da Sanat, Tasarım ve Medya alanlarındaki bir dizi konuda bir lisans derecesinin 1. yılına doğrudan giriş ... [+]

Manchester Metropolitan Üniversitesi'nde Manchester School of Art'da Sanat, Tasarım ve Medya alanlarındaki bir dizi konuda bir lisans derecesinin 1. yılına doğrudan giriş için hazırlanın.

Kurs özellikleriBir uzman aracılığıyla seçtiğiniz derecesi için bilgi ve becerilerini geliştirin Pathway .Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi. Para iade garantimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.Üniversiteden daha küçük sınıf boyutlarından yararlanın, yani öğretmenlerinizle daha fazla zamanınız olacaktır.Konu bazlı modüller için üniversite tarzı öğretimi sayesinde İngiltere'de eğitim almaya uyum sağlayın.Üniversite uygulamalarınızla ilgili rehberlik, böylece sizin için en iyi dereceyi seçersiniz.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 3-4 TerimlerBaşlangıç ​​tarihleri: 2018: Eylül; 2019: Ocak, Haziran, Eylül; 2020: OcakÜcretler: £ 15,075'denDers saatleri: Haftada 24 saat (1. Yarıyılda haftada 20 saat)Sınıf boyutu: 20Ders süresi: Pazartesiden cumaya normalde resmi tatil günleri hariç olmak üzere 08.00 - 19.00 saatleri arasında yapılır. Ancak, öngörülmeyen koşullar nedeniyle bu zamanların dışında sınıfların yapılması gereken durumlar olabilir.Ödül: Manchester Metropolitan Üniversitesi Uluslararası Vakfı Sertifikası (RQF Seviye 3).Kurs seçenekleri:Standart (3 dönem, 9 aylık program)Genişletilmiş (İngilizce dilin ek bir terimini içerir.)Giriş koşulları... [-]
Birleşik Krallık Manchester
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans Hazırlık

INTO Manchester in partnership with Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan Üniversitesinde İşletme ile ilgili konularda bir lisans derecesinin 2. yılına doğrudan giriş için hazırlanın. ... [+]

Manchester Metropolitan Üniversitesinde İşletme ile ilgili konularda bir lisans derecesinin 2. yılına doğrudan giriş için hazırlanın.

Kurs özellikleriBir uzman aracılığıyla seçtiğiniz derecesi için bilgi ve becerilerini geliştirin Pathway .Seçtiğiniz derecenin ilk yılını yansıtan akademik modülleri inceleyin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.Üniversiteden daha küçük sınıf boyutlarından yararlanın, yani öğretmenlerinizle daha fazla zamanınız olacaktır.Konu bazlı modüller için üniversite tarzı öğretimi sayesinde İngiltere'de eğitim almaya uyum sağlayın.Üniversite başvurunuzla ilgili rehberlik, sizin için en iyi dereceyi seçmenizi sağlamak.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 3-4 TerimlerBaşlangıç ​​tarihleri: 2018: Eylül; 2019: Ocak, Haziran, Eylül; 2020: OcakÜcretler: £ 15,075'denDers saatleri: Haftada 24 saat (1. Yarıyılda haftada 20 saat)Sınıf boyutu: 20Ders süresi: Pazartesiden cumaya normalde resmi tatil günleri hariç olmak üzere 08.00 - 19.00 saatleri arasında yapılır. Ancak, öngörülmeyen koşullar nedeniyle bu zamanların dışında sınıfların yapılması gereken durumlar olabilir.Ödül: NCUK’dan Yüksek Öğrenim Sertifikası (FHEQ Seviye 4).Kurs seçenekleri:Standart (3 dönem, 9 aylık program)Genişletilmiş (İngilizce dilin ek bir terimini içerir.)Giriş koşulları... [-]
Birleşik Krallık Manchester
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku