INTO Manchester in partnership with The University of Manchester

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Uluslararası öğrenciler için şehir

Manchester, Avrupa'nın en canlı şehirlerinden biridir - bu yüzden İngiltere'nin diğer bölgelerinden daha fazla uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

Hem INTO Çalışma Merkezinizin hem de yakındaki salonların yeri, her zaman heyecana yakın olacağınız anlamına gelir.

Bir INTO öğrencisi olarak, University of Manchester'ın rakipsiz akademik ve eğlence tesislerine de erişebileceksiniz.

"Yılın Üniversitesi"

İngiltere'deki en büyük uluslararası öğrenci adayından beklediğiniz gibi Manchester Üniversitesi, araştırma ve öğrenim için son teknolojiye sahip tesislere rakipsiz bir yatırım sunuyor.

2004'ten bu yana 750 milyon Sterlin yatırım yapıldı. Bu program Manchester Üniversitesi'ne son on yılda (Sunday Times ve Times Higher Education Supplement) iki kez “Yılın Üniversitesi” seçildi.

Geleceğe baktığımızda, Üniversite 2022 yılına kadar 1 milyar sterlinlik bir yatırım yapıyor. Yeni bir mühendislik kampüsü, yeni hukuk ve ticaret merkezleri, kütüphanenin büyük bir tadilatı, Öğrenci Birliği binasının bir uzantısı, yeni bir medikal olacak. Okul ve kampüs çevresindeki alana büyük gelişmeler.

Manchester Üniversitesi'nde okumak için gerçekten daha iyi bir zaman olmadı!

Seçme bir üniversite olarak küresel tanınma

Manchester Üniversitesi, 150'den fazla ülkeden 12.000'den fazla uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Bu popülerlik, yüksek kaliteli eğitim ve araştırmasının küresel olarak tanınmasından kaynaklanmaktadır.

İngiltere'nin önde gelen araştırma üniversitelerinden oluşan 24 üniversiteden oluşan Russell Grubunun bir üyesi olarak, üniversitenin çoğu kendi alanında lider olan 5.900 akademik ve araştırma görevlisi istihdam etmektedir.

Bu kadar yüksek bir gerçek dünya öğrenimiyle, 25 Nobel Ödülü kazananın Üniversite'de çalışmış veya çalışmış olması şaşılacak bir şey değildir.

İngiltere'nin en büyük araştırma kurumlarından biri

Modern bilgisayarın doğuşundan ve atomun ilk parçalanmasından yeni “harika materyal” Grafene ile öncü çalışmaya kadar, yenilikçi araştırma Manchester Üniversitesi'nin ethosunun merkezinde yer almaktadır.

Araştırma, diplomanız öğrenmenizi destekleyecek ve personel tarafından kendi konularının ön planda olacak. Birçok lisans programı, öğrenim okulunuzdaki araştırmalara katkıda bulunma şansı sunar. Bu, iş yerinize veya lisansüstü çalışmalarınıza aktarılabilecek temel aktarılabilir becerilerin geliştirilmesine yardımcı olacaktır.

Üniversite, İngiltere'nin en büyük araştırma kurumlarından biridir - 2014 Araştırma Mükemmelliği Çerçevesi (REF), araştırma faaliyetlerinin% 83'ünü 'dünya lideri' veya 'uluslararası olarak mükemmel' olarak değerlendirmektedir ve yıllık olarak 247 milyon sterlinden fazla dış finansman için çekmektedir. Araştırma.

Sınıf dışı hayat

Uluslararası bir öğrenci olarak, özel olarak inşa edilmiş salonlarımızda canlı bir öğrenci topluluğunun bir parçası olarak yaşayabilirsiniz. Ya da neden bir aile evlerinde gerçek İngiliz yaşamı yaşanmıyor? Her iki seçenek de hem akademik hem de insan olarak büyümek için güvenli ve konforlu bir ortam sunuyor.

INTO Manchester Karşılama Masası, sahip olabileceğiniz sorular için mevcuttur ve acil durumlarda 24 saat telefon numarasını da arayabilirsiniz.

Üniversite hayatının sosyal yönü

Üniversite hayatının sosyal yönüne gelince, Manchester Üniversitesi uluslararası öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Öğrenci Birliği, İngiltere'nin en büyük, 300'den fazla öğrenci kulüpleri ve toplumları ile denemeniz için.

Ve Uluslararası Toplum Manchester'da okuyan tüm uluslararası öğrenciler için destekleyici, sosyal bir ortam sağlar.

Konumlar

Manchester

INTO Manchester in partnership with The University of Manchester

Address
Bridgewater House, 58/60 Whitworth Street
M1 6LT Manchester, İngiltere, Birleşik Krallık