Resmi açıklamayı okuyun

Heyecan verici bir şehirde ödüllendirici bir deneyim

Modern INTO Manchester Eğitim Merkezi, şehir ve yerel üniversite tesislerine yakındır. Size dünyanın en heyecan verici ve kültürel çeşitlilik gösteren şehirlerinden birinde okuma şansı sunuyor.

Bridgewater House'da, en yüksek standartta yenilenmiş etkileyici bir Edward dönemi binasında bulunan Merkez, kalabalık Manchester'ın tam kalbinde yer almaktadır.

Manchester'ın ünlü Çin Mahallesi alanı da dahil olmak üzere çeşitli kahve dükkanlarından, kafelerden ve restoranlardan asla uzak değilsiniz. Ayrıca Manchester Üniversitesi ve Manchester Metropolitan Üniversitesi de kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Merkezin tesisleri, aklınızdaki gibi öğrencilerle tasarlanmıştır. En son sınıf ve bilişim teknolojilerinden yararlanabilirsiniz. Ve üniversite tarzı öğretim, güveninizi oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Merkez, deneyiminizin hem ödüllendirici hem de endişesiz olmasını sağlayacak olan güler yüzlü Öğrenci Hizmetleri ekibimize ev sahipliği yapmaktadır.

Yurtdışında eğitim görmekle gelen zorlukları anlıyor ve özel bir destek ağı sağlıyorlar. Vize ve göçmenlik danışmanlığından İngiltere banka hesabınızı açmaya kadar, emin ellerdesiniz.

Başarınız için yaratıldı

INTO Manchester Eğitim Merkezi, İngiltere'de başarılı bir şekilde yaşamak ve eğitim almak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

En son öğrenim teknolojilerini bulacaksınız. 39 öğretim odası, öğretmenlerin çevrimiçi kaynakları kullanmasına ve katılmanıza olanak sağlayan dijital yazı tahtalarına sahiptir.

Merkez ayrıca şunları sunmaktadır:

  • bir dizi iyi donanımlı bilgi işlem takımı
  • genelinde ücretsiz internet erişimi ve Wi-Fi
  • Özel çalışma ve arkadaşlarınızla rahatlamak için konforlu dinlenme alanları
  • Karşılama Masası ve dost Öğrenci Hizmetleri ekibimizin desteği
  • Öğrenme Kaynak Merkezi, kitaplar, CD'ler, DVD'ler, çevrimiçi dergiler, gazeteler ve baskı ve tarama tesisleri dahil olmak üzere 5.000 çalışma destek materyaline ev sahipliği yapmaktadır.

Ders notlarını ve diğer faydalı ders materyallerini indirmek için sanal öğrenme ortamımıza 7/24 erişiminiz olacaktır. Ayrıca öğretmenler ve sınıf arkadaşları ile çevrimiçi tartışmalara katılabilirsiniz.

Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Dost canlısı tecrübeli kadromuz, mevcut kaynaklardan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

Sınıf dışı hayat

Uluslararası bir öğrenci olarak, özel olarak inşa edilmiş salonlarımızda canlı bir öğrenci topluluğunun bir parçası olarak yaşayabilirsiniz. Ya da neden bir aile evlerinde gerçek İngiliz yaşamı yaşanmıyor? Her iki seçenek de hem akademik hem de insan olarak büyümek için güvenli ve konforlu bir ortam sunuyor.

INTO Manchester Karşılama Masası, sahip olabileceğiniz sorular için mevcuttur ve acil durumlarda 24 saat telefon numarasını da arayabilirsiniz.

INTO Manchester ile sosyal program

INTO Manchester sosyal programı, yeni insanlarla tanışmanızı ve yeni evinizden en iyi şekilde yararlanmanızı kolaylaştıracaktır.

Bu, tiyatroya, sinemalara ve Ulusal Futbol Müzesi ve Manchester United Futbol Kulübü gibi diğer ilgi çekici yerlere ziyaretleri içerir.

Ayrıca, güzel Göller Bölgesi, Stratford-upon-Avon (Shakespeare'in doğum yeri) ve İngiltere'nin kuzey batısındaki diğer kültürel yerlerin de dahil olduğu gezilerin tadını çıkarabilirsiniz.

Katılmak ister misin? Öğrenci Sosyal Komitesinin bir üyesi olabilir ve INTO Manchester ekibinin desteği ile kendi hobileriniz ve ilgi alanlarınız etrafında kulüpler ve toplumlar oluşturabilirsiniz.

Uluslararası Toplum

Uluslararası Toplum, Manchester'a özgü bir kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.

INTO Merkezi'nden sadece birkaç dakika yürüme mesafesinde olan bu proje, Manchester'da çalışan 120'den fazla ülkeden yaklaşık 7.000 uluslararası öğrenciye sosyal ve destekleyici bir ortam sunmaktadır.

Toplum İngiltere etrafında hafta sonu gezileri düzenler, her hafta 65'ten fazla farklı sınıf sunar ve yıl boyunca 100'ün üzerinde farklı sosyal etkinlik düzenler.

Yeni arkadaşlar, yeni deneyimler

Yeni insanlarla tanışıp yeni, eğlenceli şeyler bulmanızı kolaylaştıracağız.

Giden personelimiz düzenli sosyal aktiviteler düzenleyecek ve Manchester'ı en iyi şekilde geçirmenize yardımcı olacaktır.

Tiyatrolar, sinemalar ve Ulusal Futbol Müzesi ve Manchester United Futbol Kulübü gibi diğer ilgi çekici yerleri ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca güzel Göller Bölgesi, Stratford-upon-Avon (Shakespeare'in doğum yeri) ve diğer kültürel etkinlik noktaları gibi yerlere düzenlenen gezilere katılabilirsiniz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

INTO Manchester

Bir İngiltere üniversitesinde veya INTO akademik programında lisans eğitimi için hazırlanacak yoğun bir akademik İngilizce kursu. ... [+]

Akademik İngilizce kursu, gerekli İngilizce dil seviyenize ulaşmak için en hızlı ve en etkili rotayı sağlar. Kurs, üniversitede başarılı olmak için ihtiyacınız olan dil akıcılığı ve akademik becerileri kazanmanızı sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Neden bu kursa başvurulur?Dört temel alanda İngilizce becerilerinizi geliştirinTemel akademik dil becerilerini geliştirmekİngilizce etkili bir şekilde iletişim kurmayı öğreninProgram hakkında özel olan nedir?

Bu yoğun kurs, haftada 30 öğrenim saati sunarak, 25 saat yüz yüze öğrenme ve 5 saatlik öğretmen destekli çevrimiçi dil gelişimini içerecektir. Program, ilerlemenizi izlemek ve yolda kalmanızı sağlamak için düzenli değerlendirmelerle kişisel ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilecektir.... [-]

Birleşik Krallık Manchester
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
INTO Manchester

Muhasebe ve Finans NCUK Uluslararası Yıl Birincisi, önde gelen İngiltere üniversiteleri seçiminde bir işletme ya da ilgili lisans derecesinin ikinci yılına giriş için haz ... [+]

Bir dizi muhasebe ve finans ile ilgili konularda bir dereceye kadar 2. sınıf hazırlık için matematiksel, analitik ve finansal becerilerinizi geliştirin.

Muhasebe ve Finans'taki Uluslararası Yıl Bir lisans derecesinin ilk yılına çalışmakla eşdeğerdir.

Neden Bir Yıl programına başvurulur?10 NCUK üniversitesinden birine koşullu ilerleme kaydedilmesi (toplantı ilerleme şartlarına tabi).Bir kalite güvence, NCUK akredite programı.Önde gelen diğer İngiltere üniversiteleri tarafından tanınmaktadır.

Kurs seçenekleri mevcut

Uluslararası Yıl Bir (3 dönem) - Bu, çoğu öğrenci için uygun standart seçenektir.Genişletilmiş Uluslararası Yıl Bir (4 dönem) - Bu seçenek, başlangıçta ekstra dil desteği için İngilizce ek bir terime sahiptir ve İngilizce dil giriş gereksinimleri genellikle daha düşüktür.Bu program beni nereye götürecek?... [-]
Birleşik Krallık Manchester
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hazırlık Yılı

INTO Manchester

Neden Uluslararası Hazırlık programına başvurulur? Kurs seçenekleri mevcuttur Uluslararası Vakıf (3 dönem) - bu çoğu öğrenci için uygun olan standart seçenektir. Bu pro ... [+]

Neden Uluslararası Hazırlık programına başvurulur?

Kurs seçenekleri mevcuttur

Uluslararası Vakıf (3 dönem) - bu çoğu öğrenci için uygun olan standart seçenektir. Bu program beni nereye götürecek?

Uluslararası Hazırlık Programının başarıyla tamamlanması, NCUK'dan Uluslararası Hazırlık Sertifikası (RQF Level 3) ödülüne yol açar.

Koşullu ilerleme garantimiz:

ba (hons) iş ve insan kaynakları yönetimi

University of Salford

BSc (Hons) Finans ve Muhasebe

Sheffield Üniversitesi

BSc (Hons) Finansal Matematik

[-]
Birleşik Krallık Manchester
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
INTO Manchester

Manchester Üniversitesi Beng (Hons) Kimya Mühendisliği Beng (Hons) Elektrik ve Elektronik Mühendisliği nitelikli ve deneyimli öğretmenler yüksek temas saatleri ... [+]

Manchester Üniversitesi

Beng (Hons) Kimya Mühendisliği Beng (Hons) Elektrik ve Elektronik Mühendisliği nitelikli ve deneyimli öğretmenler yüksek temas saatleri ve küçük sınıf büyüklükleri

Seminerler ve eğitimler sırasında tavsiye ve geri bildirim alacaksınız. Kişisel öğretmeninizle yapılan düzenli bire bir görüşmeler, ileride etkili bir çalışma planlamanıza yardımcı olur ve akademik başarınızı garantilemek için sorularınıza cevap verir.

Uluslararası Hazırlık programına kimler başvurmalıdır?

Bulunduğunuz ülkede orta öğretim eğitimini tamamlamış iseniz bu kursa başvurmalısınız.

Kursun süresi: 3-4 dönem (9-12 ay)... [-]

Birleşik Krallık Manchester
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisansüstü Hazırlık

INTO Manchester

Pre-Master, NCUK üniversitelerinde İşletme ve Yönetim ile ilgili konularda ilerleme ile, uluslararası öğrencileri yüksek lisansa doğrudan giriş için hazırlar. ... [+]

NCUK'un 16 üniversitesinden birine koşullu ilerleme sağlanmasıyla birlikte, uluslararası öğrencilerin yüksek lisansa doğrudan giriş hazırlığı.

Pre-Master, İngilizce dil becerileri, çok çeşitli çalışma becerileri ve lisansüstü araştırma becerileri geliştirecek. Bu konuya özgü değildir ve bir işletme veya işletme ile ilgili ders okumak isteyen uluslararası öğrenciler için tasarlanmıştır.

Kurs seçenekleri mevcuttur

Pre-Master (3 dönem, Eylül girişi) - Bu, Management Studies modülünün ek bir hazırlık dönemi sunar ve daha düşük bir İngilizce dil gereksinimine sahiptir Pre-Master (2 dönem, Ocak giriş) - bu çoğu öğrenci için uygun olan standart seçenektir Bu program beni nereye götürecek? ... [-]
Birleşik Krallık Manchester
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku