Resmi açıklamayı okuyun

Mezun istihdam için en iyi 10 üniversiteye katılın

Newcastle Üniversitesi öğrencisi olacaksınız, ancak Londra kampüsünde çalışacak ve öğreneceksiniz. Üniversitenin mezun istihdamına yönelik mükemmel itibarından yararlanacak ve işveren faaliyeti için dünyanın 3. şehrinde yaşayacaksınız (QS Best Student Cities 2016).

Kariyerinize başlamak için harika bir yol gibi mi geliyor? Ayrıca Newcastle Üniversitesi'nin mezunlar ağına, e-kaynaklarına, araştırmaya dayalı öğretime, kariyer hizmetlerine ve öğrenci birliğine de erişebileceksiniz.

Diğer öğrencilerle yaşamak ister misiniz? Hiç sorun değil, kampüsün her yerine kolayca ulaşabileceğiniz iki öğrenci evi arasından seçim yapabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlandı

Kampüste, interaktif yazı tahtaları ile iki konferans salonu ve seminer odaları da dahil olmak üzere esnek öğretim alanları bulacaksınız.

Ayrıca modern BT olanakları ve ücretsiz Wi-Fi ile birlikte bir dizi öğrenme materyali sunan bir Öğrenme Kaynak Merkezi bulunmaktadır.

Aç? Kampüs kafesinde yemek için bir şeyler alın ya da pizza veya suşi için alt katta gidin.

Kampüs küçüktür, yani yakında arkadaşlarınızla tanışacaksınız ve arkadaşlarınızı hızlı bir şekilde geçireceksiniz.

Karşılama masasında destek ekibi ile tanışacaksınız. Saat başı müsaitler. Paranızı ve yaşam düzenlemelerinizi göçmenlikten, sağlığınız ve mutluluğunuzdan yönetmenize yardımcı olacaklar.

Küresel olarak sıralanan bir üniversite

Newcastle Üniversitesi, dünyadaki üniversitelerin ilk% 1'inde (QS World University Rankings 2015-2016) yer almaktadır. Newcastle University London , üst sıralarda yer almakta ve lisansüstü kariyer beklentileri için en iyi 20 sıralama ile mükemmel istihdam edilebilirlik sağlamaktadır (The Complete University Guide 2016).

Üniversiteden mezun istihdam için mükemmel itibardan yararlanacak ve işveren faaliyeti için dünyanın 3. şehrinde yaşayacaksınız (QS Best Student Cities 2016).

Newcastle University London da profesyonel ağınızı geliştirmek için mükemmel bir fırsattır. Kapınızın önündeki global işverenlerle Londra'nın finans bölgesinde olacaksınız.

Dereceler Newcastle Üniversitesi'nin üçlü akredite işletme okulu tarafından tasarlanmıştır. İşletme okullarının sadece% 1'i üç katına çıkar, böylece mezun olduğunuzda rekabetin önüne geçersiniz. Global iş dünyasında da etki yaratmak için tam donanımlı olacaksınız.

Londra'nın finans bölgesinin kalbinde üçlü akredite bir işletme okulunda eğitim

Tüm lisans programları Newcastle University Business School tarafından tasarlanmıştır. Üç katına akredite olan işletme okullarının% 1'inde, hızlandırılmış kişisel gelişim üzerinde odaklanır ve sizi rekabet avantajı geliştirmeye teşvik eder.

Kapınızdaki global işverenlerle, Londra kampüsü profesyonel ağınızı geliştirmek ve iş ve endüstri ile bağlantı kurmak için mükemmel bir başlangıç ​​noktasıdır.

Hem yeni hem de deneyimli Newcastle Üniversitesi mezunları ile ağ etkinliklerine katılma fırsatına sahip olacaksınız ve Graduate Connections veritabanı, seçtiğiniz kariyer konusunda size yardımcı olabilecek tüm dünyadaki eski öğrencilerle temasa geçmenizi sağlayabilir. Eğer bir kariyer seçmediyseniz, Newcastle University'nin kariyer hizmetleri tarafından sunulan desteği tam olarak kullanabilirsiniz.

Yeni arkadaşlar edinmekten mi korkuyorsun? Endişelenme, Newcastle Üniversitesi öğrencisi olarak Öğrenci Birliği üyesi olursun. Kampüs temsilcisi aktif bir sosyal takvim düzenler, bu sayede yeni arkadaşlar edinirsiniz.


Üçlü akreditasyon nedir?

Bir işletme okulu, üç uluslararası akreditasyon kurumu - Adaylık İşbirliği Okulları Birliği (AASCB), MBA Derneği (AMBA) ve Avrupa Kalite Geliştirme Sistemi (EQUIS)) akreditasyonunu ödüllendirdiğinde üçlü akredite olarak sınıflandırılır.

Bu prestijli unvan, dünya çapında işletme okullarının sadece% 1'i tarafından elde edilen iş eğitiminde altın standarttır. 2014 yılında Newcastle University Business School'a verildi.

Global bağlantılar

110'dan fazla farklı ülkeden 122.000'den fazla mezunu olan bir topluluğa katılacaksınız.

Hem yeni hem de deneyimli Newcastle Üniversitesi mezunları ile ağ etkinliklerine katılma fırsatınız olacak. Ve okulun Graduate Connections veritabanı, seçtiğiniz kariyer konusunda size yardımcı olabilecek, dünyanın her yerinden gelen eski öğrencilerle iletişim kurmanızı sağlayabilir.

Uzmanlardan bilgi edinin

Bir işin nasıl başlatılacağı veya bir kariyer inşa edileceği konusunda uzmanlardan haber almak ister misiniz? Her Çarşamba, Newcastle Üniversitesinin ticari ortaklarından bir masterclass'a katılma fırsatına sahip olacaksınız.

AES International'ın COO'sundan, Thomas Eggar'ın ortağı, FTS Global'in CEO'su Capita Learning'de bir danışman, Santander'de bir danışman ve daha fazlası.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Newcastle University London

Bu kurs, gerekli İngilizce dil seviyenize ulaşmak için en hızlı ve en etkili rotayı sağlar. Bireysel öğrenme ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmış, başa ... [+]

Bu kurs, gerekli İngilizce dil seviyenize ulaşmak için en hızlı ve en etkili rotayı sağlar. Bireysel öğrenme ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmış, başarılı olmak için ihtiyacınız olan dil akıcılığı ve akademik becerileri kazanmanızı sağlamak için beş özel eğitim seviyesi.

Kurs özellikleriÇok çalışkan ve çalışkan bir öğrenci olarak, bu yoğun kursla dönem başına bir IELTS noktasına hızlı bir şekilde ilerlemeyi bekleyebilirsiniz. Aralık 2017'de Akademik İngilizce dönemini tamamlayan INTO öğrencileri, IELTS grubunun ilerleyişinin ortalama 0.8'ini yaptı.25 saat yüz yüze iletişim ve öğretmenin desteklediği çevrimiçi dil gelişiminin 5 saati ile 30 öğrenim saatini inceleyin.Cambridge Assessment ile ortaklaşa geliştirilen, uyarlanmış çevrimiçi değerlendirme, ilerlemenizin doğru bir şekilde izlenmesini sağlar.Etkileşimli derslerden ve küçük sınıf boyutlarından yararlanın.Ücretsiz "İngilizce Hazırlık Kursu" kursuna online giriş.... [-]
Birleşik Krallık London
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hazırlık Yılı

Newcastle University London

Newcastle University London Muhasebe ve Finans, Uluslararası İşletme Yönetimi veya Uluslararası Yönetim ve Pazarlama alanında lisans derecesine 1. yıl için doğrudan giriş ... [+]

Newcastle University London Muhasebe ve Finans, Uluslararası İşletme Yönetimi veya Uluslararası Yönetim ve Pazarlama alanında lisans derecesine 1. yıl için doğrudan giriş için hazırlanın.

Kurs özellikleriBir uzman aracılığıyla seçtiğiniz derecesi için bilgi ve becerilerini geliştirin Pathway .Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi. Para iade garantimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.Üniversiteden daha küçük sınıf boyutlarından yararlanın, yani öğretmenlerinizle daha fazla zamanınız olacaktır.Konu bazlı modüller için üniversite tarzı öğretimi sayesinde İngiltere'de eğitim almaya uyum sağlayın.Üniversite uygulamalarınızla ilgili rehberlik, böylece sizin için en iyi dereceyi seçersiniz.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 3-4 TerimlerBaşlangıç ​​tarihleri: 2018: Eylül, Ekim; 2019: Ocak, Temmuz, Eylül, Ekim; 2020: OcakÜcretler: £ 15,445'denDers saatleri: Haftada 21 saatSınıf boyutu: 16Ders süresi: Pazartesiden cumaya normalde resmi tatil günleri hariç olmak üzere 08.00 - 19.00 saatleri arasında yapılır. Ancak, öngörülmeyen koşullar nedeniyle bu zamanların dışında sınıfların yapılması gereken durumlar olabilir.Ödül: Newcastle Üniversitesi Uluslararası Vakfı Sertifikası (RQF Seviye 3).Kurs seçenekleri:Standart (3 dönem, 9 aylık program)Genişletilmiş (İngilizce dilin ek bir terimini içerir.)Giriş koşulları... [-]
Birleşik Krallık London
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans Hazırlık

Newcastle University London

Newcastle University London İşletme veya Pazarlama ve Yönetim dalında lisans derecesine 2. yıl için doğrudan giriş için hazırlanın. ... [+]

Newcastle University London İşletme veya Pazarlama ve Yönetim dalında lisans derecesine 2. yıl için doğrudan giriş için hazırlanın.

Kurs özellikleriBir uzman aracılığıyla seçtiğiniz derecesi için bilgi ve becerilerini geliştirin Pathway .Seçtiğiniz derecenin ilk yılını yansıtan akademik modülleri inceleyin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.Üniversiteden daha küçük sınıf boyutlarından yararlanın, yani öğretmenlerinizle daha fazla zamanınız olacaktır.Konu bazlı modüller için üniversite tarzı öğretimi sayesinde İngiltere'de eğitim almaya uyum sağlayın.Üniversite başvurunuzla ilgili rehberlik, sizin için en iyi dereceyi seçmenizi sağlamak.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 3-4 TerimlerBaşlangıç ​​tarihleri: 2018: Eylül, Ekim; 2019: Ocak, Temmuz, Eylül, Ekim; 2020: OcakÜcretler: £ 15,445'denDers saatleri: Haftada 21 saatSınıf boyutu: 16Ders süresi: Pazartesiden cumaya normalde resmi tatil günleri hariç olmak üzere 08.00 - 19.00 saatleri arasında yapılır. Ancak, öngörülmeyen koşullar nedeniyle bu zamanların dışında sınıfların yapılması gereken durumlar olabilir.Ödül: Newcastle Üniversitesi'nden Yüksek Öğretim Sertifikası (FHEQ Seviye 4).Kurs seçenekleri:Standart (3 dönem, 9 aylık program)Genişletilmiş (İngilizce dilin ek bir terimini içerir.)Giriş koşulları... [-]
Birleşik Krallık London
Eylül 2019
Tam zamanlı
9 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans Diploması

Newcastle University London

Uluslararası İşletme Yönetimi ve Newcastle University London Uluslararası Pazarlama alanında yüksek lisansa doğrudan giriş için hazırlanın. ... [+]

Uluslararası İşletme Yönetimi ve Newcastle University London Uluslararası Pazarlama alanında yüksek lisansa doğrudan giriş için hazırlanın.

Kurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.İngiltere'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenimine uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 3-4 TerimlerBaşlangıç ​​tarihleri: 2018: Eylül, Ekim; 2019: Ocak, Haziran, Eylül, Ekim; 2020: OcakÜcretler: £ 15,445'denDers saatleri: Haftada 21 saatSınıf boyutu: 16Ders süresi: Pazartesiden cumaya normalde resmi tatil günleri hariç olmak üzere 08.00 - 19.00 saatleri arasında yapılır. Ancak, öngörülmeyen koşullar nedeniyle bu zamanların dışında sınıfların yapılması gereken durumlar olabilir.Ödül: Newcastle Üniversitesi Uluslararası Mezun Diploması (FHEQ Seviye 6).Kurs seçenekleri:Standart (3 dönem, 9 aylık program)Genişletilmiş (İngilizce dilin ek bir terimini içerir.)Giriş koşulları... [-]
Birleşik Krallık London
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku