Resmi açıklamayı okuyun

Kraliçe'nin özel kılan nedir?

Queen's University Belfast , Uluslararası Öğrenci Barometresi 2015 tarafından uluslararası öğrencilere genel öğrenim deneyimi için İngiltere'de 1. olarak derecelendirilmiştir.

Konumu, tarihi mimari ile modern tasarımın bir karışımıdır. İngiltere'deki en eski 9. üniversite, ancak en modern kampüslerden birine sahip. Yapraklı banliyöler tarafından çevrili, sakin, sakin ve güvenli bir kampüs var. Ama 15 dakikalık bir yürüyüşe çıkın ve yoğun Belfast şehir merkezinin kalbinde olacaksınız.

100'den fazla farklı ülkeden 17.000'in üzerinde öğrenciden oluşan bir topluluğa katılacaksınız. Öğrenciler Birliği hepsini bir araya getiriyor. Katılmak için 190'dan fazla kulüp ve topluma sahipler, bu yüzden arkadaş edinmede sorun yaşamayacaksınız.

Üniversite, İngiltere'de özel bir Uluslararası ve Yüksek Lisans Öğrenim Merkezine sahip olanlardan sadece bir tanesidir. Merkez, eğitim oturumları, etkinlikler ve atölye çalışmaları yürütmekte ve uluslararası öğrencilere destek sağlamaktadır.

Russell Grubu'nun bir üyesi olarak, Üniversite araştırma yapmaya kararlıdır. Alanlarının en üstünde akademisyenler tarafından öğretileceksiniz. Ve, gibi benzersiz özellikler bulacaksınız:

  • Kraliçe'nin Sinema Tiyatrosu
  • Sanal gerçeklik tiyatrosu
  • Robotik laboratuvar
  • Kanser Araştırma ve Hücre Biyolojisi Merkezi
  • Konser alanları
  • Müzik stüdyoları
  • Film stüdyosu (yeni inşa edilmiş)

İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış kurslar

İngilizce öğrenmek konusunda endişeli misiniz? Olmayın. Queen's University Belfast , farklı bir dilde öğrenmenin büyük bir adım olduğunu ve yolun her adımında sizi destekleyeceklerini biliyor.

Öğretme stilinin alıştığınız şeyden biraz farklı olabileceğini biliyorlar. Sorun değil, İngiltere'deki şeylere uyum sağlamanıza yardımcı olacaklar. Seminer ve ders deneyimlerini, deneme yazılarını ve sunumlarını edineceksiniz. Bitirdiğiniz zaman, üniversite için tamamen hazır hissedeceksiniz.

Sizin için tasarlanan tesisler

Queen's University Belfast , sizin için uluslararası öğrenci deneyimini geliştirmeye kararlıdır. Geçtiğimiz 10 yıl boyunca, Üniversite kampüs tesislerinde 350 milyon sterlin üzerinde yatırım yaptı. Bu, İngiltere'deki en modern kampüslerden birinde çalışacağınız anlamına gelir.

INTO Queen's Center sizin için tasarlandı. Kampüsün kalbinde yer alan, ihtiyacınız olan her şeyden sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Güvenli limanınız, günde 24 saat destek ile.

Öğrenmenizi eğlenceli hale getirmek için harika olanaklar var. Öğrenme Kaynak Merkezinde fotokopi, baskı ve tarama yapabilirsiniz. Konu ders kitaplarını, bilgisayarları ve dil sözlüklerini de bulacaksınız. Ayrıca, öğrenci kartınıza, kampüsteki gıda tedarikçilerinden yiyecek almak için kullanabileceğiniz para yükleyebilirsiniz.

Çalışmak için sakin bir yere ihtiyacınız varsa, merkezde Wi-Fi ile sakin ve konforlu çalışma alanları bulacaksınız. Mola vermeniz gerektiğinde, Centre Cafe'de bir kahve ve atıştırmalık alabilirsiniz.

Öğrenci hizmetleri ekibi, ihtiyaç duyduğunuz her an size yardımcı olacak. Belfast'taki yeni hayatına yerleşmen için sana yardım edecekler. Bir banka hesabı açıyor veya bir yere seyahat planlıyorsanız, yardım için orada olacaklar.

Kampüsteki deneyiminiz

Queen's, uluslararası öğrencilerin deneyimini geliştirmek için son 10 yılda 350 milyon poundun üzerinde yatırım yaptı. Üniversite deneyiminizin en iyi olmasını istiyorlar.

McClay Kütüphanesi günde 24 saat açıktır ve 1.200'den fazla kitap ve derginin yanı sıra 2.200 çalışma alanı içerir.

Dinlenmek istediğinizde, 'Uzay' adlı rahatlama ve çalışma alanı içeren Öğrenci Birliği binasına gidebilirsiniz. Ayrıca bir banka, kahve dükkânı, bir yemek alanı ve toplantı salonları bulacaksınız, böylece ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda.

Birlik aynı zamanda 170'den fazla kulüp ve topluluğa ev sahipliği yapıyor. İstediğiniz kadar çoğuna katılabilirsiniz. Origami'den tramplen'e, sizin için mükemmel olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Aşk Sporları Katılmak için 50'den fazla farklı spor kulübünden birini seçin ve asla oynamak için arkadaşlarınızla kısa olmayacaksınız.

INTO Queen's University Belfast : Yolculuğunuz burada başlıyor

Merkez, geldiğinizde ilk ziyaret ettiğiniz yerlerden biri olacak ve sınıflarınız burada, kampüsün tam kalbinde yapılacaktır. Çalışmak için sakin bir yere ihtiyacınız varsa, onu burada bulacaksınız. Sınıf arkadaşlarınızla çalışmak istediğinizde, çok sayıda grup çalışma alanı da bulacaksınız.

Her şey merkezde parmaklarınızın ucunda. Bu senin öğrenme merkezin.


Merkezdeki Derslikler

Bazıları interaktif yazı tahtaları ve düz ekran televizyonlarla donatılmış modern sınıflarda öğreneceksiniz. Size en iyi deneyimi sunmak için her şey düşünülerek tasarlanmıştır.

Okumak için sessiz bir yere mi ihtiyacınız var? Ya da grubunun beyin fırtınası yapması için bir masa? Merkeze gel. Merkezde çalışma alanları ve Wi-Fi bulacaksınız, böylece size en uygun olan her yerde çalışabilirsiniz.


Kaynak Merkezini Öğrenme

Öğrenme Kaynak Merkezi, başlamanıza yardımcı olacak kitaplara ve çalışma materyallerine sahiptir. Notlarınızı yazmanız, bir kitaptan fotokopi çekmeniz veya yazdığınız makaleyi yazdırmanız gerekirse, hepsini burada yapabilirsiniz.

Ayrıca, INTO Queen'in öğrencisi olarak, Öğrenme Kaynak Merkezi'ndeki okuma materyallerine ek olarak, Queen'in ödüllü McClay kütüphanesinde eğitim materyallerine tam erişiminiz olacak.


Sınıf dışında çalışmak

Çalışmalarınız boyunca, Üniversitenin sanal öğrenme ortamı olan Queen's Online'a (QOL) erişebileceksiniz. Herhangi bir bilgisayardan ders notlarına ve ders içeriğine erişebileceksiniz. Ayrıca, öğretmenleriniz ve sınıf arkadaşlarınızla konuları tartışabilirsiniz.

McClay kütüphanesi, seçim yapabileceğiniz 1,2 milyondan fazla kitap ve dergiye sahiptir. Ayrıca, gece geç saatlerde bilgisayar erişimi sağlayan sessiz alanlar ve çalışma odaları bulacaksınız. Kablosuz ağa bağlanma konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Sorun değil, BT Servis Masası size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.


Centre Café'ye yakıt ikmali

Aç? Susuz? Café Carberry'ye ara ver. Bu küçük kafe INTO Merkezi'nde oturuyor, bu yüzden hiçbir zaman atıştırmalıktan uzak değilsiniz. Öğle yemeğinde arkadaşlarla rahatlamak ya da bir kahve eşliğinde solo çalışmak için harika bir yerdir. Sandviçler, çorbalar, hamur işleri ve sıcak veya soğuk içecekler satın alabilirsiniz. Özel diyetiniz var mı? Sorun yok, vejetaryen, vegan ve helal seçenekler mevcut.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Queen's University Belfast

Bu kurs, gerekli İngilizce dil seviyenize ulaşmak için en hızlı ve en etkili rotayı sağlar. Bireysel öğrenme ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmış, başa ... [+]

Bu kurs, gerekli İngilizce dil seviyenize ulaşmak için en hızlı ve en etkili rotayı sağlar. Bireysel öğrenme ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmış, başarılı olmak için ihtiyacınız olan dil akıcılığı ve akademik becerileri kazanmanızı sağlamak için beş özel eğitim seviyesi.

Kurs özellikleri

Çok çalışkan ve çalışkan bir öğrenci olarak, bu yoğun kursla dönem başına bir IELTS noktasına hızlı bir şekilde ilerlemeyi bekleyebilirsiniz. Aralık 2017'de Akademik İngilizce dönemini tamamlayan INTO öğrencileri, IELTS grubunun ilerleyişinin ortalama 0.8'ini yaptı.25 saat yüz yüze iletişim ve öğretmenin desteklediği çevrimiçi dil gelişiminin 5 saati ile 30 öğrenim saatini inceleyin.Cambridge Assessment ile ortaklaşa geliştirilen, uyarlanmış çevrimiçi değerlendirme, ilerlemenizin doğru bir şekilde izlenmesini sağlar.Etkileşimli derslerden ve küçük sınıf boyutlarından yararlanın.Ücretsiz "İngilizce Hazırlık Kursu" kursuna online giriş.... [-]
Birleşik Krallık Belfast
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hazırlık Yılı

Queen's University Belfast

Queen's University Belfast bir dizi Muhasebe, Ekonomi, Beşeri Bilimler, Sosyal Bilimler ve Hukukla ilgili konularda lisans derecesinin 1. yılına doğrudan giriş için hazır ... [+]

Queen's University Belfast bir dizi Muhasebe, Ekonomi, Beşeri Bilimler, Sosyal Bilimler ve Hukukla ilgili konularda lisans derecesinin 1. yılına doğrudan giriş için hazırlanın.

Kurs özellikleriBir uzman aracılığıyla seçtiğiniz derecesi için bilgi ve becerilerini geliştirin Pathway .Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi. Para iade garantimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.Üniversiteden daha küçük sınıf boyutlarından yararlanın, yani öğretmenlerinizle daha fazla zamanınız olacaktır.Konu bazlı modüller için üniversite tarzı öğretimi sayesinde İngiltere'de eğitim almaya uyum sağlayın.Üniversite uygulamalarınızla ilgili rehberlik, böylece sizin için en iyi dereceyi seçersiniz.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 3-5 TerimlerBaşlangıç ​​tarihleri: 2018: Eylül; 2019: Ocak, Mart, Haziran, Eylül; 2020: OcakÜcretler: £ 16,115Ders saatleri: Haftada en az 20 saatSınıf boyutu: 16Sınıf süresi:Haftada ingilizce dersi: 8 saat (1 saatlik ders dahil)Haftalık konu modülü dersleri: 12 saat... [-]
Birleşik Krallık Belfast
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Queen's University Belfast

Queen's University Belfast mimarlık veya Planlama, Çevre ve Kalkınma alanında profesyonel olarak akredite edilmiş bir lisans derecesinin 1. yılına doğrudan giriş için haz ... [+]

Queen's University Belfast mimarlık veya Planlama, Çevre ve Kalkınma alanında profesyonel olarak akredite edilmiş bir lisans derecesinin 1. yılına doğrudan giriş için hazırlanın.

Kurs özellikleriBir uzman aracılığıyla seçtiğiniz derecesi için bilgi ve becerilerini geliştirin Pathway .Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi. Para iade garantimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.Üniversiteden daha küçük sınıf boyutlarından yararlanın, yani öğretmenlerinizle daha fazla zamanınız olacaktır.Konu bazlı modüller için üniversite tarzı öğretimi sayesinde İngiltere'de eğitim almaya uyum sağlayın.Üniversite uygulamalarınızla ilgili rehberlik, böylece sizin için en iyi dereceyi seçersiniz.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 3-5 TerimlerBaşlangıç ​​tarihleri: 2018: Eylül; 2019: Ocak, Mart, Haziran, Eylül; 2020: OcakÜcretler: £ 16,635'denDers saatleri: Haftada en az 20 saatSınıf boyutu: 16Sınıf süresi:Haftada ingilizce dersi: 8 saat (1 saatlik ders dahil)Haftalık konu modülü sınıfları: 8-10 saat (zaman çizelgesinin dışında 2-4 saat bireysel yönetilen çalışma)... [-]
Birleşik Krallık Belfast
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Queen's University Belfast

Queen's University Belfast Biyomedikal Bilimler, Bilgisayar, Mühendislik, Hemşirelik ve Bilim gibi bir dizi konuda bir lisans derecesinin 1. yılına doğrudan giriş için ha ... [+]

Queen's University Belfast Biyomedikal Bilimler, Bilgisayar, Mühendislik, Hemşirelik ve Bilim gibi bir dizi konuda bir lisans derecesinin 1. yılına doğrudan giriş için hazırlanın.

Kurs özellikleriBir uzman aracılığıyla seçtiğiniz derecesi için bilgi ve becerilerini geliştirin Pathway .Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi. Para iade garantimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.Üniversiteden daha küçük sınıf boyutlarından yararlanın, yani öğretmenlerinizle daha fazla zamanınız olacaktır.Konu bazlı modüller için üniversite tarzı öğretimi sayesinde İngiltere'de eğitim almaya uyum sağlayın.Üniversite uygulamalarınızla ilgili rehberlik, böylece sizin için en iyi dereceyi seçersiniz.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 3-5 TerimlerBaşlangıç ​​tarihleri: 2018: Eylül; 2019: Ocak, Şubat, Mart, Haziran, Eylül; 2020: Ocak, ŞubatÜcretler: £ 16,115Ders saatleri: Haftada en az 20 saatSınıf boyutu: 16Sınıf süresi:Haftada ingilizce dersi: 8 saat (1 saatlik ders dahil)Haftalık konu modülü dersleri: 12 saatHaftalık toplam saat sayısı: 20 Hızlandırılmış 2 dönem programı alan öğrenciler:1. DönemHaftada İngilizce dersi: 6 saat, artı 6 saat çevrimiçi öğrenmeHaftalık konu modülü dersleri: 18 saat, artı 6 saat çevrimiçi öğrenmeHaftalık toplam tipik saat: 322. YarıyılHaftada ingilizce dersi: 8 saat (1 saatlik ders dahil)Haftalık konu modülü dersleri: 12 saatHaftalık toplam saat sayısı: 20... [-]
Birleşik Krallık Belfast
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans Hazırlık

Queen's University Belfast

Queen's University Belfast Muhasebe, Ekonomi ve Muhasebe konularında bir lisans derecesinin 2. yılına doğrudan giriş için hazırlanın. ... [+]

Queen's University Belfast Muhasebe, Ekonomi ve Muhasebe konularında bir lisans derecesinin 2. yılına doğrudan giriş için hazırlanın.

Kurs özellikleriBir uzman aracılığıyla seçtiğiniz derecesi için bilgi ve becerilerini geliştirin Pathway .Seçtiğiniz derecenin ilk yılını yansıtan akademik modülleri inceleyin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.Üniversiteden daha küçük sınıf boyutlarından yararlanın, yani öğretmenlerinizle daha fazla zamanınız olacaktır.Konu bazlı modüller için üniversite tarzı öğretimi sayesinde İngiltere'de eğitim almaya uyum sağlayın.Üniversite başvurunuzla ilgili rehberlik, sizin için en iyi dereceyi seçmenizi sağlamak.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 3-5 TerimlerBaşlangıç ​​tarihleri: 2018: Eylül; 2019: Ocak, Mart, Haziran, Eylül; 2020: OcakÜcretler: £ 16,115Ders saatleri: Haftada 24 saatSınıf boyutu: 16Sınıf süresi:Haftalık ingilizce dersleri: 5 saat (1 saatlik ders dahil)Haftalık konu modülü dersleri: 17-20 saat... [-]
Birleşik Krallık Belfast
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Queen's University Belfast

Queen's University Belfast Mühendislik ile ilgili bir lisans derecesinin 2. yılına doğrudan giriş için hazırlanın. Beş uzmanın alt vardır Pathways Uzay Mühendisliği, İnşa ... [+]

Queen's University Belfast Mühendislik ile ilgili bir lisans derecesinin 2. yılına doğrudan giriş için hazırlanın. Beş uzmanın alt vardır Pathways Uzay Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği ve Makine ve İmalat Mühendisliği: Seçim için.

Kurs özellikleriBir uzman aracılığıyla seçtiğiniz derecesi için bilgi ve becerilerini geliştirin Pathway .Seçtiğiniz derecenin ilk yılını yansıtan akademik modülleri inceleyin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.Üniversiteden daha küçük sınıf boyutlarından yararlanın, yani öğretmenlerinizle daha fazla zamanınız olacaktır.Konu bazlı modüller için üniversite tarzı öğretimi sayesinde İngiltere'de eğitim almaya uyum sağlayın.Üniversite başvurunuzla ilgili rehberlik, sizin için en iyi dereceyi seçmenizi sağlamak.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 3-5 TerimlerBaşlangıç ​​tarihleri: 2018: Eylül; 2019: Ocak, Mart, Haziran, Eylül; 2020: OcakÜcretler: £ 16,115Ders saatleri: Haftada 24 saatSınıf boyutu: 16Sınıf süresi:Haftalık ingilizce dersleri: 5 saat (1 saatlik ders dahil)Haftalık konu modülü dersleri: 17-20 saat... [-]
Birleşik Krallık Belfast
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Queen's University Belfast

Queen's University Belfast İşletme, Ekonomi ve Finans ile ilgili konularda bir lisans derecesinin 2. yılına doğrudan giriş için hazırlanın. ... [+]

Queen's University Belfast İşletme, Ekonomi ve Finans ile ilgili konularda bir lisans derecesinin 2. yılına doğrudan giriş için hazırlanın.

Kurs özellikleriBir uzman aracılığıyla seçtiğiniz derecesi için bilgi ve becerilerini geliştirin Pathway .Seçtiğiniz derecenin ilk yılını yansıtan akademik modülleri inceleyin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.Üniversiteden daha küçük sınıf boyutlarından yararlanın, yani öğretmenlerinizle daha fazla zamanınız olacaktır.Konu bazlı modüller için üniversite tarzı öğretimi sayesinde İngiltere'de eğitim almaya uyum sağlayın.Üniversite başvurunuzla ilgili rehberlik, sizin için en iyi dereceyi seçmenizi sağlamak.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 3-5 TerimlerBaşlangıç ​​tarihleri: 2018: Eylül; 2019: Ocak, Mart, Haziran, Eylül; 2020: OcakÜcretler: £ 16,115Ders saatleri: Haftada 24 saatSınıf boyutu: 16Sınıf süresi:Haftalık ingilizce dersleri: 5 saat (1 saatlik ders dahil)Haftalık konu modülü dersleri: 17-20 saat... [-]
Birleşik Krallık Belfast
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans Diploması

Queen's University Belfast

Queen's University Belfast Muhasebe ve Finans, Ekonomi ve Risk ve Yatırım Yönetimi gibi bir dizi yüksek lisans derecesine doğrudan giriş için hazırlanın. ... [+]

Queen's University Belfast Muhasebe ve Finans, Ekonomi ve Risk ve Yatırım Yönetimi gibi bir dizi yüksek lisans derecesine doğrudan giriş için hazırlanın.

Kurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.İngiltere'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenimine uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 3-4 TerimlerBaşlangıç ​​tarihleri: 2018: Eylül; 2019: Ocak, Haziran, Eylül; 2020: OcakÜcretler: £ 16,115Ders saatleri: Haftada 20 saatSınıf boyutu: 16Sınıf süresi:Haftada ingilizce dersi: 12 saatHaftalık konu modül sınıfları: 8 saat... [-]
Birleşik Krallık Belfast
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Queen's University Belfast

Queen's University Belfast Tarih, Hukuk, Politika ve Çeviri gibi bir dizi yüksek lisans derecesine doğrudan giriş için hazırlanın. ... [+]

Queen's University Belfast Tarih, Hukuk, Politika ve Çeviri gibi bir dizi yüksek lisans derecesine doğrudan giriş için hazırlanın.

Kurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.İngiltere'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenimine uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 3-4 TerimlerBaşlangıç ​​tarihleri: 2018: Eylül; 2019: Ocak, Haziran, Eylül; 2020: OcakÜcretler: £ 16,115Ders saatleri: Haftada 20 saatSınıf boyutu: 16Sınıf süresi:Haftada ingilizce dersi: 12 saatHaftalık konu modül sınıfları: 8 saat... [-]
Birleşik Krallık Belfast
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Queen's University Belfast

Queen's University Belfast Muhasebe ve Finans, Ekonomi ve Risk ve Yatırım Yönetimi gibi bir dizi yüksek lisans derecesine doğrudan giriş için hazırlanın. ... [+]

Queen's University Belfast Muhasebe ve Finans, Ekonomi ve Risk ve Yatırım Yönetimi gibi bir dizi yüksek lisans derecesine doğrudan giriş için hazırlanın.

Kurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.İngiltere'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenimine uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 3-4 TerimlerBaşlangıç ​​tarihleri: 2018: Eylül; 2019: Ocak, Haziran, Eylül; 2020: OcakÜcretler: £ 16,115Ders saatleri: Haftada 20 saatSınıf boyutu: 16Sınıf süresi:Haftada ingilizce dersi: 12 saatHaftalık konu modül sınıfları: 8 saat... [-]
Birleşik Krallık Belfast
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku