Resmi açıklamayı okuyun

UEA - harika bir çalışma ve yaşam deneyimleri

University of East Anglia harika bir yaşam ve eğitim deneyimi yaşamak için ihtiyacınız olan her şeye ev sahipliği yapmaktadır.

Bir INTO öğrencisi olarak, UEA öğrencilerine sunduğu her şeye tam erişime sahip olacaksınız.

UEA'nın muhteşem kütüphanesi, ödüllü spor ve eğlence tesislerinden ve Birleşik Krallık'taki en iyi Öğrenci Birlikleri'nden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca, çalışma odaları için rezervasyon yaptırabilir, konuk derslerine katılabilir, kariyer görüşmelerine katılabilir, Öğrenci Birliği kulüp ve toplumlarına katılabilir ve UEA öğrencilerine açık olan tüm tesislere erişebilirsiniz.

INTO UEA - evden uzakta ev

INTO UEA Eğitim Merkeziniz, Üniversite kampüsünün kalbinde yer almaktadır. UEA'da çalışma yolculuğunuzda size destek olacak dost canlısı uluslararası öğrenci destek ekibimize ev sahipliği yapıyor.

Zamanınızı mümkün olduğunca eğlenceli hale getirmeye yardımcı olurlar. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, İngilizce ilk diliniz değilse dil danışmanları da dahil olmak üzere destek mevcuttur.

Eğitim Merkezi ayrıca harika uluslararası öğrenci yurtlarımızla da bağlantı kurar, böylece ihtiyacınız olan hiçbir şeyden asla uzak kalmayacaksınız.

Hiç vakit kaybetmeden, birçok konforlu sosyal alanımızdan birinde arkadaşlarınızla rahatlayacak, INTO restoranında yeni yemekleri deneyebileceğiniz ya da Norwich şehrini keşfedeceksiniz.

UEA kampüsünün kalbinde olağanüstü tesisler

Amaca yönelik yapılan Eğitim Merkezimiz, en yeni teknolojilerin yenilikçi öğrenmeyi desteklediği yerdir. Üniversitenin tüm olağanüstü olanaklarına yakın bulunan modern bir ortam.

Birleşik Krallık çalışmalarınızda başarı için en iyi hazırlık anlamına gelen birinci sınıftan üniversite tarzı eğitim göreceksiniz.

Esnek öğrenme alanları, dersler, uygulamalı laboratuvar çalışmaları, seminerler, özel dersler, özel eğitim ve e-öğrenme gibi bir dizi öğretim stiline aşina olmanıza yardımcı olacaktır.

Karşılama atmosferi ve güler yüzlü destek ekibimiz sayesinde INTO ailesinin bir parçası gibi hissedeceksiniz. Herhangi bir çalışma veya akademik olmayan konular için gizli danışmanlık da dahil olmak üzere karşılaşabileceğiniz her türlü zorluk için yardım alabilirsiniz.

En iyi İngiltere üniversitesine ilerlemenizi ve ilham verici bir kariyer için umutlarınızı artırmanızı kolaylaştırmak için buradayız.

Küçük sınıflar, yüksek öğrenci memnuniyeti

INTO Merkezi, University of East Anglia yerinizi güvence altına almak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Sınıflar maksimum öğretmen-öğrenci etkileşimi için küçük tutulur. 2015 INTO Çıkış Anketi, öğrencilerin% 93'ünün deneyimlerinden memnun olduğunu gösterdi.

En son tesislere 38 milyon £ yatırım

Başarınızı sağlamak için en iyi öğretmenleri ve olanakları bulacaksınız. INTO aşağıdakiler dahil olmak üzere en son tesislere 38 milyon £ yatırım yaptı:

 • iki bilişim laboratuvarı
 • üç modern bilim laboratuvarı
 • son teknoloji dil laboratuarları
 • çok amaçlı bir konferans tiyatrosu
 • İnteraktif yazı tahtaları ve dokunmatik akıllı pedlerle donatılmış geniş eğitim odaları
 • arkadaşlarla rahatlamak için rahat sosyal alanlar
 • boyunca ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet
 • Ayrıca UEA'nın 800.000 ciltlik kütüphanesine de erişebileceksiniz.

Öğrenme Kaynak Merkezi

Öğrenme Kaynak Merkezi, kitaplar, CD'ler, DVD'ler, dergiler ve gazeteler gibi destek materyalleri bulacağınız yerdir. Burada çalışma notlarını yazdırabilir ve öğrenme materyallerini tarayabilirsiniz. Son teknoloji ürünü dokunmatik ekranlı bilgisayarlar, üniversitenin çevrimiçi olanaklarına ve e-dergilerine erişim sağlıyor.

Aradığınız şeyi bulamıyor musunuz? Güler yüzlü personelimiz, mevcut olanlardan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak tavsiye ve eğitim sağlayacaktır:

 • kendi kendine çalışma için bilgisayarlar
 • dil kaynakları
 • Ulusal ve yerel süreli yayınlar haftalık olarak yenilenir
 • dizüstü bilgisayarlar gecede ödünç

UEA'nın sanal öğrenme ortamından ders notlarını ve diğer faydalı ders içeriğini indirebilir ve öğretmenler ve sınıf arkadaşları ile çevrimiçi tartışmalara katılabilirsiniz. Öğrenme Kaynak Merkezi her gün saat 7.30'dan akşam 23'e kadar açıktır.

Dünyanın önde gelen araştırma

UEA, iklim değişikliği, uluslararası gelişim, gıda bilimi ve çok daha fazlası gibi farklı alanlarda liderlik yapan öncü bir İngiliz araştırma üniversitesidir.

Üniversite, araştırma mükemmelliği (CWTS Leiden Sıralaması 2016) için dünyanın en iyi% 1'inde ve araştırma kalitesi için İngiltere'de 10. sıradadır (Research Excellence Framework 2014).

En son Araştırma Değerlendirme Tatbikatı sırasında, Üniversite'nin araştırma faaliyetinin% 50'sinden fazlası 'dünya lideri' veya 'uluslararası olarak mükemmel' olarak kabul edildi ve yaklaşık% 90'ı 'uluslararası durum' olarak kabul edildi.

Bu çığır açıcı düşünceyi tüm sınıflarınızda deneyimleyecek ve gelecekteki kariyeriniz için mümkün olan en iyi hazırlığı sunacaksınız.

UEA aynı zamanda sağlık, gıda ve çevre bilimleri alanlarında Avrupa'nın en büyük tek alanlı araştırma konsantrasyonlarından birine sahip olan Norwich Research Park'ın bir parçasıdır. Oxbridge ve Londra dışındaki en önemli araştırma merkezlerinden biri ve iki Nobel Ödülü kazandı.

Park ayrıca bir dizi bilim ve teknoloji tabanlı işletmelere de ev sahipliği yapıyor. Birlikte, UEA öğrencileri ve mezunlarına yönelik araştırma ve istihdam için zengin fırsatlar sunarlar.

Gerçek dünyayı öğrenmek

UEA'nın akademik düşüncesi, ayırt edici 'farklı olan' odağıyla ünlüdür. Bu, Üniversitenin sosyal bilinç, küresel farkındalık ve çevre duyarlılığı ile sürdürülebilirlik değerlerine yansır.

UEA'da eğitim gördüğünüzde, aktif araştırmacılar tarafından kendi disiplinlerinde ön planda olacaksınız. Öğretmenlerin çoğu gerçek dünyadaki politikaları tavsiye eder ve bu son bilgi ve sınıfta düşünme konusunda size yardımcı olacaktır.

Bu gerçek dünyadaki netliğin sonuçları açıktır - UEA uluslararası öğrencilerin% 96'sından fazlası, mezuniyetin altı ayı içinde, profesyonel veya yönetsel çalışmalarda veya daha ileri bir araştırmada istihdam edilmektedir.

Öğrenci Birliğiniz

Öğrenci Birliğiniz her yıl düzenli olarak film, moda şovları ve kampüste düzenlenen 60'dan fazla müzik etkinliği sergiler. Buna, öğrencilerin farklı kültürleri, çeşitli yiyecekleri, kıyafetleri ve gelenekleri ile sergileyen yıllık 'Go Global' etkinliği de dahildir.

UEA Öğrenci Birliği web sitesinde yaklaşan konserleri, kulüp gecelerini, özel etkinlikleri ve daha fazlasını keşfedin ya da LCR'de kampüste daha önce çalan büyük isim gruplarına göz atın.

Üniversite ayrıca The Waterfront adlı bir şehir merkezi mekanına, üç odaya ve DJ'lerin ve canlı grupların eklektik bir karışımını içeren canlı müzik mekanı ve gece kulübüne sahiptir.

Üniversitede çok çeşitli öğrenci kulüpleri ve derneklerine katılabilirsiniz. Bunlara sanat, balo salonu dansı ve tartışma, hukuk, dil ve fotoğraf gibi her şey dahildir. Ya da öğrenci gazetesi, dergi, radyo şovu veya televizyon kanalını üretmeye mi?

Sanatçının ilham kaynağı, hemen kapınıza

UEA'nın kampüsü, uluslararası üne sahip Sainsbury Görsel Sanatlar Merkezi'ne ev sahipliği yapmaktadır.

Beş bin yıldan fazla insan yaratıcılığını kapsayan ilham verici kalıcı koleksiyonlar için ücretsiz giriş imkanı sunuyor ve önde gelen müze ve sanat galerisi de yıl boyunca birçok önemli sanat sergisine ev sahipliği yapıyor.

Pablo Picasso, Edgar Degas, Francis Bacon, Jacob Epstein, Henry Moore, Alberto Giacometti ve Amedeo Modigliani'nin hepsi temsil ediliyor.

Ayrıca sanatsal ilhamınızı daha da artırmak için ödüllü galeri görüşmeleri, konferanslar ve atölye çalışmalarına katılabilirsiniz.

Harika bir öğrenci deneyimi

University of East Anglia Üniversitesi, öğrencilerin başarılı bir topluluk atmosferinin ve zengin yaşam deneyimlerinin zenginliğinin tadını çıkarabileceği fantastik bir üniversitedir.

Öğrenciler, 2005 yılından bu yana Ulusal Öğrenci Anketi'nde her yıl “Öğrenci deneyimi için ilk 5'e” UEA verdiler. 2016 yılında Times Higher Education Öğrenci Deneyimi Anketi'nde “kampüste / üniversitede iyi bir ortamda” ilk sırada yer aldı. .

UEA'nın güzel park kampüsü, çalışmalar arasında rahatlamak için bolca fırsat sunuyor. Bir doğa yürüyüşünde tavşanları tespit edebilir, göl kenarında barbekünün keyfini çıkarabilir ya da çimenlerde okurken temiz ve temiz havaya girebilirsiniz.

Kampüs içi olanaklar arasında 7/24 açık bir kütüphane, bir medya paketi, bir film ve TV stüdyosu, ödüllü Sportspark kompleksi, on iki benzersiz kafe ve restoran ile bir mini market, banka ve Postane bulunmaktadır.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hazırlık Yılı

University of East Anglia

Önde gelen bir mühendislik, fen ve matematik üniversitesinde kalite güvencesi olan bir kursa devam edin. Uluslararası Hazırlık Programı, sizi East Anglia Üniversitesi'nde ... [+]

Doğu Anglia Üniversitesinde bir lisans mühendisliği, matematik veya fizik bilimleri derecesine doğrudan giriş için hazırlık.

Neden Uluslararası Hazırlık programına başvurulur? UEA'da bir lisans derecesinin 1. Yılı'na giden garantili bir rota (belirtilen girdi şartlarını yerine getirme hakkı doğar). Bir günden beri, kalite güvenceli, UEA onaylı bir programda Üniversitenin öğrencisisiniz.

Kurs seçenekleri mevcuttur

Uluslararası Vakıf (3 dönem) - bu çoğu öğrenci için uygun olan standart seçenektir. Genişletilmiş Uluslararası Vakıf (4 dönem) - bu seçenek dersin başında ek bir yoğun İngilizce dil dersi ekler ve İngilizce dil girişi şartları daha düşüktür. Bu program beni nereye götürecek? ... [-]
Birleşik Krallık Norwich
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of East Anglia

... [+]

Başarılı bir yol öğrencisi olarak, bir dizi üniversite ilerleme seçeneğine erişebileceksiniz.

[-]
Birleşik Krallık Norwich
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of East Anglia

Akademik: İyi derecelerle 12 yıllık bitirme eğitimini tamamladı. İngilizce dil: IELTS 5.0 - 5.5 veya eşdeğeri Giriş koşullarını yerine getirmeyin? Ayrıca bir Akademik İng ... [+]

Akademik: İyi derecelerle 12 yıllık bitirme eğitimini tamamladı.

İngilizce dil: IELTS 5.0 - 5.5 veya eşdeğeri

Giriş koşullarını yerine getirmeyin? Ayrıca bir Akademik İngilizce kursu sunuyoruz.

[-]
Birleşik Krallık Norwich
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of East Anglia

East Anglia Üniversitesi'nde matematikle ilgili lisans derecenizin ilk yılına doğrudan giriş imkanı sunan kaliteli ve güvenli bir ders. ... [+]

Matematik, aktüeryal bilim, finans ve muhasebe veya UEA ekonomisi lisans derecesinin birinci yılına doğrudan giriş hazırlığı.

Neden Uluslararası Hazırlık programına başvurulur? UEA'da bir lisans derecesinin 1. Yılı'na giden garantili bir rota (belirtilen girdi şartlarını yerine getirme hakkı doğar). Bir günden beri, kalite güvenceli, UEA onaylı bir programda Üniversitenin öğrencisisiniz.

Kurs seçenekleri mevcuttur

Uluslararası Vakıf (3 dönem) - Bu, çoğu öğrenci için uygun olan standart seçenektir. Genişletilmiş Uluslararası Vakıf (4 dönem) - bu seçenek dersin başında ek bir yoğun İngilizce dil dersi ekler ve İngilizce dil girişi şartları daha düşüktür. Bu program beni nereye götürecek? ... [-]
Birleşik Krallık Norwich
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans Hazırlık

University of East Anglia

... [+]

[-]
Birleşik Krallık Norwich
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of East Anglia

East Anglia Üniversitesi'nde psikoloji lisans derecesinin ilk yılına denk gelen bir yıllık bir program. ... [+]

East Anglia Üniversitesi'nde Psikoloji Okulu'nda lisans derecesine girmek için yüksek kaliteli hazırlık.

Lisans programının ilk yılına denk gelecek şekilde, UEA birinci sınıf öğrencileri ve seminer derslerinin çoğunun INTO UEA Eğitim Merkezi'nde tüm dersleri alacaksınız.

Neden Yılın Birinci Programı'na başvuruyoruz? UEA'da bir lisans derecesinin 2. Yılı'na giden bir rota (belirtilen girdi şartlarını yerine getirmek üzere). Bir günden beri, kalite güvenceli, UEA onaylı bir programda Üniversitenin öğrencisisiniz. Üniversiteye başvuru ile profesyonel yardım ve destek. Bu program beni nereye götürecek?

Birinci Uluslararası Yıl'ın başarılı bir şekilde tamamlanması, UEA'dan Yüksek Öğrenim Sertifikası'nın (FHEQ Seviye 4) ilk ödülüne yönlendirilir.... [-]

Birleşik Krallık Norwich
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans Diploması

University of East Anglia

UEA'da yüksek lisansa giden yol (belirtilen girdi şartlarını yerine getirmek şartıyla). ... [+]

UEA'da yüksek lisansa giden yol (belirtilen girdi şartlarını yerine getirmek şartıyla). [-]
Birleşik Krallık Norwich
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of East Anglia

Yüksek iletişim saatleri ve küçük sınıf büyüklükleri ile üniversite tarzı öğretim ... [+]

Yüksek iletişim saatleri ve küçük sınıf büyüklükleri ile üniversite tarzı öğretim [-]
Birleşik Krallık Norwich
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of East Anglia

... [+]

Kişisel öğretmeninizle yapılan düzenli bire bir görüşmeler, ileride etkili bir çalışma planlamanıza yardımcı olur ve akademik başarınızı garantilemek için sorularınıza cevap verir.

Ayrıca, Doğu Anglia Üniversitesi'ne başvurunuzda yardımcı olacak bir Uluslararası İlerleme ekibimiz var.

Öğretme teknikleri

Deneyimli akademik öğretim elemanlarının yanı sıra endüstri profesyonellerinden oluşan interaktif dersler, dersler sırasında gündeme getirilen konuları tartışmak üzere bir seminerle izlenecek.

Seminerler, sizi lisansüstü eğitim için hazırlamak için tartışma ve sunum kullanılan bir atölye tarzı izler.

[-]
Birleşik Krallık Norwich
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku