ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

13 ila 18 yaşları arasında, öğrencilerin eğlenirken ve dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlar edinirken cesaretlendirici ve destekleyici bir ortamda öğrenebilecekleri, akademi, eğlence ve kültürün dengeli bir yaz deneyimini sunuyoruz .

ISSOS açık bir görevle kuruldu: İnsanların öğrenmesi ve büyümesi için güvenli bir yer yaratmak. Bu nedenle, öğrencilerin ihtiyaçlarına ve daha geniş ilgi alanlarına uygun akademik ve seçmeli dersleri seçtikleri dengeli ve denetimli bir yaz programı sunuyoruz. Öğrencilerimize, odak noktasının kişisel güvenlik ve refah, kaliteli bireysel eğitim ve eşsiz bir uluslararası deneyim olduğu bir yaşam boyu yaz macerasına sahip olma fırsatı sunuyoruz.

Yaz okullarımızın bulunduğu yerler güvenli, teşvik edici ve ilham verici kampüsleri için özenle seçilmiştir. Cambridge, St Andrews ve Yale'nin tarihi ve kültürel yerleri, öğrencilerin bu seçkin üniversitelerde yaşamlarını güvenli bir ortamda deneyimlemelerini sağlar. ISSOS'a katılarak, öğrenciler İngiltere'yi ve ABD'yi yaşayacakları, çalışacakları ve çalışabilecekleri bir yer olarak deneyimleme şansına sahip olacaklar.

ISSOS, değer odaklı bir eğitim sunan ve lider bir ekip tarafından yönetilen en güvenli yerlerde en kaliteli programları sunmaya çalıştığımız, değer odaklı bir şirkettir. Arkadaşlıkların dünyaya yayıldığı ve yazın çok uzun sürdüğü uluslararası bir aile yaratan 80'den fazla milletten öğrenciyi ağırlıyoruz.

ISSOS'u Farklı Yapan Nedir?

  • Bazıları ISSOS'a özel yüksek kaliteli programlar
  • 80'den fazla milletten gelen öğrencilere hoş geldiniz
  • Öğrencilerin% 40'ı yıldan yıla geri dönüyor
  • Her ulusun sadece% 10'unu kabul ediyoruz, gerçekten uluslararası bir deneyim yaşatıyoruz
  • Yaz personeli, uzman İngilizce dil öğretmenlerinden PGA Golf Pros'a kadar kendi alanlarında uzmandır.
  • Yaptığımız her şeyden geçen çekirdeğimizde 9 değere sahip, Değer Katan bir şirketiz

İnsanlar ve ISSOS

ISSOS'ta sadece kalifiye ve motivasyonlu personeli kullanmaktan gurur duyuyoruz. Tüm öğretmenlerimiz, nitelikleri, uzmanlıkları ve deneyimleri için dünya çapındaki akademik kurumlardan özenle seçildi ve onlarla birlikte hem akademik hem de müfredat dışı programlarımızda gençlere öğretmek ve etkileşimde bulunmak için bir enerji ve coşku getirdi. 1: 5 kişilik bir personel-öğrenci oranı vardır ve sınıflar bireysel dikkat ve kişiselleştirilmiş eğitim sağlamak için kasten küçük tutulur.

Yaz öğrencilerimiz için yüksek kalitede akademik standartlar sağlamanın yanı sıra öğretmenlerimiz de yurt sakinleridir ve rol model olarak çalışan ve pastoral bakım sağlayan danışmanlar tarafından desteklenmektedir. Yaz programlarımızın başarısı, öğretmenlerimizin ve danışmanlarımızın özveri ve coşkusuna ve ISSOS'u her öğrenci için eşsiz ve heyecan verici bir deneyim haline getirme konusundaki ortak hedeflerine dayanmaktadır.

Konumlar

Saint Andrews

Address
University of St Andrews
St Katharine’s West
16 The Scores

KY16 9AX Saint Andrews, İskoçya, Birleşik Krallık

Cambridge

Address
The Old Schools, Trinity Ln
CB2 1TN Cambridge, İngiltere, Birleşik Krallık

Yeni Cennet

Address
Yale University
06520 Yeni Cennet, Connecticut, Amerika Birleşik Devletleri