Imperial College of London

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Dünyanın en büyük zorluklarına karşı yenilikçi çözümler bulmaya adanmış bir problem çözücü topluluk

Imperial College London, öğretim ve araştırmada mükemmellik için uluslararası bir üne sahip, dünyanın en iyi on üniversitesidir.

Dünyanın en iyi üniversiteleri arasında düzenli olarak derecelendirilen Imperial, yeni nesil araştırmacıları, bilim adamlarını ve akademisyenleri disiplinler arası işbirliği ile geliştirmeye kararlıdır.

Londra'nın merkezinde bulunan Imperial, küresel zorluklarla mücadele etmek için bilim ve yeniliğin kullanıldığı, eğitim, araştırma, çeviri ve ticarileştirme için çok disiplinli bir alandır.

Gerçekler ve rakamlar

1907'de Kraliyet Fen Fakültesi, Maden Kraliyet Okulu ve Şehir

  • Imperial, 17.000 öğrenciye ve 8.000 personele ev sahipliği yapmaktadır.
  • Her yıl Imperial College London tarafından 6.700'den fazla derece verilir.
  • 125'ten fazla ülkeden mezunların ilgisini çeken uluslararası bir toplulukuz.
  • Kolej bilim, mühendislik, tıp ve ticaretin dört ana disiplinine odaklanmıştır ve bu becerileri endüstriye ve işletmeye uyguladığı için ünlüdür.
  • Eğitimde mükemmellik, Imperial'in ahlâkının çekirdeğini oluşturuyor ve İngiltere ve uluslararası sıralamalara yansıtılıyor.
  • Imperial, İngiltere'deki herhangi bir büyük üniversitenin yüksek etkili araştırma yoğunluğuna ev sahipliği yapmaktadır.
  • Imperial, akademik alanda fen, teknoloji, mühendislik, matematik ve tıp alanlarındaki kadın kariyerlerini tanıyan Silver Athena Swan ödülünü aldı.
  • Üniversitenin seçkin üyeleri arasında 14 Nobel ödülü ve üç Alan Madalyası yer aldı .

Global Imperial

Imperial, İngiltere'nin en uluslararası üniversitesidir. Imperial'in küresel işbirlikleri, keşifleri ve ağları İngiltere'deki ve dünyadaki yaşamları dönüştürüyor ve fırsat yaratıyor.

Kolej'in mükemmelliği - dünyanın en iyi on üniversitesi arasında düzenli olarak sıralanır - dünyanın dört bir yanından gelen yetenekli öğrencileri ve çalışanlarından ve küresel bir mezunlar ağından, arkadaşlardan ve ortak çalışanlardan destek alır. Imperial, farklı kültürlerden insanların farklı bakış açılarına, yeni fikirlere ve karmaşık problemlerin çözümünde yeni yaklaşımlara katkıda bulunduğu küresel bir akademik topluluktur.

Imperial öğrencilerinin% 60'ı, diğer Avrupa ülkelerinden% 20'si dahil olmak üzere, Birleşik Krallık dışından geliyor. Imperial araştırmasının üçte ikisi, 130'dan fazla ülkede akademik akranları kapsayan uluslararası bir işbirliğini içermektedir.

İnovasyonun "kültürler çarpıştığında ve işbirliği yaptığında" büyüdüğüne inanıyoruz. Bu yüzden uluslararası değerlerimizi savunuyoruz ve uluslararası düşünüyor ve hareket ediyoruz.

Biz Uluslararasıyız

Uluslararası olmanın sizin için anlamı nedir? Personelimiz deneyimlerini uluslararası işbirliği ve ortaklıklar ile paylaşmaktadır.

Konumlar

Kensington

Address
South Kensington Campus
SW7 2AZ Kensington, İngiltere, Birleşik Krallık