Resmi açıklamayı okuyun

Hoşgeldiniz - Tasarım Inchbald Okulu

Londra merkezli Tasarım Inchbald Okulu, online sunan ve kısa tanıtım kursları Sanat Programlarının Master değişen içi kursları, İç Tasarım, Dekorasyon ve Bahçe Tasarımı bağımsız bir okuldur. 1960 yılında kurulan ve Avrupa'da ilk iç tasarım okulu, Inchbald high-end konut ve ticari işlerinde uzmanlaşmak isteyen tasarımcılar için geniş tabanlı eğitim vermektedir.

Inchbald ile eğitim mükemmellik ve deneyim yıllardır küresel üne sahip başarıya giden yolda sıkıca ayarı, yeteneklerini bilemek ve tasarım bireysel tutum ortaya çıkarmak için öğrencilere olanak sağlar. Okulu, mezunları arasında dünyanın en saygın bahçe ve iç mimar bazı tasarım meslekleri ve sayıları girmek için mezun hazırlamak için tasarlanmıştır ciddi, uygulamalı eğitim için bir köklü bir üne sahiptir.

Inchbald süresince ve profesyonel hayata, hem portföy istişareler, staj, staj ve kariyer tavsiyesi ile mezunları ile sürekli ilişki geliştirir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Inchbald School of Design

Tasarım Inchbald Okulu ev ortamında bahçe tasarımı üzerine odaklanmış dersler veren, İngiltere'de tasarım eğitimi bahçe öncülük etmiştir. Bu bizim uzmanlık kalır, ama biz ... [+]

Bahçe Tasarımı Kursları

Tasarım Inchbald Okulu ev ortamında bahçe tasarımı üzerine odaklanmış dersler veren, İngiltere'de tasarım eğitimi bahçe öncülük etmiştir. Bu bizim uzmanlık kalır, ama biz genişletilmiş ve profesyonellik için artan talebi karşılamak için bahçe tasarım kursları rafine var.

bahçe tasarımı okul kurulmuş tasarımcılarla öğrenci yerleştirmek etmemizi bahçe tasarımı mesleği ile güçlü bağlantıları korur. Biz piyasadaki öğrencilerimizin başarısına gurur kendimizi devam ediyor. bahçe tasarım dünyasında ön-koşucular Inchbald bahçe tasarım mezunları dahildir.

Bizim Bahçe Tasarımı Kursları

için kapsamlı bir yıllık kurs Bahçe Tasarımı Diploma bahçe tasarımı mesleğine girmek için hazırlar. bahçe tasarım ilke ve kavramları bir anlayış ile desteklenen pratik tasarım projeleri, bir dizi sayesinde, öğrenciler bahçe tasarımı, tasarım analizi, dikim tasarım, sert peyzaj ve inşaat, çizim ve sunum becerilerini geliştirmek.... [-]

Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Inchbald School of Design

Inchbald de iç tasarım kursları kaliteli iç tasarım meslek boyunca kabul edilmektedir. Bizim mezunları arasında halen yerli veya ticari iç mekan tasarımı çalışan birçok ' ... [+]

İç Tasarım Kursları

Inchbald de iç tasarım kursları kaliteli iç tasarım meslek boyunca kabul edilmektedir. Bizim mezunları arasında halen yerli veya ticari iç mekan tasarımı çalışan birçok 'birinci lig' tasarımcıları vardır. Tasarım Inchbald Okulu, ne olursa olsun düzeyinde veya süresi bir iç tasarım kursuna devam, zorlu ve keyifli bir deneyim.

tam zamanlı, Mimari İç Tasarım bir akademik yıl çekirdek ders programı birlikte çizim ve sunum uzmanlığı ile, tasarım hakkında ne bir takdir ile bilgilendirilmektedir pratik ve estetik tasarım becerilerinin gelişimi ile, profesyonel uygulama için başarılı mezunları hazırlar. Eğer çalışmalarda daha entelektüel derinliği gerekiyorsa Mimari İç Tasarım, ortak, mezun veya kurslar için başvuruda bulunabilirler.... [-]

Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku