Institute Of Psychoanalysis

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Psikanaliz hakkında daha fazla şey öğrenmek ister misiniz?

Bugün sahada çalışan en iyi uygulayıcılardan bazılarıyla çalışın.

Enstitüde, yüksek standartlarda psikanalitik eğitim sağlamaya kararlıyız ve kurslarımız ve etkinliklerimiz, fikirlerini ve deneyimlerini sizinle paylaşmak için dünyanın önde gelen birçok psikanalistini düzenli olarak bir araya getiriyor.

İster profesyonel uzmanlığınızı genişletmek isteyen nitelikli bir psikiyatrist olun, ister sadece psikanalizi anlamak için ilk adımınızı atıyor olun, her seviyeye uygun çeşitli kurslarımız var.

Daha Kısa Kurslarımızdan birini deneyin

Zihnimizin işleyişi, çevremizdekilerle nasıl ilişki kurduğumuzu nasıl etkiler? Kendi iç çatışmalarımız ve daha geniş dünyadaki olaylarımız arasında şiddet ve önyargı gibi ne tür bağlantılar kurabiliriz?

Birleşik Krallık'ın çeşitli yerlerinde düzenlenen yıllık Tanıtım Konferansları ve Seminerlerimizi temel psikanalitik kavramlara böylesine ilgi çekici bir giriş yapan, bunun gibi büyük sorulardır. Kurs, sizi kendi davranışınızdan politika ve kültüre kadar her şeyi anlamanızı zenginleştirecek bir bakış açısı ile donatıyor .

Görüşmelerin ardından küçük gruplar halinde tartışmalarla, Giriş Dersleri aynı zamanda fikirlerinizi paylaşabileceğiniz diğer benzer düşünen, meraklı insanlarla tanışmanız için bir fırsattır.

Giriş Derslerini tamamladıysanız veya halihazırda bazı klinik deneyimleriniz varsa, Hazırlık Kursu ve Hazırlık Sonrası Kursu bilginizi genişletmenin bir yoludur. Nasıl başvuracağınızı buradan öğrenin.

Enstitü Eğitimi

Enstitü, dünyadaki en titiz psikanalitik eğitimi sunmaktadır. Hayatın her kesiminden başvuranları memnuniyetle karşılıyoruz ve adaylarımız eğitimlerini birçok farklı şekilde kullanmaya devam ediyor.

Adaylarımızın Enstitüdeki eğitim deneyiminden bahseden bir koleksiyonunu buradan dinleyebilirsiniz.

Enstitü eğitimi Londra ve Leeds merkezlidir ve Birleşik Krallık'ın diğer bölgelerinden gelen başvuru sahiplerini memnuniyetle karşılıyoruz.

Çevrimiçi kurslar

İngiltere ve yurtdışındaki öğrencilere, öğretmenlere ve profesyonellere çevrimiçi kurslar sunuyoruz.

Konumlar

Londra

Address
Byron House,
112a Shirland Road,
Maida Vale,

Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin