Institute Of Risk Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

IRM, Kurumsal Risk Yönetimi için lider profesyonel organdır. Kuruluşların çalışma şeklini geliştirmek için risk yönetiminde mükemmelliğin oluşturulmasına yardımcı oluyoruz.

Global olarak tanınan nitelikleri ve eğitimi sağlıyoruz, araştırma ve düşünce liderliğini yayınlıyoruz ve günümüzün risk profesyonellerinin giderek daha karmaşık ve zorlu bir iş ortamının taleplerini karşılaması gereken bilgi, beceri ve davranışları tanımlayan profesyonel standartlar belirliyoruz.

IRM üyeleri, tüm endüstrilerde ve dünya genelindeki kamu, kar amacı gütmeyen sektörlerde birçok rolde çalışır. Bağımsız ve kar amacı gütmeyen bir kuruluşuz.

123982_business-women-collaborate-collaboration-1569076.jpg

Bizim hikayemiz

Institute Of Risk Management (IRM), Nisan 1986'da, risk yönetiminde diploma düzeyinde bir yeterlilik için artan talebi karşılamak üzere ödüllü bir kuruluş olarak kuruldu.

AIRMIC (Sigorta ve Risk Yöneticileri Birliği) öncülüğünde IRM'nin daha geniş rolüne destek Kraliyet Topluluğu, Cenevre Birliği, İngiltere Eğitim ve Bilim Bölümleri ve Ticaret ve Sanayi, İngiltere Sağlık ve Güvenlik Yöneticisi , Glasgow Caledonian University ve diğer iş ve organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

Mevcut diplomaya doğru bir giriş adımı olarak iltifat eden ve hizmet veren Uluslararası Risk Yönetimi Sertifikası 2005 yılında başlatılmıştır; Bunu 2011 yılında Finansal Hizmetler Risk Yönetimi Uluslararası Sertifikası ile takip etti.

Artık dünya genelindeki risk uzmanlarının gelişimini desteklemek için genel ve uzmanlık eğitimi kursları, etkinlikleri, Enterprise Risk dergisi ve çeşitli başka kaynaklar sunuyoruz.

Ayrıca İngiltere ve yurtdışında gelişen bir Bölgesel ve Özel İlgi Grupları topluluğunu destekliyoruz.

Üyelerimizin ve öğrencilerimizin% 25'inden fazlası, GCC ülkelerinde ve Sahra altı Afrika'da artan üyeliğe sahip olan İngiltere dışından geliyor.

2017 yılında, 30. yıldönümü kutlamalarımızın doruk noktasında, global olarak yürütülen ve risk mesleğinin gelecek birkaç yıl içinde gelişebileceği ve içimizdeki şekilleri şekillendirmeye yardımcı olabilecekleri hakkında fikir edinecek bir araştırma olan Risk Gündemi 2025'i yayınladık. Bu yıllar boyunca strateji.

123981_administration-audience-blur-1708988.jpg125579_banner-irm.png

Konumlar

Londra

Address
2nd Floor, Sackville House
143-149 Fenchurch Street
London
United Kingdom

EC3M 6BN Londra, İngiltere, Birleşik Krallık