Kensington and Chelsea College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Eğer doğru yolda olmasını sağlamak biz yardım etmeye hazır adanmış nitelikli danışman bir ekibimiz var ve bizimle çalışmak için bu kararı verirken destek neden olan bizim için önemlidir.

Güler yüzlü, destekleyici personel kelime halindeyken gelen mükemmel bir deneyim olduğundan emin olmak için hazırdır. Bu temenni en iyi endüstri bağlı ve ödüllü öğretmenler arasında bizim yüksek nitelikli öğretim ve ders personel bulunmaktadır.

Kurslarımız aynı zamanda öğrencilerin özgün öğrenme deneyimleri erişim veren güçlü bir odaklanma ile birlikte gelir. Bunlar üzerinde çalışma satmak gibi girişimci ve eğitim fırsatlarına ustalık ve endüstri profesyonelleri ile ağ fırsatları içerir Londra'Ikonik s Portobello Market, Yüksek profilli işverenlerin dahil olmak üzere yerleşimleri çalışmak Hemingway Tasarım ve Chanel.

Bizim ana merkezlerinden her ikisi de canlı, heyecan verici yerlerde dayanır Londra kalbi. Bizimki meşhur Kral Yolu, Iken bizim Kensington Merkezi moda kalbinde yer almaktadır Portobello. Üniversite ayrıca işler dahil olmak üzere öğrenciler için bazı şaşırtıcı deneyimler yol açmıştır onu çevreleyen dünya çapında organizasyonlar çoğu ile güçlü bağlantıları ve ortaklıklar vardır Victoria ve Albert Müzesi ve Bilim Müzesi. Öğrencilerimizin başarısı, bizi bir okul olarak öne çıkaran birçok şeyden biridir. Üniversite. Her yıl biz Disney'in 'Maleficent' Angelina Jolie tarafından giyilen başlık parçası yaratılmasına yardım eden eski tuhafiye öğrencisi Justin Smith gibi sektörün en parlak yıldızlarından bazıları üretirler.

Öğrencilerimizin başarısı dünya çapında mükemmellik için bizim yüksek profilli ulusal ve uluslararası üne tarafından eşleştirilir Yaratıcı Sanatlar Dahil Güzel Sanatlar, moda, Tuhafiye, FOTOĞRAFÇILIK, dizayn ve heykel. Yüksek Öğrenim ve Yüksek Öğrenime Erişim kurslarımız da istisnadır. Yönetim ve Mesleki Gelişim kurslarımız, meslek kurslarımızla birlikte Sağlık ve Bakım, Saç ve Güzellik, İş ve Profesyonel Çalışmalar ve Multimedya, bölgedeki en iyilerden bazıları. Ayrıca, bizim tarafımızdan tarafından derecelendirildiğimizi söylemekten gurur duyuyoruz Ofsted. Her bir öğrencinin farklı bir şey artığını da biliyoruz; bu nedenle tam zamanlı, yarı zamanlı ve akşam kurslarından yüzlerce fırsat sunuyoruz Yüksek öğretim, iş temelli öğrenme ve çıraklık.

Konumlar

Londra

Kensington and Chelsea College

Address
Kensington Centre
Wornington Road

W10 5QQ Londra, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 20 7573 3600

Programlar

Ders