King Edward VI College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kral Edward VI Koleji - ki personelin ilerlemeye devam etmemizi, herkesi bizi davet eden, öğrencileri ve çalışanları, dinlemeyi, işbirliği yapmayı ve her birinden öğrendiklerini meraklı ve kararlı öğrencileri cezbeten bir kalite ile ilgili belirli bir benzersizlik var diğer. Potansiyel bir öğrenci olarak, bu kalitenin ne olduğunu bilmek isteyeceksiniz. Bunu, sizin eğitim ve gelişiminizdeki bir sonraki adımda size en iyi hizmet edecek 16 eğitim sonrası türüne yönelik beklentilerinize ve beklentilerinize karşı ölçmek isteyeceksiniz. İzahnameyi okurken belirli, eşsiz kalitenin bir görüntüsünü elde edersiniz.

Başlamak için, bu kolej'i bu kadar özel kılan şeyleri kısaca özetlemeye çalışayım:

Büyük öğrenciler

Tabii ki, 'tipik' King Ed öğrencisi yok ve öğrencilerimiz o kadar dikkat çekici ki tam da bu. Öğrencilerimiz kelimenin tam anlamıyla çeşitlidir: etnik, ideolojik ve şahsen. Bu çeşitliliği, her bireye değer verilen canlı bir topluluğa katkıda bulunduğunu bilerek kutluyoruz. Evet, ortak bir zemin var - öğrenciler, sınıfta olsun, ister sanatsal performans, rekabetçi spor ya da kolej tartışmaları olsun, öğrenme ve arzu etme uğruna bu koleje geliyorlar. Öğrencilerimiz akademik, yaratıcı ve kişisel olarak gelişirler ve birbirlerinin başarılarına saygı duyar ve takdir ederler ve kendi başlarına gurur duyarlar. Büyük öğrenciler, bu kolejin bu kadar ayırıcı olmasının parçasıdır.

Büyük personel

Müdür olarak, King Ed'deki çalışanın yoğun çalışması, bağlılığı ve gayreti için büyük gurur duyuyorum. Bu olağanüstü meslektaşlarıyla çalışmak ayrıcalıktır. Öğretmenlerimi nasıl en iyi tanımlayabilirim? Konularında tutkulu olan, sınıfta ilham kaynağı olan ve öğrencilerin her aşamasında yardımcı olmaya ve desteklemeye istekli olan öğretmenlerimiz eşsizdir. Özel destek ekibi ekibimiz öğretmenlerimizin işini kolaylaştırır; güleryüzlü, misafirperver ve eşit derecede çalışarak, personelimiz tüm destek fonksiyonlarında kolej sorunsuz çalışmasını ve öğrencilerin mümkün olan her şekilde desteklenmesini sağlar. Büyük personel mükemmellik için zaruridir.

Büyük kolej

Son teknolojiyle donatılmış iki yeni bina, sürekli gelişen fiziki sitemize katkıda bulunuyor. Ancak, bir kolej büyük binalar değil. Halk bu. Eğitim, dönüştürücü olmalı ve Kral Ed'lerde öyle. Böyle canlı, dönüştürücü bir öğrenme topluluğu yaratan hem öğrenciler hem de personel. Başarı öyküsünün arkasında olan, ulusal olarak ilk on altıncı form kolejinden biri olan Kral Ed'in insanlar. Bu gerçekten bu kolejde harika insanlar.

Etik ve Değerler

Gelecek için tüm planlarımızın kalbinde, tek bir öncelikli önceliğimiz var: öğrencilerin refahı ve devam eden başarısı. Üniversite misyonumuzun ve değerlerinin kalbinde yatan şey budur.

Misyonumuz

Her bir öğrenciye kişisel hayat ve kariyer fırsatları sağlayan kişisel ve akademik mükemmelliği sağlamak için meydan okumak.

Eşitlik ve çeşitlilik

Üniversite, çeşitliliğin kutlandığı, eşitsizlik ve basmakalıplara itiraz edilen ve herkesin haysiyet ve saygı ile muamele edildiği kapsayıcı bir öğrenme topluluğu oluşturma ve geliştirme taahhüdünde bulunur.

Bu sadece boş bir ifade değildir - fırsat eşitliğinin ilerletilmesi, üniversite misyon ifadesinin özünde ve onun etosları üniversite değerlerine nüfuz etmektedir.

Konumlar

Stourbridge

Address
Stourbridge, West Midlands
DY8 1TD Stourbridge, İngiltere, Birleşik Krallık

Programlar