Kingston College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kingston College tam zamanlı, yarı zamanlı ve Kingston upon Thames lisans dersleri önemli bir sağlayıcısıdır. Güney Batı Londra'da yer alan, gelişen şehir merkezinde Thames Nehri yakınında, Üniversite 6 Seviye 1 hem akademik ve mesleki kurslar sunuyor ve çalışma için bir dost, uyarıcı çevre ile öğrencilere sağlar.

Bizim tarihi pazar kasabası inanılmaz dükkanlar, restoranlar, kafeler, eğlence kulüpleri ve multipleks sinema ile doludur. Aynı zamanda mükemmel ulaşım bağlantılarına sahiptir ve merkezi Londra sadece 25 dakika uzaklıkta trenle. Kingston kendisi sürekli Londra'da yaşamak için mutlu yerlerden biri olarak oylanır.

Birçok sanayi genelinde çırak eğitimi sağlayıcıları olarak, biz British Airways, L'Oreal ve Güney Batı yıllardır Trenler gibi büyük ve tanınmış işverenler ile çalıştım.

Bizim Uluslararası öğrenciler tüm alanlarda gizli tavsiye ve rehberlik sağlamak ve onları arkadaş ve temaslarda bulunmak için sosyal etkinlikler düzenlemek son derece kalifiye bir ekip tarafından desteklenmektedir.

Kingston College Yükseköğretim karşılık, lisans Üniversite kurslarına bir alternatif sunuyor. Geleneksel üniversitelerin aksine, biz daha düşük öğrenim ücretleri, küçük sınıf boyutları, bire-bir destek ve mükemmel istihdam beklentileri sunuyoruz.

Konumlar

Kingston upon Thames bölgesinde

Kingston College

Address
Kingston College,
Kingston Hall Road,
Kingston Upon Thames


KT1 2AQ Kingston upon Thames bölgesinde, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 20 8546 2151