Resmi açıklamayı okuyun

Kogan Academy of Dramatic Arts (aslen Oyunculuk Bilimi Okulu ), 1991 yılında, Holloway, Londra'daki Sam Kogan tarafından kuruldu. Son 27 yıldır, sahnede ve ekranda bir yaşam için en yüksek kalibreli oyuncuları eğittik.

Akademi'nin çığır açan oyunculuk tekniği , Oyunculuk Bilimi , tüm kurslarımızın kalbinde yer almaktadır. Stanislavski'nin eserinden esinlenen Sam, yaşamı boyunca İngiltere ve Rusya'daki profesyonel oyuncuları ve öğrencileri yönlendirerek tekniği geliştirdi.

Bu teknik, bir oyuncunun zanaatının temellerinin detaylı bir çalışmasıdır ve öğrencilerimizin seçtikleri meslekte bir yaşam için hazır olmaları için mezun olduktan sonra.

“Kariyeri Sam Kogan'a borçluyum - net, farklı ve ilham verici olan öğretileri, mesleki kariyerimin temelini oluşturdu

Eddie Marsan (Ray Donovan, Sherlock Holmes, Vera Drake ...)

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Kogan Academy of Dramatic Arts

3 Yıllık Oyunculuk Kursumuzun ilk gününden itibaren öğrencilerimiz bir aktörün hayatına dalmışlardır. Bu (ya da başka birisinin) sunduğumuz en eksiksiz ve kapsamlı drama ... [+]

3 Yıllık Oyunculuk Kursumuzun ilk gününden itibaren öğrencilerimiz bir aktörün hayatına dalmışlardır. Bu (ya da başka birisinin) sunduğumuz en eksiksiz ve kapsamlı drama eğitimi.

Kurs başında olan Oyunculuk Biliminin temellerini öğrenecek ve sonraki 3 yılını becerilerinizi genişleterek ve honlayarak geçireceksiniz. Oyunculuk sınıflarınızı tamamlamak için ses, hareket, şarkı söyleme, dans (jazz, bale) gibi çeşitli disiplinlerde de kapsamlı bir eğitim alacaksınız.

Kursumuz öğrencilere eşi görülmemiş miktarda performans deneyimi ve öğretmen geri bildirimi sunmaktadır. Yaz aylarında, her sene (veya iki) prova yapacak ve tam uzunlukta bir oyun oynayacağınız yaz boyunca dördüncü bir dönemimiz yok, aynı zamanda da yıl boyunca daha kısa performans parçalarına yönlendirileceksiniz. Yönlendirme Modülü öğrencileri.... [-]

Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Kogan Academy of Dramatic Arts

1 Yıllık Oyunculuk Kursumuzda, Oyunculuk Bilimi hakkında kapsamlı bir anlayış kazanacaksınız ve 3 Yıl Oyunculuk Kursu'nun ilk yılında yer alan tüm sınıf ve performans fır ... [+]

1 Yıllık Oyunculuk Kursumuzda , Oyunculuk Bilimi hakkında kapsamlı bir anlayış kazanacaksınız ve 3 Yıl Oyunculuk Kursu'nun ilk yılında yer alan tüm sınıf ve performans fırsatlarını alacaksınız. Dördüncü dönemde, öğretmenlerinizden biri tarafından yönetilen tam uzunlukta bir oyun (veya iki) oynayacaksınız.

Bu kurs oyunculuk kariyerinizi inşa etmek için mükemmel bir temeldir.

Bu kursa giriş, 3 Yıl Oyunculuk Kursu ile aynı seçmelere bağlı olarak yapılacaktır.

4 dönem vardır: (daha ayrıntılı tarihler için web sitemize bakın)

1. Dönem: Eylül-Aralık2. Dönem: Ocak - MartDönem 3: Nisan - Haziran4. Dönem: Temmuz - Eylül

Ücretler: 10,450 sterlin (vadeli taksitlerle ödenebilir)... [-]

Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Kogan Academy of Dramatic Arts

Bu ders, 1 yıllık oyunculuk dersi ile neredeyse aynı zemini kapsamaktadır. ... [+]

Ayrıca, kısa süreli bir çalışma vizesi almaya hak kazanan ülkelerden Avrupa Birliği üyesi olmayan öğrenciler için yoğun bir 6 Aylık oyunculuk kursu da sunuyoruz.

Bu kurs ticari işareti oyunculuk tekniği, Oyunculuk Bilimi üzerinde durularak 1 Yıl Oyunculuk ders olarak hemen hemen aynı yol alır. Uzun yıllara dayanan deneyimlerimizden, bir hafta içinde bu kurslarda veya diğer kurslarımızda 3 yıldan fazla bir okulda oyunculuk hakkında daha fazla şey öğreneceğinizi biliyoruz.

2 terim var: (daha fazla ayrıntı için web sitemize bakın)

1. Dönem: Ekim - Aralık2. Dönem: Ocak - Mart

Ücretler: Toplamda 5.350 £ (2 dönemlik taksitlerle ödenebilir)... [-]

Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku