LAL Language Centres

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

LAL ile İngilizce öğrenin!

Harika yerler ve çok çeşitli kurslar

İngilizce dilinde öğrenenlere mükemmel dil eğitimi ve heyecan verici eğlence aktiviteleri sunmak için 30 yıldan fazla deneyime sahibiz. Londra, Boston ve Cape Town gibi en iyi İngilizce konuşulan destinasyonlarda dil merkezleri ile, Genel İngilizce'den başlayarak ileri seviyeye kadar her seviyeye Sınav Hazırlama, Yüksek Öğrenim ve Öğretmen Eğitimi konularını kapsayan bir dizi İngilizce dil kursu sağlıyoruz.

Öğrenci merkezli öğrenme

İngilizce dersleri işimizin merkezindedir ve öğretmenlerimiz her öğrencinin ihtiyaçlarını karşılarken ilgi çekici ve dinamik hale getirmek için derslerimizi uyarlamada yeteneklidir. Tüm LAL öğretmenleri, İngilizce hakkında tutkulu, eğitimli, deneyimli, yerel seviyede İngilizce konuşanlardır.

Dünyanın vatandaşları

LAL'de, tam teşekküllü bir "dünya vatandaşı" olacaksınız. Dünyanın her yerindeki öğrencilerle tanışır, öğrenir ve sosyalleşir, arkadaşlıklar kurar ve ömür boyu sürecek deneyimler kazanırsınız - hepiniz İngilizce'inizi geliştirirken.

İhtiyaçlarınıza göre hazırlanmış

LAL, öğrencilerimizin evde hemen hissettirdikleri olağanüstü sıcak ve samimi bir aile ortamı sunar. LAL'in özverili personeli, her öğrencinin konaklamaları boyunca mutlu olmasını sağlamak için yola çıkmaktadır. Sınıftaki diğer öğrencilerle etkileşimde bulunabilmeniz ve pratik yapabilmeniz için size öğretmenden kişisel ilgi duymanızı sağlayacak maksimum 15 öğrenciyle derslerde öğretilirsiniz.

Tam Akredite Okullar

LAL Language Centres (LALLC), her yerde tanınmış reçete yazan ulusal yetkililer tarafından tamamen akredite edilmiştir. İngiltere'de, LAL programları British Council ve İngiliz UK tarafından ortaklaşa izlenen bir program olan Accreditation UK tarafından akredite edilmiştir. Yaz Okulları, EL Gazetesi tarafından "Mükemmellik Merkezleri" olarak adlandırılmıştır. ABD'de programları CEA tarafından akredite edilmiş olup AAIEP ve NAFSA üyesidir; Malta'da, FELTOM ve EFL İzleme Kurulu tarafından akredite edilmiştir; ve Güney Afrika'da programları EDUSA tarafından tanınmaktadır. LAL, İngilizce dil programları ve öğrencilere yardımcı hizmetler için bir dizi ölçütte düzenli olarak mükemmellik avantajı sağlar.

LAL Avantajı - online platformumuz

Çevrimiçi platformumuz, İngiltere, ABD ve Güney Afrika'daki her öğrenciye dahildir. Gelmeden önce: İngiltere, ABD ve Güney Afrika'da LAL ile rezervasyon yaptığınızda, LAL Avantajı portalınıza ve uygulamanıza, kurs, seviye testleriniz ve hazırlamak için çok daha fazlasına erişmenizi sağlayan benzersiz bir oturum açma hakkı kazanacaksınız okullara gelmeniz için sizi.

Konumlar

Londra

LAL Language School

Address
29-39 London Road
Twickenham
TW1 3SZ
England

TW1 3SZ Londra, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 20 8892 5423

Fort Lauderdale

LAL Language Centres

Address
5727 N Federal Hwy
33308 Fort Lauderdale, Florida, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 954-644-5985

Cape Town

LAL Language Centres

Address
319 Main Rd, Cape Town
8005 Cape Town, Batı Kap, Güney Afrika Cumhuriyeti
Telefon
+27 21 439 7410

Paignton

LAL Language Centres

Address
LAL Torbay
Conway Road
Paignton

TQ4 5LH Paignton, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 1803 558555

Boston

Address
LAL Boston
225 Friend Street
Boston, MA02114, USA

MA 02114 Boston, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri