LTC English

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Okulumuza katılırsanız, sadece kalifiye öğretmenlerimizle derslerden zevk almazsınız ve her hafta düzenlenmiş etkinliklere sahip olursunuz, aynı zamanda 18. yüzyıldan kalma bir konakta da eğitim göreceksiniz. Bu güzel ve tarihi bina, bir zamanlar Devonshire Dukes ve Lord Wilmington'a ev sahipliği yapmaktadır. LTC Eastbourne'da, öğrencilere geleneksel İngiliz okullarında İngilizce'yi kendi özel, tarihi mülkünde incelemek için eşsiz bir fırsat sunuyoruz.

LTC Eastbourne'da hangi kurslar mevcut?

Okulumuz, yetişkin öğrenciler için Genel İngilizce ve Sınav Hazırlık kurslarından, genç öğrenciler için bir aile yanı konaklama ve Yaz Okulu programlarına kadar Eastbourne'da çeşitli İngilizce Kursları sunmaktadır. Ayrıca yılın herhangi bir döneminde özel grup programları da sunabiliriz. Yaz Okulumuz ve Yetişkin kurslarımızdan neler beklediğinizi görmek için YouTube sayfamızı ziyaret edin.

LTC Eastbourne'un dersleri ne kadar büyük?

Eastbourne'daki İngilizce dil kurslarımız, sınıf başına en fazla 12 öğrenciden oluşan küçük sınıflardan oluşmaktadır. Küçük sınıflarımız her bir adayın kendi güçlü ve zayıf yönlerine odaklanmalarına olanak tanıyacak kadar dikkat çekmesi anlamına gelir.

Okulumuz yoğun derslerde 25 derslik, 300 öğrenciye kadar, okula yakın ekstra derslikler kullandığımız yaz mevsiminde 360 ​​öğrenciye sahiptir.

Eastbourne şehri öğrencilere neler sunabilir?

Eastbourne, her yıl dört milyondan fazla ziyaretçi çeken, gelişen bir tatil beldesidir. Eastbourne'da İngilizce kursuna devam ederken, 10 hektarlık özel bahçemizde rahatlayabilir, plajda boş zaman geçirebilir ve yerel sahil kasabasını keşfedebilirsiniz. Met Office'e göre, Eastbourne İngiltere'nin en güneşli bölgesinde yer almaktadır. Eastbourne ayrıca Londra'ya sadece 90 dakika ve Brighton'dan trenle 40 dakika uzaklıktadır.

LTC Eastbourne'un 60 yaşın üstünde olduğunu biliyor muydun?

LTC, 2014 yılında Eastbourne'da 60. yılını yerleşik bir İngilizce Okulu olarak kutladı. '60 yıllık LTC Eastbourne' mini broşürümüzde okulumuzun tarihi hakkında daha fazla bilgi edinin ve LTC Eastbourne'un 60. yıldönümü kutlamaları hakkındaki blog yazılarımızı okuyun.

Konumlar

Eastbourne

Address
Compton Park
Compton Place Road

BN21 1EH Eastbourne, İngiltere, Birleşik Krallık