Resmi açıklamayı okuyun

Okulumuza katılırsanız, sadece kalifiye öğretmenlerimizle derslerden zevk almazsınız ve her hafta düzenlenmiş etkinliklere sahip olursunuz, aynı zamanda 18. yüzyıldan kalma bir konakta da eğitim göreceksiniz. Bu güzel ve tarihi bina, bir zamanlar Devonshire Dukes ve Lord Wilmington'a ev sahipliği yapmaktadır. LTC Eastbourne'da, öğrencilere geleneksel İngiliz okullarında İngilizce'yi kendi özel, tarihi mülkünde incelemek için eşsiz bir fırsat sunuyoruz.

LTC Eastbourne'da hangi kurslar mevcut?

Okulumuz, yetişkin öğrenciler için Genel İngilizce ve Sınav Hazırlık kurslarından, genç öğrenciler için bir aile yanı konaklama ve Yaz Okulu programlarına kadar Eastbourne'da çeşitli İngilizce Kursları sunmaktadır. Ayrıca yılın herhangi bir döneminde özel grup programları da sunabiliriz. Yaz Okulumuz ve Yetişkin kurslarımızdan neler beklediğinizi görmek için YouTube sayfamızı ziyaret edin.

LTC Eastbourne'un dersleri ne kadar büyük?

Eastbourne'daki İngilizce dil kurslarımız, sınıf başına en fazla 12 öğrenciden oluşan küçük sınıflardan oluşmaktadır. Küçük sınıflarımız her bir adayın kendi güçlü ve zayıf yönlerine odaklanmalarına olanak tanıyacak kadar dikkat çekmesi anlamına gelir.

Okulumuz yoğun derslerde 25 derslik, 300 öğrenciye kadar, okula yakın ekstra derslikler kullandığımız yaz mevsiminde 360 ​​öğrenciye sahiptir.

Eastbourne şehri öğrencilere neler sunabilir?

Eastbourne, her yıl dört milyondan fazla ziyaretçi çeken, gelişen bir tatil beldesidir. Eastbourne'da İngilizce kursuna devam ederken, 10 hektarlık özel bahçemizde rahatlayabilir, plajda boş zaman geçirebilir ve yerel sahil kasabasını keşfedebilirsiniz. Met Office'e göre, Eastbourne İngiltere'nin en güneşli bölgesinde yer almaktadır. Eastbourne ayrıca Londra'ya sadece 90 dakika ve Brighton'dan trenle 40 dakika uzaklıktadır.

LTC Eastbourne'un 60 yaşın üstünde olduğunu biliyor muydun?

LTC, 2014 yılında Eastbourne'da 60. yılını yerleşik bir İngilizce Okulu olarak kutladı. '60 yıllık LTC Eastbourne' mini broşürümüzde okulumuzun tarihi hakkında daha fazla bilgi edinin ve LTC Eastbourne'un 60. yıldönümü kutlamaları hakkındaki blog yazılarımızı okuyun.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

LTC English

Ebeveyn ve çocuk için aynı zamanda İngilizce öğrenip çalışmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu yüzden aşağıdaki programı sunuyoruz. Yetişkinlerin ve çocukların ya ... [+]

genel bakış

Ebeveyn ve çocuk için aynı zamanda İngilizce öğrenip çalışmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu yüzden aşağıdaki programı sunuyoruz. Yetişkinlerin ve çocukların yaşları ve uygun sınıfları okumalarına izin veriyoruz, hafta sonları bir aile olarak zaman için özgür bırakıyoruz.

10-16 yaş arası çocuklar için yaz döneminde (9 Haziran - 18 Ağustos 2019) bizimle birlikte çalışmalarını rica ediyoruz. Ancak, çocuk 16 yaşın üzerindeyse ve yetişkin bir kursa kaydolmaktan memnunsa, ebeveyn ve çocuk yıl boyunca herhangi bir zamanda eğitim görebilir.

ebeveyn

Ebeveynler için mevcut yetişkin kurs aşağıdaki seçeneklerden biri olacaktır:... [-]

Birleşik Krallık Eastbourne
Açık Kayıt
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku
LTC English

Genel İngilizce Artı kursumuz öğrencilere sabahları Genel İngilizce dersleri ve öğleden sonra uzmanlık konuları sunmaktadır. ... [+]

genel bakış

Genel İngilizce Artı kursumuz öğrencilere sabahları Genel İngilizce dersleri ve öğleden sonra uzmanlık konuları sunmaktadır.

Sabahları Genel İngilizce dersleri İngilizce'nin her alanında çalışacaktır: dinleme, konuşma, okuma, yazma, dil bilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz. Öğleden sonra sınıflarında, öğrenciler İletişim Becerileri, İş İngilizcesi ve IELTS Sınav Hazırlığı arasında seçim yapabilirler.

Tüm kurslarımız British Council tarafından uygun niteliklere sahip öğretmenler tarafından akredite ve öğretilmektedir.

Genel İngilizce İletişim Becerileri

Tüm seviyeler temel (Güçlü A1-A2) ileri (C1).

... [-]
Birleşik Krallık Eastbourne
Açık Kayıt
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku
LTC English

Genel İngilizce Standart Kursumuz, öğrencilerin İngilizcenin tüm yönlerini geliştirmelerine yardımcı olacaktır. ... [+]

genel bakış

Genel İngilizce Standart Kursumuz, öğrencilerin İngilizcenin tüm yönlerini geliştirmelerine yardımcı olacaktır.

Öğrenciler, İngilizce dillerini geliştirmek ve İngilizce dillerini yükseltmek için güvenlerini ve akıcılığını arttırmak ya da daha uzun bir ders almak için kısa bir yol izleyebilirler.

Kurslarımız, British Council tarafından nitelikli öğretmenler tarafından akredite edilmiş ve öğretilmiştir.

Genel İngilizce Standart Kursta, öğrenciler sınıfta ve düzenli ev ödevlerinde çok sayıda dinleme ve konuşma pratiğine sahip olacaklar.

Kurs Hedefleri

Öğrencilerin, sınırlar ve kültürler boyunca İngilizcede etkili bir şekilde iletişim kurmalarını sağlamayı amaçlıyoruz:... [-]

Birleşik Krallık Eastbourne
Açık Kayıt
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku
LTC English

Bu sonbahar kursu, 50'den fazla kişinin Doğu Sussex'in tarihi yerlerini keşfederken, benzer fikirlere sahip insanlarla tanışırken ve LTC'nin 18. yüzyıldan kalma eşsiz kon ... [+]

Sabah Dersleri ve Öğleden Sonra Etkinlikleri

Bu sonbahar kursu, 50'den fazla kişinin Doğu Sussex'in tarihi yerlerini keşfederken, benzer fikirlere sahip insanlarla tanışırken ve LTC'nin 18. yüzyıldan kalma eşsiz konumundan İngilizce'yi geliştiriyor.

Sabah İngiliz derslerinden sonra, öğleden sonraları bir dizi etkinlik ve geziler düzenlenecektir. 2019 sosyal programımızın bir örneği aşağıda görülebilir. Bu değişime tabidir.

GÜN / TARİH / ETKİNLİK

23 Eylül 2019, Eastbourne Oryantasyon Turu

Salı 24 Eylül 2019 Konuşma - Tarihi Sussex

25 Eylül 2019 Çarşamba Brighton ve Royal Pavillion'a Ziyaret

26 Eylül 2019, Alfriston, Clergy House ve kremalı çay... [-]

Birleşik Krallık Eastbourne
Bilgi iste
Ingilizce
1 - 2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hazırlık Yılı

LTC English

LTC Eastbourne'da, sınav hazırlıklarına yardımcı olacak kurslar sunuyoruz. Dersler Genel İngilizce IELTS Hazırlık ve Cambridge İlk Sınav Hazırlığı (FCE) içerir. ... [+]

genel bakış

LTC Eastbourne'da, sınav hazırlıklarına yardımcı olacak kurslar sunuyoruz. Dersler şunları içerir:

Genel İngilizce IELTS HazırlığıCambridge İlk Sınav Hazırlığı (FCE)

Sınav hazırlık kurslarımız hakkında daha fazla bilgi için aşağıya bakın.

Genel İngilizce IELTS Sınavı Hazırlığı

Bu sınav hazırlık kursu Ara (B1) ve İleri (C1) seviyeleri arasındaki öğrenciler için tasarlanmıştır.

Kurs hem sabahları hem de öğleden sonraları çalışır. Sabah, Genel İngilizce dersleri İngilizce'nin her alanında çalışacak: dinleme, konuşma, okuma, yazma, dil bilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz. Öğleden sonra, sınıflar IELTS sınavı için görevlere, stratejilere ve uygulamaya odaklanacak.... [-]

Birleşik Krallık Eastbourne
Açık Kayıt
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yaz kursları

LTC English

Yaz okulumuz, İngilizce öğrenmek ve dünyanın her yerinden arkadaş edinmek için mükemmel bir fırsattır. Bu yıl iki yaz okulu kursumuz var: 1. Standart Yaz Okulu (10-17 yaş ... [+]

genel bakış

Yaz okulumuz, İngilizce öğrenmek ve dünyanın her yerinden arkadaş edinmek için mükemmel bir fırsattır.

Bu yıl iki yaz okulu kursumuz var:

Standart Yaz Okulu (10-17 yaş)Yarı Yoğun Yaz Okulu (14-17 yaş)

Standart Yaz Okulu kursumuz haftada 15 saat 20 İngilizce dersi vermektedir.

Yarı Yoğun Yaz Okulumuz haftada 18 saat 24 İngilizce dersi vermektedir.

Kurs Hedefleri

Öğrencilerin, sınırlar ve kültürler boyunca İngilizcede etkili bir şekilde iletişim kurmalarını sağlamayı amaçlıyoruz:

1. İngilizce öğrenmeniz için sizi motive edecek ve ilham verecek bir yaşam dili olarak İngilizce deneyimi yaşayacaksınız.

... [-]
Birleşik Krallık Eastbourne
Bilgi iste
Ingilizce
1 - 10 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku