Leicester College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

59932_59766_LEC1300x438.jpg

Canlı, tarihi Leicester'de İngilizce eğitimi!

Leicester College, Leicester'ın çok kültürlülüğünü yansıtıyor ve ülkedeki diğer dilleri konuşanlar (ESOL) dersleri için en geniş kapsamlı İngilizce derslerinden birini sunuyor. Mesleki gelişim, istihdam veya İngiltere'de daha ileri çalışmalara hazırlamak için İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için çeşitli düzeyler ve ders türleri sunuyoruz.

Leicester, sanat, kültür, spor ve tarih açısından zengin modern bir kenttir. Kısa bir süre önce 3 milyar poundluk kentsel dönüşüm rejimi kenti turizm, alışveriş ve eğlence için bir varış noktası olarak kesin olarak haritaya koydu. Kent, rock grubu Kasabian, TV sunucusu Gok Wan, aktör Sam Hopper ve maceraperest Sarah Outen dahil olmak üzere spor, iş ve sanat alanında birinci sınıf yetenekler üretmeye devam ediyor.

Üç büyük eğitim kurumunun evi olan Leicester, anlaşılamayacak kadarıyla, eşleştirilecek aktivitelerle gerçek bir öğrenci kentidir.

Asla aç kalmayacaksınız - restoranlar ve kafeler, dünyanın her yerinden otantik mutfaklar içeriyor. Aynı şekilde şehir, bağımsız kafeler, kokteyller ve şarap barları, geleneksel publar ve hatta bir Şampanya barından oluşan geniş bir yelpazeye sahiptir!

Uluslararası Öğretim ve Öğrenme

Mükemmel tesislerimiz ve uzman eğitimimiz, seçtikleri alanlarda lider olmak, istihdam ve ileri eğitim kapılarını açmak için öğrencilerimize bilgi, beceri ve tecrübe kazandırmaktadır. Çoğu üniversiteden daha küçük sınıflarda, bizimle çalışmak, öğretim elemanlarımızdan daha fazla kişiselleştirilmiş dikkat ve destek aldığınız anlamına gelir.

Önemli ölçüde, İngiltere'de eğitim, beceri ve deneyim geliştirme, İngiltere ile kültürel aşinalık geliştirme ve hem sınıf ortamında hem de dışında İngilizce dil becerilerini geliştirme fırsatı bulmanız anlamına gelir.

Evinizi terk etme ihtimalinin ve çalışma için yeni bir ülkeye taşınmanın heyecan verici ancak stresli bir zaman olabileceğini biliyoruz, ancak bizimle zamanınızı en iyi geçirmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği ve rehberliği alacağınıza söz veriyoruz.

Konum, Konum

East Midlands'da bulunan Leicester, İngiltere'nin her yerine mükemmel ulaşım bağlantılarına sahip ülkenin tam kalbindedir. Londra St. Pancras İstasyonu, trenle bir saatten biraz fazla uzaktadır - oradan Eurostar'a atlayabilir ve dört saatte Paris'te olabilirsiniz!

Hem East Midlands hem de Birmingham Uluslararası havalimanlarına arabayla bir saatten kısa sürede ulaşılabilir ve toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilir. Leicester ile hem Stansted hem de Luton havaalanlarında doğrudan tren hizmetleri var ve Londra Heathrow ve Londra Gatwick'deki İngiltere'nin ağ geçidi havaalanlarına da kolayca ulaşılabilir. Leicester hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.visitleicester.info adresini ziyaret edin.

Uluslararası Öğrenci Zenginleştirme Faaliyetleri

Leicester'a vardıklarında, Uluslararası Ofis, Üniversite yaşamına ve Leicester Kenti'nin kendisine entegre olmanıza yardımcı olacak bilgi ve desteği sağlayacaktır.

Kursa ek olarak, uluslararası öğrencilerimiz için bir dizi sosyal etkinlik bulunmaktadır. Bazı uluslararası öğrenciler ve bazıları tüm Kolej öğrencilerine açık olan bir dizi etkinlik ve etkinlik sunulmaktadır. Bunlar, yeni arkadaşlarla tanışmanıza, İngilizce pratik yapmanıza ve Birleşik Krallık'ın tarihi ve farklı kültürleri ve gelenekleri konusundaki anlayışınızı zenginleştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Konumlar

Leicester

Address
St John Street
LE1 3WL Leicester, İngiltere, Birleşik Krallık