Leiths School of Food and Wine

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Food and Wine Leiths Okulu birinci sınıf bir aşçılık okulu olarak uluslararası bir üne sahiptir ve Lorraine Pascale, Gizzi Erskine ve Matt Tebutt Joe Mercer-Nairn (Muşmula) ve Matt Noel (Chez Bruce) de dahil olmak üzere üretilen Michelin yıldızlı şefler, iyi bilinen gıda yazarlar da dahil olmak üzere televizyon şefler eğitti Diana Henry, Xanthe Clay ve Lulu Grimes ve Alan Rosenthal olarak gıda üreticileri de dahil olmak üzere, sahibi haşlanmış! ve Higgidy Pies Camilla Stephens.

Food and Wine Leiths Okulu'nda öğrenin 7 Nedenleri

Ben nedeni bir

Kurslarımız dumbed asla. Burada Leiths biz katı pişirme becerileri önemine güçlü bir inanç var. Size bir ömür boyu kullanacağı ana tekniklerini yardımcı olacaktır.

II nedeni iki

Diğer yandan, havasız tersidir. Street Food itibaren Peru mutfağı, yeni gıda trendleri keşfetmek ve Kurs programına onları birleştiren, dışarı ve hakkında sürekli konum.

III nedeni üç

Bizim mutfak iş vardır. SSSler blender için Proware bakır tava gelen top-of-the-range ekipmanları ile profesyonel tarzı mutfaklarda öğrenme deneyimi keyfini çıkarın.

IV nedeni dört

Bizim malzemeler, taze düşünceli kaynaklı ve çok iyi kalitede.

V nedeni beş

Biz bireysel öğretmek. Bizim diploma kursu, sınıfta bağırarak hiçbir şef olacak, bir bireysel öğrenme planını takip edecek. Bu felsefe biz bireylere toplantı ve onların problemlerinin çözümü zevk almak bizim meraklısı sınıfları, kadar uzanır!

VI nedeni altı

Bizim öğretmenler harika. Feedback zaman ve tekrar tekrar oluşturur İnsanlar bu yazın. Nathan Outlaw uzman bilgi ya da Angela Malik'in dizginsiz coşkusunu yaşarken olsun, sen ağırladı meydan ve desteklenecektir.

VII nedeni yedi

Biz en iyi olarak bilinen konum ve gıda sanayi genelinde üst pozisyon hakları mezunlarımızın bulacaksınız. Onlar, gıda dergiler için yazma gıda şirketleri gösterileri, kurşun restoran ekipleri aşçılık ve başlatmak için katkıda bulunur. Biz onlardan inanılmaz gurur duyuyoruz - ve genellikle öğrencilere büyük fırsatlar sunmaktadır.

Konumlar

Londra

Address
Leiths School of Food and Wine Limited
16-20 Wendell Road

W12 9RT Londra, İngiltere, Birleşik Krallık