London Academy of Trading

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

2010 yılında kurulan London Academy of Trading (LAT), finansal piyasalar hakkında bilgilerini geliştirmek ve işlem yapma becerilerini geliştirmek isteyen binlerce kişiye eğitim verdi. Akademi, uluslararası öğrencilerin LAT'ta Kısa Süreli Çalışma Vizeleri (STSV) üzerine Londra'da LAT'da çalışmalarını sağlayan İngiliz Akreditasyon Konseyi (BAC) tarafından akredite edilmiştir. Sonuç olarak, son 12 ayda 60'tan fazla ülkeden öğrenciye ders verdik.

110572_A7CC6FE8-FF07-4AD5-8C6A-D55C506EBC8F.jpeg

Öğrencilerimiz okul ve üniversite öğrencilerinden çalışan insanlara, şirket sahiplerine, girişimcilere ve hatta emekli bireylere kadar çeşitlilik göstermektedir. Bazıları ticarette kariyerlerini geliştirmeyi, bazıları ise kendi paralarını pazarlara yatırmak için bilgi ve pratik becerileri öğrenmeyi amaçlar.

1 günlük etkinliklerden, ABE tarafından akredite edilmiş ve Ofqual tarafından düzenlenen 12 haftalık Seviye 5 Uygulamalı Finansal Ticarette amiral gemimize kadar çeşitli kurslar veriyoruz. Kısa kurslar grubumuz CPD sertifikalıdır ve öğrencilerin değerli CPD kredileri üretmelerini sağlar.

Öğretim kadromuz, HSBC, Merrill Lynch, Credit Suisse ve Bloomberg gibi büyük finans kuruluşlarından deneyimli tüccarlar ve analistlerden oluşmaktadır ve tüm öğrenciler, danışmanlık ve rehberlik için her gün on saat boyunca ticaret danışmanları ekibimize doğrudan ulaşabilmektedirler. teorik bilgi ve pratik becerileri birleştiren sağlam ve yapılandırılmış ticaret stratejileri geliştirmek.

Başlıca USP'lerimizden biri aşırı esnekliğimizdir. Birçok insanın başka taahhütleri olduğunu biliyoruz, bu nedenle kursunuzu istediğiniz gibi durdurmanıza / başlatmanıza izin veriyoruz, ancak aynı zamanda Londra ticaret katımızda, çevrimiçi olarak veya harmanlanmış seçeneğimizle çevrimiçi çalışmayı seçtiğinizle birleştirerek çalışmayı seçebilirsiniz kampüsteki gün sayısı.

110573_ThinkstockPhotos-522796884.jpg

Konumlar

Londra

Address
30 Holborn,
Buchanan House

EC1N 2HR Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Londra

Address
Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin