Loughborough College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Loughborough College hoş geldiniz!

1909 yılında kurulan, biz Leicestershire genelinde yüksek kaliteli eğitim ve öğretim mükemmel seviyelerini sağlamak için bizim uzun süredir itibar gurur duyuyoruz.

İlham veren başarı ve zenginleştirici yaşıyor ...

fantastik derslerin aralığı, birinci sınıf tesisler ve modern öğretim ve eğitime yeni bir yaklaşım ile, neden başka bir yere gitmek?

Şu anda Loughborough College'da kayıtlı 11.000 öğrenci, çoğu bizimle okuyan bir nitelik kazanıyor çok daha fazla olduğu anlamına gelir kabul edecektir.

Size bir yetişkin olarak kabul edilir ve bizim rahat ve sıcak kampüs hayatın Koleji şekilde düz fit olacak demektir olacak öğrenme ortamının farklı bir tür sunuyoruz.

Biz A Seviye meslek programlar, Çıraklık ve dereceye, farklı derslerin bir sürü var ve öğrenim görürken pratik, sektörle ilgili beceriler kazanmak için fırsat olacak.

geleceğe köprü olmak için ...

önde gelen üniversiteler ve kurulan profesyonellere bağlantıları ile, bizim dersler istihdam bir vurgu ile geliştirilen ve işyeri içinde başarılı olmak için gerekli ilgili akademik ve pratik becerileri sağlamayı hedefliyoruz edilmiştir. Bizim programların çoğu mesleki tabanlı ve size sanayi içinde iş rollerine sınıfta öğrendiklerini uygulama fırsatı sunar.

Kolej samimi ve destekleyici ve biz geliştirmek ve daha üst düzey çalışmanın beklenen gerekli bağımsızlık ve sorumluluk kazanmak için izin verir. Öneri ve destek kayıt öncesinde tüm öğrencilere açıktır ve mezun olduktan sonra uzun süre devam edecektir.

Bir hayat değiştiren bir deneyim ...

Biz değerli ve sınıf içi ve dışı hem de heyecan verici olması bizimle deneyiminizi istiyorum ve biz her zaman taze ve ilginç şeyler tutmak için yeni yollar araştırmaktadır.

Loughborough Öğrenciler Birliği (LSU) bir otomatik üyesi olarak, size gönüllü ve sosyal programlarının yükler katılmak seçebilirsiniz, orada yer almak için pek çok fırsat vardır ve. LSU 100 toplumları sahiptir ve üst üste öğrenci deneyimi birkaç yıldır no.1 seçildi.

Kampüste, biz tam donanımlı spor salonu, dans stüdyosu, fonksiyonel saç ve güzellik salonları, iki kafe ve iki restoran, bir kütüphane, Radmoor Kreş ve çok daha fazlası var. Biz Üniversitesi ile kampüsümüz paylaşmak çünkü, her iki kurumları tarafından sağlanan tesislerin tüm tam erişim hakkına sahip olacak.

Kampüs yatırım

Biz öğretim en son sağlamak için son iki yıldır College kampüsünde içine £ 30 milyon yatırım ve Loughborough College'da öğrenim ettik. Hub mükemmel yemek imkanları ile 2014 yılında açılan modern bir kompleks, ve Kolej kampüsünde kalbinde tek bir çatı altında öğrenci destek hizmetlerinin bir aralığıdır. Bu yaratıcı endüstriler çalışmak isteyenler için üst düzey imkanları sağlamak için tasarlanmış Wessex SAİK The Earl tarafından açılan bizim amaca Sanatlar Akademisi, ev bulunuyor.

inşa edildi 50 yıl sonra, biz de £ 14 milyon Loughborough College en ikonik yapılarından biri yeniden imar üzerinde yatırım yaptı. state-of-the-art bina Loughborough Sixth Form College ve Eylül 2016 den bu bizim Lisans Merkezi ev sahipliği yapacak bizim Servis Sanayi sağlanması ve ev sahipliği: lisans eğitimine adanmış bir açık öğrenme alanı.

Konumlar

Loughborough

Address
Radmoor Rd
LE11 3BT Loughborough, İngiltere, Birleşik Krallık