Resmi açıklamayı okuyun

Loughborough College hoş geldiniz!

1909 yılında kurulan, biz Leicestershire genelinde yüksek kaliteli eğitim ve öğretim mükemmel seviyelerini sağlamak için bizim uzun süredir itibar gurur duyuyoruz.

İlham veren başarı ve zenginleştirici yaşıyor ...

fantastik derslerin aralığı, birinci sınıf tesisler ve modern öğretim ve eğitime yeni bir yaklaşım ile, neden başka bir yere gitmek?

Şu anda Loughborough College'da kayıtlı 11.000 öğrenci, çoğu bizimle okuyan bir nitelik kazanıyor çok daha fazla olduğu anlamına gelir kabul edecektir.

Size bir yetişkin olarak kabul edilir ve bizim rahat ve sıcak kampüs hayatın Koleji şekilde düz fit olacak demektir olacak öğrenme ortamının farklı bir tür sunuyoruz.

Biz A Seviye meslek programlar, Çıraklık ve dereceye, farklı derslerin bir sürü var ve öğrenim görürken pratik, sektörle ilgili beceriler kazanmak için fırsat olacak.

geleceğe köprü olmak için ...

önde gelen üniversiteler ve kurulan profesyonellere bağlantıları ile, bizim dersler istihdam bir vurgu ile geliştirilen ve işyeri içinde başarılı olmak için gerekli ilgili akademik ve pratik becerileri sağlamayı hedefliyoruz edilmiştir. Bizim programların çoğu mesleki tabanlı ve size sanayi içinde iş rollerine sınıfta öğrendiklerini uygulama fırsatı sunar.

Kolej samimi ve destekleyici ve biz geliştirmek ve daha üst düzey çalışmanın beklenen gerekli bağımsızlık ve sorumluluk kazanmak için izin verir. Öneri ve destek kayıt öncesinde tüm öğrencilere açıktır ve mezun olduktan sonra uzun süre devam edecektir.

Bir hayat değiştiren bir deneyim ...

Biz değerli ve sınıf içi ve dışı hem de heyecan verici olması bizimle deneyiminizi istiyorum ve biz her zaman taze ve ilginç şeyler tutmak için yeni yollar araştırmaktadır.

Loughborough Öğrenciler Birliği (LSU) bir otomatik üyesi olarak, size gönüllü ve sosyal programlarının yükler katılmak seçebilirsiniz, orada yer almak için pek çok fırsat vardır ve. LSU 100 toplumları sahiptir ve üst üste öğrenci deneyimi birkaç yıldır no.1 seçildi.

Kampüste, biz tam donanımlı spor salonu, dans stüdyosu, fonksiyonel saç ve güzellik salonları, iki kafe ve iki restoran, bir kütüphane, Radmoor Kreş ve çok daha fazlası var. Biz Üniversitesi ile kampüsümüz paylaşmak çünkü, her iki kurumları tarafından sağlanan tesislerin tüm tam erişim hakkına sahip olacak.

Kampüs yatırım

Biz öğretim en son sağlamak için son iki yıldır College kampüsünde içine £ 30 milyon yatırım ve Loughborough College'da öğrenim ettik. Hub mükemmel yemek imkanları ile 2014 yılında açılan modern bir kompleks, ve Kolej kampüsünde kalbinde tek bir çatı altında öğrenci destek hizmetlerinin bir aralığıdır. Bu yaratıcı endüstriler çalışmak isteyenler için üst düzey imkanları sağlamak için tasarlanmış Wessex SAİK The Earl tarafından açılan bizim amaca Sanatlar Akademisi, ev bulunuyor.

inşa edildi 50 yıl sonra, biz de £ 14 milyon Loughborough College en ikonik yapılarından biri yeniden imar üzerinde yatırım yaptı. state-of-the-art bina Loughborough Sixth Form College ve Eylül 2016 den bu bizim Lisans Merkezi ev sahipliği yapacak bizim Servis Sanayi sağlanması ve ev sahipliği: lisans eğitimine adanmış bir açık öğrenme alanı.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Loughborough College

IELTS skoru ve üniversiteye hazırlanmak geliştirin. Bu sınıflar genel dil becerilerini geliştirmek ve sınav teknikleri geliştirmek iken, akademik İngilizce bilginizi geli ... [+]

Bizim İngilizce Dil Programı, özellikle uluslararası öğrenciler için tasarlanmıştır. Biz kombine ve bireysel hedeflerinize ulaşmak için kişiselleştirilmiş olabilir haftada ya 15 ya da 21 saat, Genel İngilizce ve IELTS İngilizce olarak sınıfları sunuyoruz.

Kurs içeriği

IELTS skoru ve üniversiteye hazırlanmak geliştirin. Bu sınıflar genel dil becerilerini geliştirmek ve sınav teknikleri geliştirmek iken, akademik İngilizce bilginizi geliştirmek için tasarlanmıştır.

Gün (ler): Kayıt her Pazartesi

Katılım Şekli : 21 saat (IELTS İngilizce)

Özellikler / Faydalar

Nitelikli ve deneyimli öğretmenler sizin öğrenme deneyimini geliştirmek ve iletişim becerilerini geliştirmek için yardımcı olmak, sunumlar ve grup çalışmaları da dahil olmak üzere öğretim yaklaşımları, çeşitli kullanarak, destekleyici ve teşvik edici bir ortamda öğrenmelerini sağlamaktır.... [-]

Birleşik Krallık Loughborough
Ağustos 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 - 52 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Loughborough College

Bizim İngilizce Dil Programı, özellikle uluslararası öğrenciler için tasarlanmıştır. Biz kombine ve bireysel hedeflerinize ulaşmak için kişiselleştirilmiş olabilir haftad ... [+]

Bizim İngilizce Dil Programı, özellikle uluslararası öğrenciler için tasarlanmıştır. Biz kombine ve bireysel hedeflerinize ulaşmak için kişiselleştirilmiş olabilir haftada ya 15 ya da 21 saat, Genel İngilizce ve IELTS İngilizce olarak sınıfları sunuyoruz.

Kurs içeriği

Genel ingilizce:

profesyonel ya da günlük kullanım için İngilizcenizi geliştirin. Bu sınıflar da İngilizce gramer, kelime bilgisi, ve telaffuz bilginizi ilerleyen iken, yazma, konuşma ve dinleme, okuma kilit yeterliliklerinin içinde iletişim becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmıştır.

Gün (ler): Kayıt her Pazartesi

Katılım Modu: 15 saat (Genel İngilizce)... [-]

Birleşik Krallık Loughborough
Ağustos 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 - 52 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Diploma

Loughborough College

Bizim Uluslararası A düzeyleri Birleşik Krallık üniversiteleri top geleneksel yolu takip etmek isteyen uluslararası öğrenciler için mükemmel bir seçenek. GCE A Seviyeleri ... [+]

dünyanın en tanınmış niteliklerin biri

Loughborough Koleji akademik başarı güçlü bir geleneği vardır. Bu olağanüstü öğretim, üniversiteler, üstün özellikleri ve sağlam bir pastoral bakım sistemi ile mükemmel bağlantıları bir kombinasyonu yoluyla elde edilmiştir; Her öğrenciye sağlayan onun ya da onu gerçek potansiyelini elde etmek.

Bizim Uluslararası A düzeyleri Birleşik Krallık üniversiteleri top geleneksel yolu takip etmek isteyen uluslararası öğrenciler için mükemmel bir seçenek. GCE A Seviyeleri bir sonucu olarak, son derece dünyada üniversiteler tarafından kabul edilmektedir, dünyanın en tanınmış niteliklerin biri olan ve.

... [-]
Birleşik Krallık Loughborough
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hazırlık Yılı

Loughborough College

Loughborough College 12 yılı aşkın bir süredir bir Uluslararası Hazırlık Programı yürütüyor. Son 6 yıldır, bu program Loughborough Üniversitesi ile çift ortaklık olmuştur ... [+]

Loughborough College 12 yılı aşkın bir süredir bir Uluslararası Hazırlık Programı yürütüyor. Son 6 yıldır, bu program Loughborough Üniversitesi ile çift ortaklık olmuştur. Biz hala üniversiteye yakın bağlantıları korurken 2017 yılında yine programın sahipliğini sahip iade edilecektir.

Loughborough Koleji Uluslararası Hazırlık Programı okul notlarının iyi sonu var ama İngiltere'de üniversite eğitimine başlamadan önce çalışmanın ekstra yılın ihtiyacı olan uluslararası öğrenciler için tasarlanmıştır.

Özel bir vurgu seçtikleri lisans programının öğrencileri hazırlamak, hem de bağımsız bir öğrenme ortamı başarı için gerekli olan çalışma becerilerini geliştirmeye tabi özel ders üzerine yerleştirilir.... [-]

Birleşik Krallık Loughborough
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yaz kursları

Loughborough College

Sen bir dost ve teşvik edici bir ortamda kendi seviyesinde öğrencilerle birlikte eğitim olacak. Öğrenciler çok dilli gruplar halinde derslere katılmakla. ... [+]

Bizim Yaz Okulu İngilizce dil becerilerini geliştirmek için harika bir yoldur.

Sen bir dost ve teşvik edici bir ortamda kendi seviyesinde öğrencilerle birlikte eğitim olacak. Öğrenciler çok dilli gruplar halinde derslere katılmakla.

Bu yaz programı onların günlük İngilizcelerini geliştirmek ve bir çalışma tatil yapmak isteyenler için ideal bir seçenektir.

Cambridge, Oxford ve Londra'da Yerel geziler ve hafta sonu gezileri Bizim bünyesindeki restoranda günde üç öğün Bizim Salon Residence kampus konaklama Spor salonu üyeliği Şehirde Loughborough İndirim restoranlar için kartı ve alışveriş seviyorum Çamaşırhane Ek prim faaliyetleri, küçük bir ekstra ücret ödemeden mevcut olacak ve onlar buz pateni, bowling ve sinema gece dahil Kurs içeriği Öğretmenler herkes için eğlenceli ve ödüllendirici bir deneyim sağlamak, dersler, iletişimsel interaktif ve heyecan verici hale İngiliz Konseyi- ve Ofsted-kontrol sağlayıcı Sevecen, destekleyici öğretmen ve refah personel 24 saat acil yardım hattı Kolej sertifika kurs sonunda sunulan Özellikler / Faydalar ... [-]
Birleşik Krallık Loughborough
Ağustos 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 - 4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku