Loxdale English Centre

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Loxdale English Centre , çalışmalarınız için mükemmel bir yerdir. Yüksek kaliteli, uygun fiyatlı İngilizce dersleri arıyorsanız daha fazla kendinizi yormayın.

1968 yılında kurulduğundan beri, Loxdale English Centre binlerce öğrenci için yüksek kaliteli İngilizce kursları yürütmektedir. Dil öğretmenlerimizin çoğu, İngilizce'nin yabancı dil olarak öğretilmesinde birkaç yıllık deneyime sahiptir. Diğer bir kalite garantisi olarak, Okulumuz British Council tarafından İngilizce öğretmek için akredite edilmiştir ve İngiliz İngilizcesi üyesidir.

Uluslararası yetişkin öğrencilerimizi yıl boyunca Loxdale'e bekliyoruz ve Ocak ve Şubat aylarında özel programlar ve genç öğrenciler için yaz var. Yetişkinler ve genç öğrenciler için kapalı dersler de yaz dönemi dışında herhangi bir zamanda kabul edilir.

Programlarımız

Loxdale English Centre , çalışmalarınız için mükemmel bir yerdir. Yüksek kaliteli, uygun fiyatlı İngilizce dersleri arıyorsanız daha fazla kendinizi yormayın.

Loxdale çoğu dil okuluna benzemiyor. Bizimle eğitim gördüğünüzde, her biri aktif öğrenci katılımına dayanan ve öğrenme deneyiminizi ve İngiliz dili ve kültürünü takdir edecek şekilde tasarlanmış olan en geniş kapsamlı kurs seçeneklerine erişebileceksiniz.

Canlı ve interaktif programlarımız, dünyanın dört bir yanından gelen benzer kişilerden oluşan bir şirkette İngilizce iletişim kurma becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanırken, aynı zamanda İngiltere'nin en canlı ve kültürel olanlarından biri olan Brighton'da öğrenim deneyiminin tadını çıkartmak için tasarlanmıştır. farklı şehirler.

Sıcak ve samimi bir ortamda profesyonel, bağımsız İngilizce dersleri için o zaman popüler
Genel İngilizce Kursu, ihtiyaçlarınız için mükemmel bir cevaptır.

İngiltere'deki zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek için diğer konularda İngilizce öğrenin. English Plus kursu, Genel İngilizceyi, birçok zevke uygun bir şeyle çeşitli konularla birleştirmek için bir fırsattır.

Dersler arasında sanat, bahçecilik, moda, tiyatro, tarih, serigrafi, fotoğrafçılık, çevre çalışmaları, medya, İngiliz kültürü ve yaratıcı İngilizce bulunmaktadır.

Her zaman en yüksek akademik standartları korurken, Loxdale kursları rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılır ve paranın karşılığını mükemmel bir şekilde temsil eder.

Bizi ayıran yüksek akademik standartlarımız değil. Vardığınızda, çalışmalarınız boyunca size destek olacak ve rehberlik edecek kişisel bir öğretmen tahsis edilecektir. Her yaştan ve sosyal geçmişten gelen öğrencileri tam potansiyeline ulaşmak için güçlendirecek işbirliği ve aktif katılımı temel alan teşvik edici bir öğrenme ortamı sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Tüm insanlara, kültürlere ve fikirlere karşı hoşgörülü ve saygılı davranırken, eleştirel çalışmayı aktif olarak teşvik ediyoruz. Öğrenciler, sosyal aktiviteden ders programına kadar, dersin farklı bileşenlerini etkileme konusunda birçok fırsat elde ederler.

Loxdale gerçekten size “sadece İngilizce'den daha fazlasını” sunuyor! Öyleyse neden unutulmaz bir deneyim için bize katılmıyorsunuz?

tesisler

Okulumuz güzel, geleneksel İngiliz Viktorya dönemi malikanesinde yer almaktadır ve büyük bahçeler ve ağaçlar ile çevrilidir. 16 derslik, bir kütüphane, zaman çizelgeli öğretmenlerle yapılan oturumlar, ücretsiz wi-fi, bilgisayar odası, sıcak yemek, atıştırmalık ve içecekler sunan bir yemek odası, bir spor salonu, masa gibi kendi bünyesinde bir çalışma odası gibi üstün tesislerimiz var. Tenis salonu, büyük bahçeler ve öğrenciler için 3 piyano. Ayrıca her gün açık olan bir öğrenci sosyal odası ve öğrencilerin dinlenebileceği, sosyalleşebileceği, spor yapabileceği, film izleyebileceği, Wii veya Play Station 3'te oynayabileceği, ders çalıştığı ve çalıştığı çoğu akşam bulunmaktadır.

yer

Loxdale, Brighton'ın bir yerleşim banliyösü olan Portslade'de yer almaktadır.

İsveç Halk Lisesi

Loxdale English Centre ayrıca İsveç Halk Loxdale English Centre . Halk Liseleri, başta İskandinavya olmak üzere yetişkinlere yönelik bir eğitim kurumudur. Bu, İsveçli yetişkin öğrencilerin kurs ücretlerinin bir devlet yardımı yoluyla finanse edilmesine uygun olduğu ve bu sayede kursun serbest bırakıldığı anlamına gelir.

Konumlar

Brighton

Address
Locks Hill, Portslade
BN41 2LA Brighton, İngiltere, Birleşik Krallık