Makers Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bizim Hikayemiz

onlar İleri laboratuvarlarında araya geldi yapımcıları Akademisi Evgeny Shadchnev ve Rob Johnson tarafından kurulmuştur. Evgeny bir klasik eğitimli bir yazılım geliştiricisi ve onun ekip kurmak için çalışıyoruz gibi o piyasada nitelikli geliştiriciler eksikliği keşfetti. Aynı zamanda, Rob Objective C üzerinde bir kitap aracılığıyla programlamak için kendini öğretmeye olmuştu ve o aracılığıyla almak için onu 9 ay ve 30 saat bir hafta sürdü. ikisi arasında bir konuşma onları bilgisayar bilimi programları teori öğrencilere sondaj iyi iken, onlar yerine programcılar bilgisayar bilimi profesörleri olmak için insanların eğitim olduğunu fark yaptı ve bir şey yapılması gerekiyordu.

Şubat 2013'te - - onların ilk kohort başladı konuşmadan sonra yaklaşık 4 ay Makineleri Akademisi oluşturma - üniversiteye alternatif ve bir web geliştiricisi olarak bir iş haline meslek rota, insanlar 3 hiper-yoğun koda kariyer geçiş ve öğrenmek için izin aylar. Yapıcılar Akademisi şimdi 2 yıldır devam ediyor ve 400 öğrenci üzerinde mezun oldu.

Biz Ne Yapıyoruz

Biz kod öğrenme sadece sağladığımız malzeme ve yarattığımız müfredat daha fazla oluşur inanıyoruz. Şu anda öğrencilerimizin programlama anlamalarına yardımcı olmak için atölye çalışmaları, egzersizler, projeler, sınıf break-out oturumları ve sonu haftanın zorlukları bir karışımını kullanın. sürükleyici bir ortam, diğer öğrenciler eğitim sürecine tüm anahtar ile tüm gün ve eşleştirme taraftan uzman antrenörler sahip.

Öğrenciler Londra konumu (Makineleri Akademisi) ya da bizim% 100 online arz (Makers Akademisi Uzak) uygulamak için fırsat var.

Konumlar

Londra

Address
50-52 Commercial St
E1 6LT Londra, İngiltere, Birleşik Krallık