Resmi açıklamayı okuyun

Ana unsurlar

MCSE 2005 yılında Manchester City Center'da açıldı ve o zamandan beri dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri sıcak ve samimi okulumuza coşkuyla karşıladık. British Council tarafından akredite edilmiştir - bu, standart bir kaliteli İngilizce okulunun güvencenizdir. Ayrıca EnglishUK’un aktif üyeleriyiz.

MCSE, Manchester'dan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için çok sayıda eğlenceli ve sosyal program sağlayan kaliteli İngilizce kurslarının lider sağlayıcısıdır. MCSE aynı zamanda bir ŞİFRE TEST MERKEZİ - test katılımcıları İngilizce seviyelerini kanıtlamak için değerli bir sertifika alırlar.

yer

Seçkin Piccadilly bahçelerinin hemen önünde, Manchester'ın kalbinde yer almaktadır. Manchester'daki en merkezi okul.

Görevimiz

En iyi dil eğitimini teşvik edici ve destekleyici bir ortamda sunarak, eğitim, kişisel ve kültürel gelişim için fırsatlar sunarak, öğrencilerimizin hayallerini şekillendirmeyi ve ilham almayı hedefliyoruz.

Dersler

Genel İngilizce'den Sınav Hazırlığına Mesleki İngilizce eğitimine kadar çok çeşitli İngilizce kursları sunuyoruz.

 • Genel ingilizce
 • IELTS
 • İş ingilizcesi
 • Cambridge sınavına hazırlık
 • Bire bir
 • tüzel
 • Ismarlama kursları

tesisler

 • İnteraktif yazı tahtaları ve internet erişimine sahip konforlu ve modern sınıflar
 • Kütüphane
 • Bilgisayar odası
 • Mola saatlerinde sosyalleşmek için üç rahatlatıcı kahve salonu.
 • Dua ve tefekkür için bir oda.

Akademik Kaynaklar

 • Dilbilgisi kitapları, belli bir konu alanı konusuna bakmak
 • Her seviye için sözlükler
 • Okuma becerilerinizi geliştirmek için okuyucular

Sosyal aktiviteler

Sosyal aktiviteler haftalık olarak ve her hafta sonu çalışır. Ayrıca Liverpool, Leeds, Peak District, Chester ve Edinburgh gibi yerlere bir günlük ve hafta sonu gezileri sunuyoruz (bir hostelde haftasonu gezisi dahil). Her hafta farklı aktiviteler deniyoruz ve ayda bir kez öğrencilerle bir akşam yemeği ve İngilizce'yi sosyalleşmek ve pratik yapmak için bir öğretmen düzenliyoruz. Aktiviteler ücretsizdir ve okul paketine dahil edilmiştir, ancak bazıları ek ücrete tabi olabilir.

Konaklama

MCSE'de tüm öğrencilerimiz için yüksek standartlı ev sahibi aile ve konut konaklama sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Rahatlamak ve çalışmak için kaliteli bir alan sağlamak, her öğrencinin bizimle birlikte unutulmaz bir zaman geçirmesini sağlama taahhüdümüzün bir parçasıdır. Helal ve vejeteryan yemekleri de dahil olmak üzere, diyet gereksinimleri ve özel talepler kolaylıkla karşılanmaktadır.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Manchester Central School of English

Uluslararası İngilizce Dil Testi Sistemi (IELTS), dünya çapında kanıtlanmış İngilizce testidir. Her yıl 1.4 milyondan fazla aday, uluslararası eğitime ve istihdama yolcul ... [+]

Bu ne?

Uluslararası İngilizce Dil Testi Sistemi (IELTS), dünya çapında kanıtlanmış İngilizce testidir. Her yıl 1.4 milyondan fazla aday, uluslararası eğitime ve istihdama yolculuklarına başlamak için sınava giriyor.

Temel Düzey: Bu dersi almak isteyen öğrenciler Orta seviyeli olmalıdır (CEF B1 - bir yerleştirme testinde 33-39 puan).

Yüksek Seviye: Bu dersi almak isteyen öğrenciler Üst Orta seviyeli olmalıdır (CEF B2 - bir yerleştirme testinde 40-45 puan).

Kimin icin?

MCSE'deki IELTS kursu, aşağıdaki dersler için üniversitede okumak isteyen öğrencileri hazırlar:

Oturumlar ÖncesivakıfLisansYüksek lisansDoktora

Kurs ayrıca İngilizce konuşulan bir ülkeye göç etmek veya İngilizce konuşulan bir ülkede çalışmak veya iş ile ilgili eğitim yapmak isteyenler için de uygundur.... [-]

Birleşik Krallık Manchester
Açık Kayıt
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Manchester Central School of English

MCSE'deki Business English kursu, öğrencilere İngilizce konuşulan uluslararası bir iş ortamında başarılı olmak için gerekli olan pratik becerilere ve iletişim düzeyine sa ... [+]

genel bakış

MCSE'deki Business English kursu, öğrencilere İngilizce konuşulan uluslararası bir iş ortamında başarılı olmak için gerekli olan pratik becerilere ve iletişim düzeyine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

Dersin amaçları

MCSE'deki İş İngilizcesi kursu, öğrencileri çeşitli iş alanlarında uluslararası çalışmalara hazırlar:

İngilizce öğrenenleri iş ortamlarında nasıl kullanacaklarını öğretmekToplantı düzenleme, iş tanımları, personel motivasyonu, işe alım, mektup yazımı, e-iş, iş ahlakı gibi iş ile ilgili çeşitli konularda çalışmak.İş odaklı görevler aracılığıyla anahtar dil becerilerini ve kültürler arası iletişim becerilerini geliştirmekGerçek yaşamdaki çalışma durumlarıyla başa çıkarak yaratıcı düşünme ve analizi teşvik etmek... [-]
Birleşik Krallık Manchester
Açık Kayıt
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yaz kursları

Manchester Central School of English

Bugün Manchester Central School of English English'de Öncül Kursu inceleyin! ... [+]

Genel bakış:

Manchester Central School of English , sertifikalarımızı İngilizce seviyesinin kanıtı olarak kabul etmeyi kabul eden birkaç üniversite ile bir araya geldiği için mutludur. Bu, ortak bir üniversiteye başvuran herhangi bir kimsenin, giriş için gerekli dil koşulunu yerine getirmek için bir seans öncesi kurs veya dil sınavına girmesine gerek kalmayacağı anlamına gelir.

Ne anlama geliyor:

Manchester Central School of English katıldığınızda, okulun ortak üniversitelerinden herhangi birine başvurmak veya daha önce başvurup teklif almak istemeniz durumunda bize bildirin. Kursunuzu kabul etmek için gereken seviyeye ulaşmak için İngilizce ilerlemenizi haritalamanıza yardımcı olabiliriz. Gereken seviyeye ulaştığınızda, size özel dil seviyenizi gösteren bir rapor içeren bir sertifika vereceğiz ve bu yukarıda belirtilen üniversiteler tarafından kabul edilecektir.... [-]

Birleşik Krallık Manchester
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
7 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MCSE is the place to be!

MCSE Confusing Words

Football

Address
2nd Floor, Royal Buildings
M2 3AN Manchester, England, Birleşik Krallık
web sitesi
Telefon
+ 44 (0) 161 236 75 75