Resmi açıklamayı okuyun

Yaklaşık 55 yıl boyunca öğrenciler Melton College öğrenmek İngilizce içinde York. Üniversite Kalabalık alışveriş alanından uzakta, şehrin yerleşim bölgesinde yer alıyor. York'ta sadece IELTS Merkezi. Ayrıca bir Cambridge ESOL sınav merkezi. Her yaş ve kabiliyete sahip öğrenciler için çeşitli kurslarımız var. Aile yanında konaklama imkânı sunuyoruz ve kendi yemeğinizi tercih edenlere destek sunuyoruz. Öğrenci Hizmet ekibimiz, zamanınızdan en iyi şekilde yararlanmamıza bizimle beraber yardımcı olmayı taahhüt eder.

Üniversite

Kolej, her yaşa ve her seviyeye kaliteli İngilizce kursları düzenler.

Genel ingilizce kurslarımız, yetişkinler ve küçük tatil kurslarımız ve 50 yaş üstü kurslarımız var, çoğu zaman özel ek programlarla.

Melton College'da, İngiltere'deki zamanınızı en iyi şekilde geçirmenize yardımcı olacak nitelik ve deneyime sahibiz. Sınıf temelli derslere ek olarak, çeşitli sosyal etkinlikler, geziler, etkinlikler ve York'taki ilgi çekici mekanlara eşlik eden ziyaretler düzenliyoruz. Melton College, kapsamlı ve özel peyzajlı zeminlere sahip, özenle dönüştürülmüş bir Viktorya tarzı yapıdadır; ancak York'un merkezine kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Yıllar geçtikçe, öğrencilerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun bina ve zeminler geliştirdik. Güzel bahçemizde öğrenciler barış içinde, basketbol, ​​masa tenisi veya tenis oynayabilir veya rahatlayabilirler! Barbekü ve diğer sosyal etkinlikler için geniş terasımızı kullanıyoruz.

Kolej son derece donanımlı derslikler, bir konferans salonu, kütüphane, bilgisayar odası, ortak odalar, konservatuarlar, kendine giriş merkezi, kafe ve ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

Bütün bunlar bir binada, ferah, emniyetli ve güvenli!

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Melton College

Kurs, gramer, konuşma, okuma, yazma ve dinleme dengesini sunmaktadır. Her Cumartesi günü bir tam günlük gezi vardır. Kurs boyunca öğleden sonra / akşam etkinliklerini, he ... [+]

Genç öğrenciler York'u sever; İngilizce öğrenmek için güvenli ve eğlenceli bir yer.

Kurs, gramer, konuşma, okuma, yazma ve dinleme dengesini sunmaktadır. Her Cumartesi günü bir tam günlük gezi vardır.

Kurs boyunca öğleden sonra / akşam etkinliklerini, hepsini öğrenim ücretlerine dahil olan, sinemaya ziyaretler, on bin bowling, sınavlar ve bir veda partisi veriyoruz.

Junior Courses'lerimizdeki öğrenciler otomatik olarak 'Homestay Extra' ya kaydolurlar; Bu, tam pansiyon, yerel otobüs geçidi ve havaalanı transferlerini içerir. Aile yanında kalacağımız aileleri seçerken çok dikkatli davranıyoruz ve her zaman özel isteklerde yardım etmeye çalışıyoruz.... [-]

Birleşik Krallık York
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Melton College

Kendi öğrencilerimiz ve bölgedeki diğer okullar ve kolejler için sınavlar düzenliyoruz. Melton College öğrencileri sınavlarını tanıdık bir ortamda sürdürme avantajına sah ... [+]

Kendi öğrencilerimiz ve bölgedeki diğer okullar ve kolejler için sınavlar düzenliyoruz. Melton College öğrencileri sınavlarını tanıdık bir ortamda sürdürme avantajına sahiptirler. İlk seçim sınav tarihleri ​​de garanti altındadır.

IELTS hazırlık

Bu, 6-7.5 arası bir grup almak zorunda olan orta ve üst orta sınıf öğrencilere yöneliktir. Kurs, her hafta beş öğleden sonra çalışır ve Genel İngilizce Kursumuzla kombine edilebilir.

IELTS İyileştiriciler

Bu ders orta ve orta sınıf öğrencilerine sınavlarında 4-5,5 kişilik bir grup almak için hazırlanmıştır. Kurs, her hafta beş öğleden sonra çalışır ve Genel İngilizce programlarımızdan herhangi birine eklenebilir. IELTS geliştiricileri yaz aylarında çalışmazlar.... [-]

Birleşik Krallık York
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Melton College

Genel İngilizce Kurslarımız, eğitim ve mesleki amaçlı dil becerilerini geliştirmek isteyen yetişkinlere yöneliktir. Programımızda gramer, konuşma, okuma, dinleme ve yazma ... [+]

Genel İngilizce Kurslarımız, eğitim ve mesleki amaçlı dil becerilerini geliştirmek isteyen yetişkinlere yöneliktir. Programımızda gramer, konuşma, okuma, dinleme ve yazma dengesi bulunmaktadır.

Öğrenciler her hafta 15 saatlik (Genel İngilizce A) veya haftada 22.5 saat ders alırlar (Genel İngilizce B). (Genel İngilizce A, Yaz Kursunun kapsadığı dönem boyunca çalışmaz.)

Öğretim

Melton College yıl boyunca Noel'de iki hafta boyunca ağırlanıyor. Genel İngilizce Kurslarımız, eğitim ve mesleki amaçlı dil becerilerini geliştirmek isteyen yetişkinlere yöneliktir. Programımızda gramer, konuşma, okuma, dinleme ve yazma dengesi bulunmaktadır. Her öğrenciye ilerlemeyi izlemek ve teşvik ve tavsiye sunmak için kişisel öğretmen verilir. Bu eğitimler ücretlere dahildir ancak ders ücreti olarak sayılmamaktadır! Öğretmeniniz çalışmanızı planlamanıza ve öğreniminizi ihtiyaçlarınıza göre uyarlamanıza yardımcı olacak, bu özellikle Melton E-öğrenme hesabınıza odaklanacaktır. Öğrencilerimizin birçoğu, İngiliz üniversitelerinde eğitimlerine devam etmek için IELTS sınavına girmektedir (Melton College, York'taki IELTS merkezidir).... [-]

Birleşik Krallık York
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Melton College

Gold Kursu, aynı düşünce yetişkinleri ile vakit geçirmek isteyen 50 yaşın üzerindeki herkese açıktır. Kurs, İngilizce dersleri, sosyal etkinlikler, ziyaretler ve gezilerd ... [+]

Gold Kursu, aynı düşünce yetişkinleri ile vakit geçirmek isteyen 50 yaşın üzerindeki herkese açıktır. Kurs, İngilizce dersleri, sosyal etkinlikler, ziyaretler ve gezilerden oluşan bir karışım sunar.

Kurs, pazartesiden cumaya 09: 30-13: 00 saatleri arasında 15 saatlik Genel İngilizce kursundan sonra öğleden sonra ve akşam programından oluşur. Her gün 90 dakika 2 sınıf. En az 50 yaşında. Maksimum sınıf büyüklüğü 14.

Avrupa'nın en tarihi şehirlerinden biri olan York, zengin kültürel yaşantısıyla büyük öğrencilere yönelik kurslar için ideal bir yerdir.

Trafik ücretsiz merkezi çok sayıda bar ve restorana sahiptir; İngiltere'nin kuzeyindeki mağazaların en seçkin örneklerinden biridir.... [-]

Birleşik Krallık York
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku