Melton College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yaklaşık 55 yıl boyunca öğrenciler Melton College öğrenmek İngilizce içinde York. Üniversite Kalabalık alışveriş alanından uzakta, şehrin yerleşim bölgesinde yer alıyor. York'ta sadece IELTS Merkezi. Ayrıca bir Cambridge ESOL sınav merkezi. Her yaş ve kabiliyete sahip öğrenciler için çeşitli kurslarımız var. Aile yanında konaklama imkânı sunuyoruz ve kendi yemeğinizi tercih edenlere destek sunuyoruz. Öğrenci Hizmet ekibimiz, zamanınızdan en iyi şekilde yararlanmamıza bizimle beraber yardımcı olmayı taahhüt eder.

Üniversite

Kolej, her yaşa ve her seviyeye kaliteli İngilizce kursları düzenler.

Genel ingilizce kurslarımız, yetişkinler ve küçük tatil kurslarımız ve 50 yaş üstü kurslarımız var, çoğu zaman özel ek programlarla.

Melton College'da, İngiltere'deki zamanınızı en iyi şekilde geçirmenize yardımcı olacak nitelik ve deneyime sahibiz. Sınıf temelli derslere ek olarak, çeşitli sosyal etkinlikler, geziler, etkinlikler ve York'taki ilgi çekici mekanlara eşlik eden ziyaretler düzenliyoruz. Melton College, kapsamlı ve özel peyzajlı zeminlere sahip, özenle dönüştürülmüş bir Viktorya tarzı yapıdadır; ancak York'un merkezine kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Yıllar geçtikçe, öğrencilerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun bina ve zeminler geliştirdik. Güzel bahçemizde öğrenciler barış içinde, basketbol, ​​masa tenisi veya tenis oynayabilir veya rahatlayabilirler! Barbekü ve diğer sosyal etkinlikler için geniş terasımızı kullanıyoruz.

Kolej son derece donanımlı derslikler, bir konferans salonu, kütüphane, bilgisayar odası, ortak odalar, konservatuarlar, kendine giriş merkezi, kafe ve ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

Bütün bunlar bir binada, ferah, emniyetli ve güvenli!

Konumlar

York

Address
137 Holgate Road
YO24 4DH York, İngiltere, Birleşik Krallık