Mobility Oil & Gas Limited

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Petrol ve Gaz Endüstrisi için Servis Sağlayıcıları

Genel bakış

Londra merkezli, Mobilite Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği Petrol Danışmanlık ve Eğitim alanlarında küresel petrol ve gaz endüstrisine geniş kapsamlı hizmet vermektedir.

Biz Kısa Ders Sağlayıcı olarak daha fazla Bağımsız ve Yükseköğretim İngiliz Akreditasyon Konseyi tarafından akredite edilmiştir.

Petrol ve Gaz sektöründe yıllık tecrübesi ile Danışmanlar ekibimiz iş hedeflerini karşılamada daha etkili olmaya donatmak olacaktır. Teknik uzmanlar ile Petrol ve Gaz danışmanlığı Petrol sanayi anlamak ve Arama ve Üretim faaliyetleri için çözümler sunar. Bizim Danışmanlar uyarlanmış danışmanlık hizmeti vermek ve 21. yüzyılda Petrol ve Gaz sektörünün zorlukları karşılamak eğitimler sunmak.

Petrol ve Gaz Eğitim Sağlayıcıları olarak, Petrol endüstrisi kısa kurslar çalışanların bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirmeye yöneliktir. Biz, onların eğitim ihtiyaçlarını anlamak, geliştirmek ve köprü bir eğitim planını uygulamak için kurumlarla çalışıyoruz.

Benzersiz profesyonel hizmet Danışman ve personel ekibimiz rekabetçi fiyatlarla dünya standartlarında değer sunmak için gerek anlıyorum. Biz sizin beklentilerini aşan ve organizasyon her zaman için değer yaratmak emin olmak için çok çalışıyoruz.

Yenilikçi çözümler Biz onlar örgütsel strateji ile uyum düşünüyorum yenilikçi çözümler önermek, ama biz her zaman ihtiyaçlarınızı öncelik. Danışman Uzman ekibimiz size sorunlu alanları tanımlamak ve doğru çözümler sunmak için sizinle birlikte çalışmanıza yardımcı olmak için deneyime sahip.

Kapsamlı hizmet portföyü

Biz petrol ve gaz arama ve üretim İşlemleri destekleyecek çözümler geliştirmek Petrol ve Gaz sektöründe danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bizim Petrol ve Gaz profesyonel kısa kurslar da Petrol endüstrisinin her geçen gün zorlukları karşılamak gibi sürekli performans ve gelişimini sağlamak personel eğitimi için tasarlanmıştır. Petrol ve gaz tedarik bizim temel işlerinden biridir, biz hem ulusal hem de ticari petrol şirketleri için Petrol ve Gaz sektöründe kullanılan ekipmanları kaynak.

Konumlar

Londra

Address
London Office
Suite 17705
Lower Ground Floor
145-157 St John Street
EC1V 4PW

Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Leeds

Address
Leeds Office
Enterprise House
Education Road
LS7 2AH

Leeds, İngiltere, Birleşik Krallık