NCUK

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Üniversiteler tarafından uluslararası öğrencilerin üniversitede başarılı olması için tasarlanan birinci sınıf üniversite hazırlık yeterlilikleri.

Üniversiteye giden en iyi yol.

NCUK , yüksek öğrenimde benzersizdir. İngiltere'nin önde gelen üniversiteleri tarafından kurulduk. Uluslararası öğrencilerin İngiltere'de ve dünyadaki üniversitelere erişimi garanti eden nitelikler kazanmalarına yardımcı olmaya kararlıyız. Ayrıca, öğrencilere, üniversitede mümkün olan en iyi başlangıcı yapacak ve seçtikleri çalışma alanlarında başarılı olmak için gereken becerileri ve deneyimleri kazandırıyoruz.

NCUK öğrencileri, üniversite temsilcileri ile doğrudan irtibat kurmak ve gerekirse destek temizleme de dahil olmak üzere tam yerleşim hizmetinden yararlanmaktadır. Üniversitenizdeki ve gelecekteki kariyerinizdeki hayallerinizi ve hırslarınızı fark etmenize yardımcı olan her zaman çıkarlarınızı en iyi şekilde yerine getiririz.

Binlerce dereceye kadar dersi garanti eder.

Niteliklerimiz, NCUK üniversiteleri tarafından ve Russell Grubu'ndaki çok sayıda kişi de dahil İngiltere genelinde ve üniversiteler tarafından uluslararası çapta tanınmaktadır. Ve diğer niteliklerden çok daha fazla, sizi yerden yere vurmaya hazırlarlar.

İster bir lisans veya lisansüstü olarak bir yer arıyorsanız, niteliklerimiz ve garantili erişimimiz en iyisidir. Üniversitelerimizle işbirliği içinde tasarlanır ve yüksek akademik standartları dil, çalışma, sosyal ve kültürel becerilerle birleştirirler.

Kendi ülkenizde veya İngiltere ve Avrupa'daki eğitim merkezlerimizden birinde, kendi standartlarımıza sahip olan kalite güvenceli ortaklar tarafından öğretilebilir. Ve niteliklerimiz, muhteşem servis ve destek seviyeleri ve olağanüstü bir 30 yıllık geçmiş performansı ile desteklenmektedir.

1987 yılından beri NCUK , 30.000'den fazla uluslararası öğrenciyi çok çeşitli üniversite programlarına yerleştirmiştir ve sicili, son derece gurur duyduğumuz bir şeydir!

NCUK , buraya girip NCUK emin olmak için burada. Bir İngiltere üniversitesinde mükemmel bir yer bulmanıza yardımcı olacağız.

Konumlar

Manchester

Address
NCUK
Room E43
Sackville St Building
The University of Manchester
Sackville St

M1 3BU Manchester, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 (0)161 306 8897