Resmi açıklamayı okuyun

Üniversiteler tarafından uluslararası öğrencilerin üniversitede başarılı olması için tasarlanan birinci sınıf üniversite hazırlık yeterlilikleri.

Üniversiteye giden en iyi yol.

NCUK , yüksek öğrenimde benzersizdir. İngiltere'nin önde gelen üniversiteleri tarafından kurulduk. Uluslararası öğrencilerin İngiltere'de ve dünyadaki üniversitelere erişimi garanti eden nitelikler kazanmalarına yardımcı olmaya kararlıyız. Ayrıca, öğrencilere, üniversitede mümkün olan en iyi başlangıcı yapacak ve seçtikleri çalışma alanlarında başarılı olmak için gereken becerileri ve deneyimleri kazandırıyoruz.

NCUK öğrencileri, üniversite temsilcileri ile doğrudan irtibat kurmak ve gerekirse destek temizleme de dahil olmak üzere tam yerleşim hizmetinden yararlanmaktadır. Üniversitenizdeki ve gelecekteki kariyerinizdeki hayallerinizi ve hırslarınızı fark etmenize yardımcı olan her zaman çıkarlarınızı en iyi şekilde yerine getiririz.

Binlerce dereceye kadar dersi garanti eder.

Niteliklerimiz, NCUK üniversiteleri tarafından ve Russell Grubu'ndaki çok sayıda kişi de dahil İngiltere genelinde ve üniversiteler tarafından uluslararası çapta tanınmaktadır. Ve diğer niteliklerden çok daha fazla, sizi yerden yere vurmaya hazırlarlar.

İster bir lisans veya lisansüstü olarak bir yer arıyorsanız, niteliklerimiz ve garantili erişimimiz en iyisidir. Üniversitelerimizle işbirliği içinde tasarlanır ve yüksek akademik standartları dil, çalışma, sosyal ve kültürel becerilerle birleştirirler.

Kendi ülkenizde veya İngiltere ve Avrupa'daki eğitim merkezlerimizden birinde, kendi standartlarımıza sahip olan kalite güvenceli ortaklar tarafından öğretilebilir. Ve niteliklerimiz, muhteşem servis ve destek seviyeleri ve olağanüstü bir 30 yıllık geçmiş performansı ile desteklenmektedir.

1987 yılından beri NCUK , 30.000'den fazla uluslararası öğrenciyi çok çeşitli üniversite programlarına yerleştirmiştir ve sicili, son derece gurur duyduğumuz bir şeydir!

NCUK , buraya girip NCUK emin olmak için burada. Bir İngiltere üniversitesinde mükemmel bir yer bulmanıza yardımcı olacağız.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

NCUK

Üniversitelerde ve Üniversitelerde Tasarlanan Olağanüstü Kaliteye Sahip Bir Program Master'ın Hazırlık Kalifikasyonu, seçtiğiniz yüksek lisans dereceniz ve gelecektek ... [+]

Üniversiteler için ve üniversiteler için tasarlanmış olağanüstü bir program

Yüksek Lisans Hazırlık yeterlilik, seçtiğiniz yüksek lisans dereceniz ve gelecekteki kariyer için başarı için en iyi hazırlıktır - Get In ve Get On sağlar.

Yüksek Lisans Hazırlığı:İngilizce dil seviyesini bir yüksek lisans programı öncesinde yükseltmek isteyen herkesİngilizce'de başarılı lisansüstü eğitim için gerekli akademik becerilere sahip olmalarını isteyenlerKendi kariyerlerini geliştirmek isteyen herkes Beceri geliştirme ve lisansüstü çalışma yoluyla Pathway veya umutlarıYüksek lisans eğitimi ile işgücünü geliştirmek isteyen işverenler / sponsorlar ve akademik ve dil hazırlık ve uygulama süreçleri ile tek elden çözüm isteyenYüksek Lisans Hazırlık Yeterliliğinin AvantajlarıLider üniversitelerde binlerce Ustalık Derecesine garantili ilerleme. Bir yer alıp almayacağınız konusunda endişeleniyorBenzersiz bir one-stop uygulama servisi. Her üniversiteye ayrı ayrı başvurma ve doğru iletişim noktasını bulmaya çalışmanın stresini azaltır.Araştırma becerileri ve bir PG yeterlilik üzerinde başarılı olmak için ihtiyacınız olacak İngilizce dil bilgisi ve yeteneği. Sadece içeri girmekle kalmayıp çalışmalarınıza devam etmeye hazır olmanızı sağlar - bazı öğrencilerimiz İngiltere'deki öğrencilere göre daha hazırlıklı olduklarını söylemektedir.Ustanın Hazırlanması Nedir?... [-]
Birleşik Krallık Manchester
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
10 - 30 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hazırlık Yılı

NCUK

İş için Matematik Mühendislik için Matematik Bilim Matematik İleri Matematik biyoloji kimya ... [+]

İş için Matematik Mühendislik için Matematik Bilim Matematik İleri Matematik biyoloji kimya [-]
Birleşik Krallık Manchester
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
NCUK

Ne kadar sürer? Akademik amaçlar için İngilizce Ya: ... [+]

Ne kadar sürer? Akademik amaçlar için İngilizce

Ya:

[-]
Birleşik Krallık Manchester
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

NCUK Overview

Address
NCUK Room E43 Sackville St Building The University of Manchester Sackville St
M1 3BU Manchester, İngiltere, Birleşik Krallık
web sitesi
Telefon
+44 (0)161 306 8897