Nottingham English School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Nottingham English School (NES) Nottingham City Centre merkezli İngilizce dil eğitimi bir uzman sağlayıcısıdır. Okul City Lace Market alanında tarihi Adams Binası'nda merkezli New College Nottingham akademik bölüm oluşturan bir parçasıdır.

NES British Council İngilizce eğitimi akredite sunuyor ve öğrencilere alacaksınız öğrenim kalite garantisi veren English UK üyesidir. Birçok uluslararası öğrenci daha emin olmak için ve, yazma, konuşma ve dinleme becerileri, okuma geliştirmek için, İngilizce öğrenmek için yardımcı olur.

Birçok fırsat ve eğitim büyük bir standardı sunuyor Nottingham İngiltere ve uluslararası öğrenciler için en sevdiğim yer. Öğrencilerin her yıl yüzlerce Nottingham English School ve bugüne kadar, öğrencilerin 80 farklı ülkeden gelmiş seçim

Esnek İngilizce Dil kursları size uygun

Nottingham English School Genel İngilizce, IELTS, KET ve PET hazırlık ve İngilizce Dil Yaz Okulu sunuyor. Çoğu kurslar herhangi bir Pazartesi günü başlayacak ve 2-4 hafta çalışmanın asgari herhangi Cuma konuyu bitirebiliriz. Biz toplu beceri ve uzmanlık sağlamak British Council standartları doğrultusunda öğretim aktarırlar CELTA nitelikli öğretmen bir ekibimiz var.

Tesislerimiz

Tesislerimizde yakın zamanda yenilenmiştir ve New College Nottingham (NCN), İngiltere'nin en büyük devlet tarafından finanse edilen kolej biri ve Home Office Çok Güvenilen Sponsorun parçası olarak, biz sıcak bir karşılama, iyi bir değer ve üst sunuyoruz emin olabilirsiniz Kaliteli eğitim.

Konumlar

Nottingham

Nottingham English School

Address
New College Nottingham
The Adams Building,
Stoney Street

NG1 1NG Nottingham, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 (0) 115 8380596