Resmi açıklamayı okuyun

Nottingham English School (NES) Nottingham City Centre merkezli İngilizce dil eğitimi bir uzman sağlayıcısıdır. Okul City Lace Market alanında tarihi Adams Binası'nda merkezli New College Nottingham akademik bölüm oluşturan bir parçasıdır.

NES British Council İngilizce eğitimi akredite sunuyor ve öğrencilere alacaksınız öğrenim kalite garantisi veren English UK üyesidir. Birçok uluslararası öğrenci daha emin olmak için ve, yazma, konuşma ve dinleme becerileri, okuma geliştirmek için, İngilizce öğrenmek için yardımcı olur.

Birçok fırsat ve eğitim büyük bir standardı sunuyor Nottingham İngiltere ve uluslararası öğrenciler için en sevdiğim yer. Öğrencilerin her yıl yüzlerce Nottingham English School ve bugüne kadar, öğrencilerin 80 farklı ülkeden gelmiş seçim

Esnek İngilizce Dil kursları size uygun

Nottingham English School Genel İngilizce, IELTS, KET ve PET hazırlık ve İngilizce Dil Yaz Okulu sunuyor. Çoğu kurslar herhangi bir Pazartesi günü başlayacak ve 2-4 hafta çalışmanın asgari herhangi Cuma konuyu bitirebiliriz. Biz toplu beceri ve uzmanlık sağlamak British Council standartları doğrultusunda öğretim aktarırlar CELTA nitelikli öğretmen bir ekibimiz var.

Tesislerimiz

Tesislerimizde yakın zamanda yenilenmiştir ve New College Nottingham (NCN), İngiltere'nin en büyük devlet tarafından finanse edilen kolej biri ve Home Office Çok Güvenilen Sponsorun parçası olarak, biz sıcak bir karşılama, iyi bir değer ve üst sunuyoruz emin olabilirsiniz Kaliteli eğitim.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Nottingham English School

Genel İngilizce programı sizin gramer, kelime bilgisi, okuma, yazma, konuşma ve dinleme geliştirmek için yardımcı olacaktır. Öğretmenleriniz profesyonel nitelikli ve moti ... [+]

Bu Genel İngilizce dil kursu sizin gramer, kelime bilgisi, okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. Bu çalışma, çalışmanın ya da zevk için İngilizce gelişmekte olan mükemmel bir yoldur.

Bizim İngilizce dil öğretmenleri sınıfları motive, samimi olarak size öğretecektir. Size dil becerilerini geliştirmek için yardımcı olmak için modern öğretim yöntemleri ve donanımları, mevcut İngilizce dil ders kitaplarını ve diğer otantik malzemeleri kullanın.

Elbette bireysel dil seviyesine hazırlanmıştır. Biz geliştirmemize yardımcı olmak iyi bir sınıfa yerleştiriyoruz ilk gününde sizi test edecek. Tavsiye en az 4 hafta ile 18 yıllık bir asgari yaş şartı ve 2 hafta minimum kalış vardır.... [-]

Birleşik Krallık Nottingham
Ağustos 2020
Tam zamanlı
2 - 52 hukuk lisans derecesi bulun
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Nottingham English School

Program, okuma dört beceri üzerinde duruluyor, yazma, konuşma ve dinleme gibi temel kelime ve dilbilgisi geliştirerek IELTS sınavına hazırlanmanın yardımcı olacaktır. ... [+]

Asgari yaş 18, maksimum sınıf büyüklüğü 16, British Council, size uygun esnek başlangıç ​​tarihleri ​​ile tam bir terim veya birden şartları 2 hafta, çalışma akredite.

Bizim 6 saatlik sınav hazırlık kursu size IELTS sınav olabilir soruların türü için hazırlamak, ya da alt düzey öğrenciler KET ve PET sınavlarına için yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Size sınav için hazır böylece güven ve uzmanlık geliştirmeye yardımcı olacaktır. Biz de bizim çok popüler Yaz Okulu, her Temmuz ve Ağustos bir 15 saatlik Yoğun IELTS hazırlık kursu çalıştırın.

1530 Pazartesi günü - - 1330 aday sınıfları Salı - Perşembe.

... [-]
Birleşik Krallık Nottingham
Bilgi iste
Tam zamanlı
2 - 52 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yaz kursları

Nottingham English School

Size İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız, tüm dünyadan arkadaşlar yapmak ve daha sonra İngilizce Dil Yaz Okulu katılmak, İngiltere'nin en canlı şehirlerinden birinde ö ... [+]

Nottingham İngiliz Okulu'nda Yaz Okulu programı, çalışma, dünyanın dört bir yanından gelen arkadaşlar ile eğlenebilir ve Nottingham ve İngiltere'nin diğer bölgelerinde manzaraları görmenizi sağlar. sınıflar Genel İngilizce programı ve hazırlık kursları benzer.

Yaz Okulu Özellikleri:

Cuma • Pazartesi - 9.00 10:30 ve 11.00 12:30 • En az kalış süresi için - Sınıflar öğrenci var • 18 yıl (kurs başlangıç ​​tarihinde) - Her sınıfta 16 öğrenci Maksimum birçok farklı ülkeden gelen öğrenciler Minimum yaş • • • 2 hafta ilk gününde benzer yeteneği • Testi Biz Nottingham İngilizce Yaz Okulu öğrencileri için tam bir sosyal programı düzenlemek ana üniversiteye Öğrenme Merkezi en iyi sınıf • Access sizi yerleştirmek için. Bu, yeni arkadaşlar İngilizce pratik ve ilgi yerleri ziyaret için yardımcı olacaktır. Haftada £ 155 dan Fiyatlar ... [-]

Birleşik Krallık Nottingham
Ağustos 2020
Tam zamanlı
2 - 9 hukuk lisans derecesi bulun
Kampüs
İngilizce Devamını oku

NCN International video

Welcome to Nottingham video