Of Course Learning

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Burada at Elbette biz uzmanlardan öğrenmek için en iyi olduğuna inanıyorum ve herkesin bir uzmanlık alanı vardır. Biz kimsenin istedikleri her şeyi, her zaman, her yerde öğrenelim için görevdeyiz.

Uzman öğretmenler

İzle ve bilgi paylaşımı konusunda kararlıyız seçilmiş uzmanlardan öğrenir.

herhangi bir cihazda öğrenin

Uzman öğreticiler tablet mobil ya da masaüstü izlenebilir açtı. Yani gitmek konum iken öğrenmeye devam!

Talep üzerine

Beğendiğiniz ve kursa ömür boyu erişim hakkına sahiptir zaman, kendi hızınızda öğrenin.

Bir küresel bir topluluk

Nerede olursanız olun, dünyanın dört bir yanından gelen üst düzey uzmanları ve öğrenciler ile meşgul.

Ne zaman kurs başlıyor? kurslarımız tüm On Demand vardır. Bu, kendi kolaylık, zaman ve her yerde sizin gibi videolar ve ders materyalleri erişebileceği anlamına gelir! Orada derslere hiçbir resmi başlangıç ​​tarihleri ​​vardır, ama neden diğer öğrenciler başlangıç ​​ve ne amaçları kurs Yorumlar bölümünde oluştu olduğunu biliyorum izin vermeyin.

Ne kadar süre için tabii erişimi var mı? o tabii platformunda iken size ders sınırsız erişim hakkına sahiptir. Hiçbir zaman sınırları vardır ve biz bir yıl içinde erişmek için ödemek istiyoruz gidiş değildir!

Kim benim ders öğretiyor? Tabii ekibi çeşitli endüstrilerde uzman handpicks. Biz onların kimlik bilgilerini, onların videoların kalitesini ve ne ders insanlar ulaşmanıza yardımcı olacaktır göz atın. bizim son derece yüksek standartlara kadar değil ise, platformda bulamazsınız.

Konumlar

İngiltere'de Çevrimiçi

Address
İngiltere'de Çevrimiçi, Birleşik Krallık