Online Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Özel çevrimiçi modüller ile ekonomik çalışma programları hızlı bir şekilde üniversite öğrencilerinin kalifikasyonunu sağlar.

Becerilerinizi geliştirmek, takımınızı geliştirmek ya da profesyonel bir eğitim almak istiyorsanız, Online Business School Öğrenme Pathways size ihtiyacınız olan her şeyi sağlayabilir.

Online Business School , dünyanın her köşesinden gelen öğrencilere tam Lisans ve Yüksek Lisans Diploma Ödülleri ile online üniversite Pathway programları sunar. Öğrenciler, kampüste İngiltere Üniversite Yeterliliğine veya uzaktan öğrenmeye hızlı bir şekilde gidebilirler.

Web tabanlı modüllerimiz, öğrencilerin istedikleri zaman ne istediklerini ve nasıl daha kolay, daha hesaplı ve ilgi çekici bir şekilde öğrenmeyi kolaylaştırmak için tasarlandığını ve öğrenmelerini sağlar. 24/7 öğrenci ağ platformu, kişisel gösterge panoları, 1-2-1 çevrimiçi dersler, grup web seminerleri ve önceden kaydedilmiş grup web yayınlarından oluşan bir banka ile, Online Business School öğrencilerine geliştirilmesinde başarılı olmak için ihtiyaç duydukları tüm desteği sağlar. mesleki beceri tabanı ve bir üniversite yeterlilik elde etmek.

Online Business School Tanıtımı - Vimeo'daki Video Kütüphanesinden Öğrenme Devrimi Yıldızları.

Bizim bilgileri

Online Business School en yüksek akademik standartlara göre çalışır ve öğrencilerine sunduğu en yüksek kalitede eğitim standardını sağlayan çok sayıda yapıya sahiptir. Aşağıda, ait olduğumuz Kurumsal kuruluşların ve bir parçası olduğumuz derneklerin listesi yer almaktadır:

  • Kaynak Ağını Öğrenme
  • ATHE Tanıma
  • Eğitim
  • Bilgi Komisyoncuları Ofisi


OFQUAL Tanıma

Tüm öğrenme materyalleri, profesyonel akademik yazarlar tarafından tasarlanıp yazılmıştır, böylece her bir interaktif modül, İngiltere Yüksek Öğreniminde Akademik Standartlar için tanımlayıcı Birleşik Krallık Hükümet organı olan OFQUAL tarafından belirlenen spesifik öğrenme kriterlerine göre düzenlenmiştir. Bu standartlar, bizimle birlikte öğrenenlerin, üniversiteler ve işverenler tarafından evrensel olarak tanınan belgelendirme ile birlikte yüksek kalitede bir eğitim almasını sağlar.


İş Ortağı Üniversite Yeterlilikleri

Son ödevlerin tamamlanması üzerine, öğrenciler tanınmış bir Diploma yeterliliği verilir. Bu Diploma, kampüste veya uzaktan öğrenim yoluyla çeşitli İngiltere üniversitelerinde tam bir lisans veya MBA derecesine kadar tamamlamak için kullanılabilir.


Kalite İzleme Kurulu

Online Business School , her zaman öğrenme ihtiyaçlarınızı karşılamak için akredite çevrimiçi kurslar ve kaynaklar sağladığımızdan emin olmak için bir Kalite İzleme Kurulu (QMB) işletmektedir. Bu Kurul düzenli olarak değerlendirmek için toplanır:

  • Belirli öğrenci sorunları.
  • Üniversite ortakları için herhangi bir kalite sorunu.
  • Değerlendirme standartlarının izlenmesi.
  • Maddi içeriğin öğrenme çıktılarına karşı izlenmesi.
  • Kalite ve müşteri hizmetlerini etkileyen özel operasyonel konular.

Yönetim Kurulu Üyeleri saygın akademik ve iş liderleri içerir. Değerlendirmelerin sonuçları, ortaklarımız ve öğrencilerimiz arasında şeffaflık ve anlayış sağlamak için çevrimiçi olarak paylaşılmaktadır. Tüm geri bildirimler memnuniyetle karşılanmakta, böylece meseleler QMB aracılığıyla profesyonel ve objektif bir şekilde resmi olarak ortaya konabilmektedir.


Coventry ve Warwickshire Ticaret Odası

İngiliz Ticaret Odaları İngiltere'deki en büyük, en etkili bağımsız iş dünyasıdır. İngiltere ve İngiltere arasında en önemli, en etkili bağımsız iş dünyasıdır. pazarlar ve dinamik bir iş ekonomisi yaratmak.

Aynı zamanda, işverenlerin ihtiyaç duydukları becerileri vurgulayarak ve eğitim politikalarını etkili bir şekilde teslim etmelerini sağlamak için etkileyerek, eğitimcilerle iş dünyası arasındaki uçurumu kurmada önemli bir rol oynarlar.

Coventry

Konumlar

Coventry

Address
7 Osbourne House, Queen Victoria Road,
Coventry, CV1 3JD

Coventry, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin