Oxford Bright Scholars

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hepsi nasıl başladı…

Büyük fikirler genellikle yeniliklerin teşvik ve farklı şeyler yapmak için irade sürücü ortamlarda okurken doğarlar. Bunun için daha iyi bir yer dünyanın en önde gelen akademik kurum, Oxford Üniversitesi daha gerçekleşmesi. gece Oxford eski kütüphanelerden eve yürür sonra birçok konuşmalar dışında geliştirilen Oxford Parlak Alimler, kurucuları kendi dereceleri için okuma sürecinde yapılmış olan. eğitim için bir tutku ile birleşmiş, biz orada bilgi boşluklar vardı ve çoğu akademik ve kültürel zenginleştirici şekilde onları doldurmak için yollar bulmak için aranan tanıdı.

Öncelikle, dünyanın geri kalanına Çin'in ekonomik ve siyasi manzara etkisini anlamak için gereğini tanıdı. Ayrıca, büyük uluslararası şirketlerin kendimizi çalışmış olanların, biz akademik ve mesleki arenada katılmak için ne kadar rekabetçi tanınan ve başvuranlar bir şekilde akranları arasından sıyrılmak gerekir.

akılda tüm bu Rulman, biz Çin, Şangay ekonomik hub barındırabilir heyecan verici ve interaktif bir program geliştirmek için yola çıktı. Bu bizim Yaz Okulu Programları doğmuş nasıl. Çin'de Yaz Okulu Programları sayesinde, akranlarından uzak durmasını, parlak öğrenciler yaratıcı olmak teşvik edecek liderlik becerilerini geliştirmek ve daha iyi bir platform oluşturmak niyetinde. Biz onların seçtikleri konu içine bir fikir elde etmek için değil, sadece entelektüel meraklı öğrenciler için fırsatlar yaratmak değil, aynı zamanda excel sağlayacak becerileri öğrenmek için bir göreve yola çıktık.

Biz şimdi başarılı bir açılış yıl sağlamak için yürürlüğe eylem planımızı koyarak için sabırsızlanıyoruz. Bu yolculukta bize katılın.

Bizim Öğretim Felsefesi

Oxford Parlak Alimler anda akademik dersler ve yüksek standart malzemelerin sağlanması için kendimizle gurur duyuyoruz. Tüm öğretmenlerimiz Oxford eğitimli ve Oxford standartları ile eşit eğitim sunmak için onların beceri ve deneyim uygulamak vardır.
Biz akademik mükemmellik yüksek prim yer olsa da, biz bu bilgiyi pratik uygulama olmadan sınırlı kullanımı vardır anlıyorum. Bizim öğretim metodolojisi, bu nedenle hepimiz Yaz Okulu Programları içine ilgili küresel sorunları ve vaka çalışmaları dahil olarak gerçek dünya kullanımını sağlamak için tasarlanmıştır.
Bunu yaparken, biz Oxford Üniversitesi'nde okuyan ve öğrencilerimiz ile dünyanın her köşesine seyahat bizim deneyim paylaşımı küresel vatandaşlar olmaya kendi yolculuğuna için bir platform sağlamaktadır inanıyoruz.

Bizimle zaman maksimize nasıl

Aktif olarak katılmaya ve ülke ve kültürden deneyimlerinizi paylaşın.
halk ile konuşarak Mandarin alıştırma.
soru sormak için korkmayın. Bu dünya görüşünü genişletmek için fırsat nadir olmasıdır.
programa katılmak olacak uluslararası öğrenciler ile değişim iletişim bilgileri. yaşam için arkadaş olmak!
ne öğreneceksiniz gerçek dünyaya nasıl uygulandığı düşünerek kendinize sorun.
ileri gelecekteki hedeflerine ulaşmak için bizim atölye içinde inisiyatif kullanın.
çok sayıda fotoğraf çekin ve eve döndüğünüzde arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilirsiniz.
Geçerli öğrenci ve Oxford Üniversitesi yeni mezunlar oluşur, bizim konut ekibi ile görüşme meşgul.

Oxford Parlak Alimler parçası veya Oxford Üniversitesi'nde aksi bağlı olmadığına dikkat etmek önemlidir.
Oxford Parlak Alimler kurulmuş ve halen Oxford Üniversitesi mezunları ağı tarafından yönetilir.
Herhangi Oxford Parlak Alimler programlarında öğretim elemanları ya şu anda ders ve / veya okuyan veya Oxford Üniversitesi mezunlar vardır.
Oxford Parlak Alimler tarafından davet edilen konuk konuşmacılar ders ve / veya Oxford Üniversitesi'nde pozisyonları ders tutun ve / veya sanayi uzmanları olacaktır.
Etkileşimli sınıf kolaylaştırıcıları Oxford Üniversitesi mezunları ve seçtikleri alanda kurumsal ve yenilik için uzun vadeli bir bağlılık göstermiştir.
Onlar maksimum bakım sağlamak için yerel dil bilen personel ile takım olabilir ve dikkat sağlanır rağmen bizim programlarına pastoral personel, Oxford Üniversitesi'nde mevcut öğrencilerdir.

Konumlar

Londra

Address
Kemp House 152 -160 City Road,
EC1V 2NX Londra, İngiltere, Birleşik Krallık