Resmi açıklamayı okuyun

Oxford International College of Beauty Güzellik Okulu, Güzellik Okulu İngiltere'ye hoş geldiniz. 1990 yılında kurulan Oxford International College of Beauty , İngiltere'deki en prestijli uzman güzellik eğitim kurumlarından biridir.

Öğrencilere dünyanın en yüksek vasıflarını sunan, dünyanın önde gelen Spa'larının bazılarında işe giriş kapısı ve egzotik yerlerde kariyer yapan Oxford International College of Beauty , güzellik endüstrisine son derece profesyonel terapistler sunmanın ayrılmaz bir parçası.

OICB, yüksek profesyonel standartlar, istisnai muayene sonuçları ve istihdam beklentileri için kıskanılacak bir üne sahiptir. Güzellik ve spa endüstrisi profesyonel terapistlere heyecan verici fırsatlar sunuyor ve Oxford International College of Beauty , bu keşif yolculuğuna başlamak için bir yer.

Güzellik endüstrisindeki popüler ve heyecan verici kariyer fırsatları tarafından teşvik edilen güzellik terapisi eğitimi talebi, Oxford International College of Beauty başarısına katkıda bulunur.

Öğrencilere dünyanın en yüksek vasıflarını sunan, İngiltere'nin bazılarında ve dünyanın önde gelen Spa'larında ve egzotik bölgelerdeki kariyerlerinde bir geçiş kapısı olan Oxford International College of Beauty , güzellik endüstrisini son derece profesyonel terapistler ile sunmanın ayrılmaz bir parçası.

Yüksek mesleki standartlar, istisnai muayene sonuçları ve istihdam olanakları için kıskanılacak bir üne sahip olan Oxford International College of Beauty Cotswolds, en çekici pazar kentlerinden biri olan Witney'de özel güzellik terapisi eğitimi vermektedir.

Witney, alışveriş, eğlence, sinema, bar ve restoranlar için mükemmel imkanlara sahip hareketli bir pazar kasabasıdır. Oxford, Blenheim Sarayı, güzel Cotswold köylerine kolayca ulaşılabiliyor ve Londra'ya sadece bir buçuk saat uzaklıkta.

Oxford International College of Beauty , ASICs tarafından 'Premier College' statüsüne layık görülmüş ve Birleşik Krallık Sınır Ajansı'na kayıtlı bir sponsor olmuştur.

Güzellik ve spa endüstrisi profesyonel terapistlere heyecan verici fırsatlar sunuyor ve Oxford Interational College of Beauty, bu keşif yolculuğuna başlamak için bir yer.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Oxford International College of Beauty

CIBTAC yeterliliklerine yol açan bu kısa kurslar, güzellik terapisinde en üst seviyeye ulaşmak isteyen öğrenciler için dünya çapında çalışan elit terapistlere katılmaları ... [+]

CIBTAC yeterliliklerine yol açan bu kısa kurslar, güzellik terapisinde en üst seviyeye ulaşmak isteyen öğrenciler için dünya çapında çalışan elit terapistlere katılmaları için şiddetle tavsiye edilir. Her ders 4-6 ay arasında haftada 5 gün (35 saat) verilmektedir. Projeler, araştırma ve revizyon için ekstra ev çalışması gereklidir.

Tam Zamanlı kurslarımız:

Bu tam zamanlı 4-6 aylık CIBTAC yoğun güzellik kursları, 19'un üzerinde ülkede tanınan ve aynı zamanda saygınlığı bulunan OICB yüksekokul sertifikasına sahip olan, hem tanınan hem de Uluslararası kabul görmüş Güzellik Terapisi ve Kozmetoloji (CIBTAC) Kalite Konfederasyonu'na yol açmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Witney
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 - 6 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Oxford International College of Beauty

CIDESCO, CIBTAC'a giden nihai güzellik terapisi kursu ... [+]

CIDESCO, CIBTAC'a giden nihai güzellik terapisi kursu Kurs, haftada 5 gün (35 saat) öğretilir ve Estetik Tedavileri içerir

Tam Zamanlı Kursumuz:

Bu tam zamanlı 10 aylık CIDESCO / CIBTAC hızlı pist yoğun güzellik eğitimi, 33 ülkede tanınan hem uluslararası hem de uluslararası alanda tanınan CIDESCO yeterliliğine yol açmaktadır; 19 ülkede tanınan bir İngiliz yeterlilik olan CIBTAC Diploma, Güzellik Terapisi ve Kozmetoloji Konfederasyonu; ve İngiltere'de çalıştığı bilinen kendi üniversitemiz OICB Diploması.

CIDESCO / CIBTAC mezunlarımız sadece 10 ay içinde tamamen kullanılabilir ve dünya çapında en iyi salon ve spa sahipleri tarafından büyük talep görmektedir. Öğrenciler her yıl ve Makyaj veya Spa Yönetimi gibi ileri çalışmalara devam ettikleri sürece her yıl% 100'lük bir istihdam oranına sahibiz.... [-]

Birleşik Krallık Witney
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
10 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Oxford International College of Beauty

Bu 1 yıllık Güzellik Terapisi yarı zamanlı kurs, yarı zamanlı eğitim almak isteyen ve hala ulusal olarak tanınan bir yeterlilik kazanmak isteyenler için idealdir. Bu kurs ... [+]

Bu 1 yıllık Güzellik Terapisi yarı zamanlı kurs, yarı zamanlı eğitim almak isteyen ve hala ulusal olarak tanınan bir yeterlilik kazanmak isteyenler için idealdir. Bu kurs bir ITEC NVQ Seviye 2 yeterliliğine ve bir OICB yeterliliğine yol açar ve Estetik Tedavileri içerir ve 1 akademik yıl boyunca haftada 1 gün öğretilir.

Yarı Zamanlı NVQ 2 Kursumuz:

Yarı zamanlı bir çalışma seçeneğini tercih eden diğer taahhütler için ideal bir kurs. Ders programı, özellikle aile veya iş yanında öğrenmek isteyen öğrencilere uygundur. Örnek çalışmalar, projeler, araştırma ve revizyon için evde ekstra çalışma gereklidir.

Öğrenciler, güzellik terapisinin her alanında en yüksek profesyonel standartlara dostça bir ortamda öğretilir. Genel ders çalışmasının yanı sıra, öğrenciler düzenli ev ödevi, vaka çalışmaları ve ders boyunca tamamlanacak ödevler belirleyecektir.... [-]

Birleşik Krallık Witney
Ağustos 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku