Resmi açıklamayı okuyun

Günün eşsiz yapımız

 • 'Kapana kısılmış zaman' olmayan, özenle tasarlanmış bir takvim
 • Büyük yerel işverenler ile bağlantıları kapatın
 • Öğrencilerin kurulmasına yardımcı olmak için destek

Önde gelen E6 programımız

Portsmouth College E6 programı, aşağıdakilerden bir veya daha fazlasına katılarak iş, çıraklık ve yüksek öğrenim yerlerini sağlama şansınızı artırmaya odaklanan altı dallı bir girişimdir:

Kurumsal (UNLOC ile ortaklaşa)

Kendi işinizi oluşturmak için fikirleri keşfedin ve bunu gerçeğe dönüştürmek için destek alın. Ortak kuruluşumuz Unloc aracılığıyla sunulan öğrencilere, yıl boyunca üç aşamalı bir Pathway (Kindling, Spark ve Ignite) sunulacak. Bu aşamalı program, bir temel bilgi (Kindling) geliştirmek, bilgiyi üniversite işletmeleri (Spark) yoluyla uygulamak ve daha sonra kişisel bir şirket kurarak (Ignite) bilgiyi pekiştirmek için tasarlanmıştır. Enterprise hakkında daha fazla bilgi edinin.

istihdam

- (KEP Görüşmelerde senin izleyin istihdam edilebilirliklerini artırmak, senin PAKET oluşturun Pathways böyle, Yükseköğretim için başvuran bir CV yazma, Çıraklık başvurusu, zaman yönetimi, alma gibi konularda profesyoneller tarafından teslim görüşmelerin ve destek seansları bir dizi Katılmalı) organize ve çok daha fazlası. İstihdam hakkında daha fazla bilgi edinin.

Deneyim

Kariyer hedeflerinize bağlı bir iş alanında haftalık iş tecrübesi yerleştirmenize yardımcı olalım. Medya, gönüllü sektör, spor endüstrisi, insan kaynakları, NHS, veteriner cerrahileri, yasal uygulamalar ve ilkokullar gibi öğrencileri bir dizi ortamdan geçiriyoruz. Deneyim hakkında daha fazla bilgi edinin.

Uzantı

Bir uzatma kursu ile Kolej deneyiminizi geliştirin. Kolej dergisi, Kombine Harbiyeli Kaba, İlk Yardım, Edinburgh Dükü, Apple Elçisi, Rock Challenge veya Rock Choir gibi bir şeye katılarak yeni arkadaşlıklar edin, yeni beceriler kazanın ve özgeçmişinizi geliştirin. Uzantı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Egzersiz

Futbol, ​​rugby, basketbol, ​​netball ve badminton gibi sporları kapsayan geniş Spor Akademisi'ndeki bir takım için oyna. Alternatif olarak, biraz egzersiz yapmak ve takım oluşturma becerileriniz üzerinde çalışmak için dodgeball, futsal, masa tenisi, voleybol, spor salonu, sokak dansı ve boxercise gibi eğlenceli Kolej Sporu Yapıcı aktivitelerimizi deneyin. Egzersiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

keşfetmek

Portsmouth College , öğrencilerin sosyal değişimi uygulama konusundaki anlayışı ve farkındalığını arttıran kurslar ve gönüllülük fırsatları sunmak için NCS ve True Adventure ile ortaklaşa çalışmaktadır. Bu bölüm, Ruh Sağlığı, Çevre, Kültürel Farkındalık ve Eşitlik konularında bilgi edinme ve kavrama fırsatı sunar.

Bizim meraklı

Merakımız

İlk olarak 2014/15'te tanıtılan bu girişim, son derece değerli olduğunu kanıtlıyor ve öğrencilerin Kolej'de öğrendiklerini değiştiriyor. Yalnızca Apple iPad teknolojisine dayanan proje, öğrencilerin sınıftaki deneyimini ve etkileşimini geliştirdi. Personel, bu güçlü teknolojinin kullanımı konusunda kapsamlı eğitim almış ve öğrencileri çeşitli yollarla meşgul etmek için yaratıcı sunum teknikleri geliştirmiştir.

iPad'ler, Portsmouth College personel ve öğrenciler tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaktadır ve günlük öğrenmeye birçok fayda sağlamaktadır:

 • Öğrencilerin öğrenme şeklini dönüştürme
 • Bağımsız araştırmalar kolaylaştı
 • İşin tamamlanması ve sunulması daha hızlı ve daha kolay
 • Fikirleri paylaşmak ve derslerde işbirliği yapmak basittir
 • Düzenli tutmak hiç bu kadar kolay olmamıştı
 • Birden fazla uygulama kullanarak yaratıcılık ve yenilik, dijital becerilerinizi geliştirmek için ideal bir yoldur

Öğrenciler aşağıdakilere erişebilir:

 • Her konuda metin, video ve ses birleştiren ve her öğretme ve öğrenme stilini kapsayan binlerce eğitim uygulaması
 • İndirilebilir iBooks, birçoğu ücretsiz - parmaklarınızın ucunda bir kütüphane
 • Sınıf çalışmalarına ve kaynaklarına çevrimiçi erişim için Google sınıfı
 • Her sınıfta entegre ve interaktif sistemler
 • Bire-bir öğretmen-öğrenci iletişimi, değerlendirmesi ve geri bildirimi
 • Beyaz tahtaya iPad ekran 'yansıtma'
 • Kampüsün her alanında güvenilir, kapsamlı ve eş zamanlı Wi-Fi bağlantıları

İPad'iniz bir fen laboratuvarı, bir araştırma istasyonu, bir tarih arşivi, bir müzik stüdyosu, bir video düzenleme takımı, bir sanat tuvali, bir dil laboratuarı, bir interaktif matematik atölyesi ve daha fazlası olabilir…

Çeşitli Kolej sistemlerine yapılan yeni yatırımlar artık kampüsün her alanında güvenilir, kapsamlı ve eş zamanlı Wi-Fi bağlantılarına izin veriyor.

Önümüzdeki yıl için, Kreatif öğrenme programımızın günlük Kolej yaşamındaki gelişmeleri, dijital okuryazarlığın hayati önem taşıdığı bir gelecekte güçten sağlamlığa gitmeye devam ediyor. Bu program, öğrencilerin istedikleri takdirde kendi iPad'lerini getirmelerine olanak tanıyacak ek bir esneklik sunacak.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

A-Levels

Portsmouth College

Pathways ulaşmanıza yardımcı olmak için takip edebileceğiniz ve kolejde olabileceğiniz kadar başarılı olabileceğiniz bir dizi Pathways sunuyoruz. ... [+]

Öğrenme Pathways

Pathways ulaşmanıza yardımcı olmak için takip edebileceğiniz ve kolejde olabileceğiniz kadar başarılı olabileceğiniz bir dizi Pathways sunuyoruz.

Öğrenci işe alım ekibimiz, kişisel görüşmenizde ve tekrar kayıt sırasında bunları daha ayrıntılı olarak sizinle tartışacaktır. Başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak ve daha uzun vadeli hedeflerinize doğru ilerlemenizi sağlayacak her bir Pathway konu kombinasyonlarını önereceklerdir.

Biz beş ana sunuyoruz Pathways :

1. Russel Grubu Pathway

Kolejden sonraki ilerleme hedefi:

En iyi 30 üniversitede diploma

Giriş Koşulları:

İngiliz Dili ve Matematik dahil olmak üzere en az beş GCSE notu 9-5.Belirli A Seviye seçimleri için GCSE'de gereken özel notlar.... [-]
Birleşik Krallık Portsmouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Diploma

Portsmouth College

Bu “mesleki” yeterlilikler daha pratik olma eğilimindedir ve sürekli “kurs stili” değerlendirmesini kullanırlar, ancak BTEC değerlendirmesi şimdi bazı sınavları içerir. ... [+]

Seviye 3 BTEC KurslarıBu “mesleki” yeterlilikler daha pratik olma eğilimindedir ve sürekli “kurs stili” değerlendirmesini kullanırlar, ancak BTEC değerlendirmesi şimdi bazı sınavları içerir.Daha az güçlü bir GCSE profili olan öğrenciler için, örneğin C notları ve bir veya iki Bs gibi BTEC veya kombine rotayı tavsiye ediyoruz.BTEC yeterliliklerini AS / A seviyeleriyle birleştirmek mümkündür (ancak zorunlu değildir).

Genel giriş şartları

A * -C notlarında beş GCSE, biri normalde İngilizce'dir. Bu giriş şartının bir parçası olarak Seviye 2 BTEC veya OCR Ulusal yeterliliklerini dahil etmek isterseniz, bir Merit notuna veya daha yüksek bir seviyeye ulaşmış olmanız gerekir.Seviye 2 BTEC KurslarıBu 'mesleki' nitelikler daha pratik olma eğilimindedir ve sürekli 'ders çalışma tarzı' değerlendirmesini kullanırlar.Seviye 2 BTEC yeterliliklerini bir veya daha fazla GCSE dersi ile birleştirmek yaygındır.... [-]
Birleşik Krallık Portsmouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Portsmouth College

Bu program, bir Pro-Kulübüne, ABD'deki bir bursa veya Birleşik Krallık'taki bir üniversite diploma programına bir oyuncu olarak ilerlemek isteyen Futbolcular için tasarla ... [+]

Bu konu neleri içeriyor?

Bu program, bir Pro-Kulübüne, ABD'deki bir bursa veya Birleşik Krallık'taki bir üniversite diploma programına bir oyuncu olarak ilerlemek isteyen Futbolcular için tasarlanmıştır. Tüm program iki yıl sürüyor ve dersleri eğitim ve demirbaşlarla birleştiriyor, böylece çalışmakta olduğunuz çalışma bir oyuncu olarak gelişiminizin bir parçası olacak.

Hangi özel bilgi ve becerileri geliştireceğim?

Sporda Psikoloji, Anatomi gibi bir dizi konu hakkında bilgi edineceksiniz.

Kurs giriş şartları nelerdir?

GCSE'de Kolej'in en az beş iyi geçiş notuna sahip olma şartlarını karşılamanız gerekecektir. Bu programdaki boşluklar sınırlıdır, böylece Futbol yeteneklerinizi uygulamanızın bir parçası olarak değerlendirebilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık Portsmouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku