Richard Huish College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Richard Huish College Hoşgeldiniz

Eğer tam potansiyelini elde etmenize yardımcı olacaktır Richard Huish College'de okumak için seçerek birçok nedeni vardır.

Biz A level kursları geniş bir yelpazede sunuyoruz, BTECs ve Taunton ve Somerset genelinde, 19 16 yaş öğrencilere Çıraklık.

Huish Business School muhasebe, işletme, profesyonel ve yetişkinler için yüksek öğretim kursları geniş bir yelpazede sunar.

Bunun yanında biz de St Mark ve St John, Plymouth Üniversitesi ile ortaklaşa lisans kursları sunuyoruz.

Taunton ve Somerset Çıraklık konusunda lider bir sağlayıcı olarak biz yerel kuruluşlar ve işverenler ile güçlü bağlantıları inşa var.

Eğer yakın gelecekte okulu terk ediyor ve şimdi bu web sitesinde tüm kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz ne yapması hakkında kararlar için zaman ise.

Yeni beceriler ve kazanç nitelikleri öğrenmek için eğitim, ya tam ya da yarı zamanlı, dönen o sizin için, Çıraklık dahil Yetişkin kursları sunuyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz?

Taunton merkezli Richard Huish College, Ofsted tarafından "olağanüstü" olarak adlandırılan bir Beacon üniversitesidir. Biz son sekiz yıldır A level performansı için ilk on içinde bizim tutarlı sıralamasında kanıtlanmış İngiltere'de en iyi altıncı formu kolejler, biri olmaktan gurur duyuyoruz. Biz 2008 yılında en iyi altı ulaştı.

Biz mükemmellik uzun bir geçmişi üzerine inşa yerel alanda haklı bir üne sahiptir. Eğer çalışkan ve başarılı olmak için iddialı iseniz o zaman bu yapabilirsiniz iyi olmak yardım etmek istiyorum.

Biz gençlerin okuldan üniversiteye veya istihdama etkin bir geçiş yapabilir bir ortam sağlamayı amaçlıyorlar.

Neden göze çarpmaktadır

Biz ulaşan son sekiz yıl içinde A level performansı için ilk on sırada yer olan ülkenin en iyi altıncı formu kolejlerinden biri, 2008 yılında ilk altı vardır.

Ama ne biz Huish de en gurur duyuyoruz beklenen sonuçlar daha iyisini başarmak öğrencileri üretmek bizim yeteneğidir.

Burada suceed isteyen öğrenciler için bize ilk seçim yapmak her şeyi listeleyin.

Öğrencilerimiz beklentilerini aşmak

Biz beklenenden daha iyisini öğrencileri üreten kırmızı sıcak. Sadece yerel değil ulusal düzeyde, biz İngiltere, Galler ve tüm okul ve kolejlerde 12% performans üst rütbe ...

Itibar

Biz kalite bizim itibar kurmak için çok çalıştık. Aslen 18. yüzyılda hayırsever Richard Huish tarafından çocuklar için bir gramer okulu olarak kurulmuş, College olarak kurulmuştur ...

Ofsted'e Üstün övgü

Son Ofsted yazımızda "olağanüstü" olarak derecelendirildi. Kolej daha fazla eğitim kurumlarının kalitesini ölçmek için Ofsted'e tarafından kullanılan tüm beş kategoride üstün olduğu tespit edildi ...

Sonuçlarımız

2014 yılında, öğrencilerimizin% 99 bir seviyede E notları A elde etti. Öğrencilerimizin% 85'i A üç veya daha fazla A düzeyleri elde - E. öğrencilerimizin% 9 kolaylaştırmada AAB üç A düzeyleri elde ...

Tüm Zenginleştirme

Biz Zenginleştirme fırsatlardan geniş yelpazede gurur duyuyoruz. Öğrenciler zenginleştirme onun sosyal, kültürel ve rekreasyonel aracılığıyla sağlar beceri, bilgi ve en önemlisi, eğlenceli değer ...

Biz büyümeye devam

Biz öğrencilere her zaman bizim hükmü artmakta ve Huish Business School yetişkinler için kurslar geniş bir yelpazede sunuyor. Son üç yılda Huish etkileyici bir programı sürdürmektedir ...

Konumlar

Taunton

Address
Richard Huish College,
South Road,

TA1 3DZ Taunton, İngiltere, Birleşik Krallık