Resmi açıklamayı okuyun

Resepsiyon Akademi tüm bölümlerinde derece yetenekli kadrosu ile Otelleri sağlama temel amacı ile 2008 yılında kurulmuştur. 2010 yılında kamuya bizim sınıf temelli dersleri veren bu yana, Hospitality kariyer isteyen, sayısız tutkulu öğrencileri eğitim verdi. Sanayide istihdam kazanıyor Mezunlarımızın bir yüksek başarı oranı ile, işlenen bireylerin yaşamlarını iyileştirmede belirleyici bir rol oynadı ve hayallerinin puanları gerçek yaptık.

Biz şimdi bizimle yakından çalışmak ve mesleki eğitimin kalitesini ve mezunlarımızın standardını tanıyan 500'ün üzerinde otel tarafından kabul edilmiştir. Bizim yüksek lisans profili veritabanı aracılığıyla işverenlere Ağırlama mezunları bağlamak için bir platform sağlar. Biz de ücretsiz tüm Ağırlama boş göndermek için kayıtlı Oteller sağlayan online bir iş yönetim kurulu var.

Biz şu anda Oteller bir ürün yelpazesine çalışan mezunlar olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz. Premier Inn Ritz, Hilton, Marriott, Park Plaza, IHG, biz bir fark yaratmaktadır. Zaman ve Ev pozisyonların Cephesi eğitim maliyeti başarıyla azaltmıştır olması, oteller için eğitilmiş personel tercih sağlayıcı diğer tüm Ağırlama bölümleri kapsayacak ve olmayı hedefliyoruz.

Tarihçe Böyle Hilton ve Radisson gibi çeşitli çokuluslu Otel zincirleri Evi Müdürü bir Cephesi olarak kurucusunun kariyeri boyunca, bunun nedeni deneyim eksikliği Resepsiyonist pozisyonları için başvuruların büyük çoğunluğu reddedildi belli oldu. Birçok başvuru tutku ve Oteller çalışma arzusu var gibiydi iken onlar yüzünden bilgi ve beceri eksikliği, görüşmelerde bu kanıtlamak için bir şans verilmesi edilemedi. Hatta o vardı Otelcilik Dereceleri sadece oteller genel bir anlayış ama otel resepsiyonistleri olarak çalışmak için hiçbir pratik becerileri var gibiydi.

Sürekli artan ve bu tutkulu bireylere yeni bir kariyere başlamak için bir fırsat vermek isteyen yüksek öğrenci ücretleri hakkında azalıyor, biz otel resepsiyonist Eğitim Kursu oluşturdu. Diğer Ağırlama programları ile birlikte bu ders, Londra'nın merkezinde bulunan eğitim merkezimizde gerçekleşecek.

Amacıyla mezunlarımız İngiltere'de Oteller iş bulmak ve yurtdışında, biz Otel resepsiyonistleri işe zaman kendi ihtiyaçlarına göre bir ders oluşturmak için Oteller birlikte çalıştı sağlamak. Biz de Mezunlarımızın profilleri Otel resepsiyonistleri istihdam etmek isteyen oteller tarafından görülebilir her Hotel, ücretsiz giriş hizmeti sunuyoruz. Londra Otelleri Sürekli yakın işbirliği ayrıca eğitmenlerimiz kendileri yıllardır başarılı otellerde çalışmış eğitimli profesyoneller vardır, en yüksek standart olması koşuluyla eğitim garanti eder.

Resepsiyon Akademisi biz bu tutku, sıkı çalışma ve sağlam bir temel bilgi herkese hayatında başarılı olmak için ideal bir fırsat verecektir inanıyoruz.

Ne mezunlarımız hakkımızda ki: Eğer profesyonel hayallerinizi gerçeğe istiyorsanız, "Resepsiyon Akademisi ile bir kurs kitap. Resepsiyon Akademisi'nde benim öğretmen! "Ania Maciuk" Otel Resepsiyonist ve Opera V5 dersten mükemmel destek ve rehberlik için çok teşekkürler olursa olsun önceki eğitim veya mesleki geçmişi, tüm beklentilerinizi aşacaktır! Nedeniyle mesleki eğitim alanında arka planı ve eğitim pazarı şu anda sunan ne düşünüyor, ben ağırlama endüstrisinin öğrendim gerekenleri öğrenmek için daha iyi bir yer olmadığı herhangi bir şüphe olmadan söylemeliyim. Resepsiyon Akademi orada gerçekten onlar% 100 dürüst nerede, ne hakkında tutkulu ve çalışan insanlar öğrencilerine umurumda şimdiye kadar gördüğüm ilk yerdir. "Lourdes Medina" Ben sadece tanıştığım Büyük ders Gelecekteki olağanüstü resepsiyonist ama aynı zamanda olağanüstü insanlar (ve eğitmenler!) Teşekkürler bize öğretmek için "uçmayı"! "Ana Oñate" Ben son derece geliştirmek ve Otelcilik işinde büyümek isteyen herkese Alım akademisi tavsiye ediyoruz. Elbette! "René Garcia Fernandez sonra sonuçlardan oldukça memnun

Ne oteller hakkımızda ki: "Resepsiyon Akademisi muazzam eser keşfetmeye beri biz onların mezunları Park Plaza Westminster Bridge burada tüm yeni işe alınanlara yönelik yüksek bir kriter belirledik söylemek için mutluyuz. Bizim resepsiyon ekibi mevcut fazla yarıda Akademi Mezunları oluşur ve biz son zamanlarda bir kayma lider pozisyonuna ilk mezun terfi var. Biz coşku ve mezunlarının teknik yetenek her ay ile sürekli mutluyuz ve büyük bir onlar eğiterek yapmak inanılmaz bir iş için Resepsiyon Akademisi'ne teşekkür akademisinde. "Park Plaza Westminster Bridge" ile daha da ilişkimizi geliştirmek için sabırsızlanıyoruz onların en yüksek teknik ve davranışsal standartları öğrencilerin misafir yüz! Hilton Otelleri paylaştığımız o kadar çok başarı öyküleri var! Londra Hilton Park Lane (Londra büyük 5 yıldızlı otel) size Resepsiyon Akademisi tüm Eva, Matt ve Catalin bulabilirsiniz! Takımda "için teşekkür ederiz.

Hilton Resourcing

Program dili:
  • Ingilizce
Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: