Resmi açıklamayı okuyun

Stratford Koleji yerel ve uluslararası yüksek kalite İngiliz eğitim programları ve atölye çalışmaları için öğretici hizmet vermektedir.

Stratford College London ve Abuja (Nijerya) merkezleri ile Telford, Shropshire, İngiltere dayanır. Biz de uzaktan eğitim yoluyla kurslar sunuyoruz.

Biz en kaliteli eğitim ve geliştirme ortamı sunmayı taahhüt ediyoruz. Öğrencilerimiz yoğun ders ve özel personel yararlanacak. Biz tüm dersler başarı için en verimli ve etkin şekilde teslim ve öğretilir sağlamak için modern bir yaklaşım ve teknolojileri ile geleneksel değerleri birleştirir.

Bizim programlar geliştirdi ve saygın Birleşik Krallık kurumları ile işbirliği içinde teslim edilir ve normalde öğretici akademileri İngiltere'de ve yurtdışında besleyen bir online platform kaldıraçlı vardır edilir.

İngiltere dışındaki öğrencilerimiz, İngiltere'ye gitmeksizin dünya çapında tanınmış bir İngiliz nitelik kazanabilirler. Buna ek olarak, tüm dersleri İngiltere'de kurumlarda daha fazla çalışma için ilerlemesini garanti eder. Bu bizim uluslararası tabanlı öğrenciler istedikleri takdirde kendi ülkelerinde kendi programlarını başlayan ve İngiltere'de tamamlayan ya da tam tersi bir esneklik verir.

Tüm uluslararası akademiler profesyonel okullar, diğer üniversiteler veya kolejler tarafından sağlanan kurslar / nitelikleri için içten verilen programlar geçiren öğrenci veya bağımsız düzenlenmiş sınavlara ders veren olarak faaliyet göstermektedir. Öğrenciler uygulanan ve uzaktan eğitim yoluyla İngiltere'deki üniversite değerlendirilir programlar için kendi yerel akademide iyi eğitilmiş personel eğitim ve destek yüz yüze alırsınız.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

Stratford College Of Business Management

A düzeyleri veya Seviye 3 yeterlilik OR 5 GCSE en artı en az 2 yıl ilgili iş deneyimi. 5.0 Diğer nitelikleri IELTS eşdeğer bir seviyede İngilizce yeteneğinin kanıt vaka b ... [+]

Diploma in Business Management - Seviye 4 (Yönetim ATHE Seviye 4 Diploması)

Giriş Koşulları:

A düzeyleri veya Seviye 3 yeterlilik OR 5 GCSE en artı en az 2 yıl ilgili iş deneyimi. 5.0 Diğer nitelikleri IELTS eşdeğer bir seviyede İngilizce yeteneğinin kanıt vaka bazında bir durumda kabul edilebilir.

Minimum yaş:

19 yıl

Süre:

Tek, ödül 6 ay, Çift ödülü (ATHE) - 9 ay

Emme Tarihler:

Ocak, Nisan, Temmuz ve Ekim ayında programı Yönetimi ATHE Seviye 4 Genişletilmiş Diploma içerir ve İleri Diploma / HND veya herhangi bir eşdeğer seviye 5 programa giriş için Birleşik Krallık kurumlarının çeşitli tarafından tanınan ikili ödül içerebilir.... [-]

Birleşik Krallık Telford
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 9 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Lisansüstü Diploması

Stratford College Of Business Management

Bu yeterlilik üst düzey bir iş yöneticisi gerekli tüm temel yetkinlikleri kapsar yükseköğretim yeterlilik ünlü ilham ve bir dünya İşletme Yüksek Lisans dayanmaktadır. ... [+]

Lisans Diploması Stratejik Yönetim - Seviye 7 (ATHE Düzeyli Stratejik Yönetim 7 Diploması))

Giriş Koşulları:

Herhangi bir HND veya derecesi. IELT 6.5 için eşdeğer bir seviyede İngilizce yeteneğinin Kanıt (Adaylar bu vaka bazında bir durumda üniversite takdirinde dikkate alınacaktır ilgili iş deneyimi temelinde kabul edilebilir). Diğer nitelikleri vaka bazında bir durumda kabul edilebilir.

Minimum yaş:

19 yıl

Süre:

Tek ödül - 6 ay, Dual ödül (ATHE) - 9 ay

Emme Tarihler:

Ocak, Nisan, Temmuz ve Ekim Bu yeterlilik ilham ve dayanır işletme ustaları hangi bir dünya, bir üst düzey iş yöneticisi gerekli tüm temel yetkinlikleri kapsar yükseköğretim yeterlilik ünlü olduğunu.... [-]

Birleşik Krallık Telford
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 9 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

İleri Diploma

Stratford College Of Business Management

Program (Hons ATHE Seviye 5 Genişletilmiş Diploma Yönetimi içerir ve ba gelişmiş giriş kazanabilir bu yeterlilik kendi BA eşdeğer (Hons) İşletme içeriği ve bu nedenle sah ... [+]

İşletme Yönetimi İleri Diploma - Seviye 5 (Yönetim ATHE Seviye 5 Diploması)

Giriş Koşulları:

En az Diploması veya Seviye 4 yeterlilik VEYA seviyeleri artı en az 3 yıl ilgili iş deneyimi. 5.0 Diğer nitelikleri IELTS eşdeğer bir seviyede İngilizce yeteneğinin kanıt vaka bazında bir durumda kabul edilebilir.

Minimum yaş:

19 yıl

Süre:

Tek, ödül 6 ay, Çift ödülü (ATHE) - 9 ay

Emme Tarihler:

Ocak, Nisan, Temmuz ve Ekim ATHE Seviye 5 Genişletilmiş Diploma Yönetimi içerir ve de kendi BA (Hons) İşletme içeriği eşdeğer ve bu nedenle bu niteliğin sahipleri kazanabilirler İngiltere'deki üniversitelerin çeşitli tarafından tanınan ikili ödül içerebilir programı BA (Hons) İşletme derecesine gelişmiş giriş.... [-]

Birleşik Krallık Telford
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 9 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Location address
1 Bridge Street, Oakengates,
Telford, İngiltere, TF1 2AH GB