South Eastern Regional College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

SERC Uluslararası Bölümü Hoşgeldiniz

Güneydoğu Bölge Koleji dünyanın inanılmaz bir parçası fantastik tesisleri, parlak eğlenceli akademik mükemmellik birleştirir. Kuzey İrlanda muhteşem konumları, çarpıcı manzaralar ve memnuniyetle friendliest sunuyor ve İngiltere'de en güvenli yerdir.

SERC bir üst ileri ve yüksek öğrenim devlet üniversitesidir. 68 farklı ülkeden gelen öğrenciler kaliteli eğitim için ilk seçenek bu yıl SERC seçilen ve öğrenci topluluğunun değerli ve tamamlayıcı parçalarıdır var. Kolej British Council onaylı ve bir UKVI Tier 4 lisansına sahip. SERC üniversiteler öncü ve Ticaret, Turizm, Bilişim, Mühendislik ve Bilim dahil kurumlarca akredite bir Genel İngilizce, Akademik İngilizce, Öğretmen Yetiştirme programları için İngilizce dil geliştirme programları geniş bir seçim yanı sıra uluslararası kabul görmüş üniversite öncesi nitelik ve üniversite vakıf derecelerini sunuyor . Biz aktif yurtdışı kuruluşlarla işbirliği içinde çalışmak için daha fazla fırsat arıyorlar.

'SERC'de öğrenme beni çok olumlu anılar, çok eğlenceli ve büyük memnuniyet verdi. Kariyerime doğru nitelik ve uluslararası tecrübe ile başlamaya hazırım '
isabella Parbeza

Köklerimize sadık kaldık ve yerel topluluğun ve ekonominin can damarı olmaya devam ettik ve böylece en iyi 30 U K Koleji haline geldi. Endüstriye odaklı müfredat sunarak itibarımızı yerel toplumumuzun güvenilir ve saygın bir parçası olarak inşa ettik.

Eğitim dersleri vermemizin daha iyi bilinmesine rağmen üretkenliği artırmak, yeni pazarlar veya ürünler geliştirmek isteyen şirketler için yenilikçi bir ortak olarak tanınmış duruma gelmiş bulunuyoruz. Ürün prototipi oluşturma ve iş geliştirme danışmanlığı gibi hizmetler, büyük ve küçük ölçekli şirketlerin emellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olur. BT, Bombardier Aerospace, Nitronica, Canyon Europe, Red Raven ve Coca Cola ile birlikte çalışarak birkaç isim veriyoruz.

Güneydoğu Bölge Koleji (SERC), yerel topluluk ile etkileşim kurmak için bir dizi ders sunmaktadır. SERC'de sunulan tam zamanlı ve yarı zamanlı kurslara ek olarak, toplum merkezlerinde, okul salonlarında ve kulüplerde çeşnicibaşı kursları sunmak için yerel topluluk, gönüllü kuruluşlar ve yasal kuruluşlarla birlikte çalışıyoruz. Daha hızlı kurslar yerel kampüste teslim edilebilir.

Çalışmalara geri dönülmesi, bireylere aşağıdakileri yapmalarında yardımcı olabilir:

  • Yeni bir beceri öğrenin ve yeni boş zaman ilgi alanları geliştirin

<li> Öğrenme ile yeniden bağlantı kurun</li> <li> Güveni arttır</li> <li> Yeni insanlarla tanışma fırsatı</li> <li> Resmi kurslara devam etmek için hazırlanın</li> <li> İlk turda kaçırılan kazanımlar</li> <li> Mesleki potansiyelleri artırmak için beceri ve niteliklere kavuşun</li>

Konumlar

Lisburn

Address
Castle Street​​
Lisburn
Co. Antrim

BT27 4SU Lisburn, Kuzey Irlanda, Birleşik Krallık

Bangor

Address
Castle Park Road
Bangor
Co. Down

BT20 4TD Bangor, Kuzey Irlanda, Birleşik Krallık

Downpatrick

Address
Market Street
Downpatrick
Co. Down

BT30 6LZ Downpatrick, Kuzey Irlanda, Birleşik Krallık

Newtownards

Address
Victoria Avenue
Newtownards
Co. Down

BT23 7EH Newtownards, Kuzey Irlanda, Birleşik Krallık

Ballynahinch

Address
Church Street
Ballynahinch
Co. Down

BT24 8LP Ballynahinch, Kuzey Irlanda, Birleşik Krallık

Newcastle upon Tyne

Address
Castlewellan Road
Newcastle
Co. Down

BT33 0UR Newcastle upon Tyne, İngiltere, Birleşik Krallık

Holywood

Address
Old Holywood Road
Holywood
Co. Down

BT18 9QH Holywood, Kuzey Irlanda, Birleşik Krallık