Somerset College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Güney Batı kalbinde, Somerset Taunton İlçe Town bulunan, Somerset Koleji Bir sıcak, samimi ve misafirperver bir ortamda geniş bir ayrıntılı ve Yükseköğretim kursları dizi yanı sıra beceri eğitimi sunmaktadır. Bizim başarımız, bizim öğrenciler için harika başarılar ve büyük kariyer ile kendisi için konuşur.

Müdürün Hoşgeldiniz

150 yılı aşkın Somerset Koleji eğitim ve öğretim endüstri standardı tesisleri ve kaynakları kullanarak en yüksek standartları sağlamıştır. Bizim derslerin tamamı işveren ihtiyaçlarını karşılamak ve iş ve istihdam ile ilgili bilgi ve becerileri sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Müfettişler son zamanlarda çeşitli alanlarda bir 'iyi' kolej 've' Üstün 'olarak bize puan. Bizim başarı oranları daha fazla ve Yükseköğretim hem çok yüksek; Bizim kampüs canlı; birçok alanda ulusal ödül var ve sağlık ve sosyal bakım, tasarım ve yaratıcı endüstriler uzmandır. Bizim birçok güçlü arasında yenilenebilir ve yeşil teknolojileri büyüyen uzmanlık olduğunu. Bu kısmı bizim geniş deneyim ve profesyonel programlar, sürdürülebilir bir yapı. Bu alan College büyüyen gücü ve birçok iş sektörleri kapsayan yeni teknolojilere bizim yanıttır.

Biz tüm öğrencilerimize en iyi ortaya çıkaran bir ilerici üniversite vardır. Ne olursa olsun çalışmanın kendi seçimi, her bir kişi, gerçekten ve kendi emelleri ve beklentilerini elde kim olduğunu bulmak için tam destek verilir.

Kurslarımız pek çok düzeyde karşılamak ve biz birçok alanda derece kursları ile güçlü Yükseköğretim portföyü var. Öğrenciler lisans programlarına üzerinde çalışmaya İngiltere'de dört bir yanından gelen. Öğrencilerimiz Yükseköğretim için daha fazla bizimle kal, ve onlar istihdam girdiğinizde mesleki becerilerini geliştirmek için tekrar dönmek.

Işverenler ile iletişim ve iş kapsamlı ve biz Somerset gençler, yetişkinler ve işverenler için seçim eğitim sağlayıcısı olmayı hedefliyoruz. Biz onlar en gelişmiş iş yöntemleri ve teknoloji eğitimi almış bilerek, onlar güvenle kariyerlerini başlayabilirsiniz böylece öğrencilerimiz, seçtikleri sanayi sektörü için belirlenen en yüksek standartlara ulaşmak istiyor.

Ayrıca bizim kampüs Genesis, sürdürülebilir inşaat merkezi, Hot House iş kuluçka birimleri ve Taunton Konferans Merkezi bulunmaktadır. Bu dönüm noktası binalar, birlikte College İş Eğitimi alanından derslerin geniş yelpazesi ile, destek ve konferans olanakları iş öncesinde almak gerekiyor vermek. College iş eğitim seçenekleri yelpazesi ile birleştiğinde, biz işletmelere onlar iyi kaynaklarla ve yüksek vasıflı işgücü sağlamak için gereken tüm yardım sunabilir.

Rachel Davies

Anapara ve İcra

Tarihçe

Biz 1856 yılından beri öncülük ettik

Somerset Koleji yüzyılın başında Sanat Okulu olarak, Corporation Street, Taunton geçmeden önce, Sanat ve Bilim Okulu olarak 1856 yılında hayatına başladı. Bu Sanat Okulu Teknoloji Okulu ile birleşti ve Wellington Road sitesine taşındı 1970'lerin başına kadar, ancak değildi.

Bugün gördüğünüz binalar ve yapılar County daha fazla ve Yükseköğretim ön planda kalmak Somerset College etkin bir multi-milyon sterlin yatırım sonucudur.

Biz tüm öğrencilerimize devlet-of-the-art kaynakları sunmak için bize izin ve bize çalışma, iş ve ziyaret eden tüm ilham öğrenme bir yer sağlamak için, bizim tesislerimizde yatırım yapmaya devam ediyoruz. Örneğin, Eylül 2013 yılında inşaat el sanatları içeriyor Yeni Sanayi Becerileri Merkezi, açıldı. Ayrıca, biz geç Art & Design binasının tadilatı için ihale ve danışma sürecinde ilerlemektedir.

Bugün mükemmellik için bir üne sahip gelişen bir topluluk vardır. 2012 yılında Somerset Koleji Somerset iyi İleri Eğitim Koleji her yaştan uzun dersler için, başarı için oldu.

Biz mezunları eğitim, teknoloji, sağlık, mühendislik, tasarım ve diğer pek çok sektörde çalışan ile, birçok sanayi sektörlerinde kariyer bir dizi için bizim hazırlar. Öğrencilerimiz Vivienne Westwood, Per Una, Fat Face ve Abercrombie ve Fitch de dahil olmak üzere yüksek profilli şirketleri, bir dizi için çalıştım.

Konumlar

Taunton

Somerset College