Resmi açıklamayı okuyun

Güney Batı kalbinde, Somerset Taunton İlçe Town bulunan, Somerset Koleji Bir sıcak, samimi ve misafirperver bir ortamda geniş bir ayrıntılı ve Yükseköğretim kursları dizi yanı sıra beceri eğitimi sunmaktadır. Bizim başarımız, bizim öğrenciler için harika başarılar ve büyük kariyer ile kendisi için konuşur.

Müdürün Hoşgeldiniz

150 yılı aşkın Somerset Koleji eğitim ve öğretim endüstri standardı tesisleri ve kaynakları kullanarak en yüksek standartları sağlamıştır. Bizim derslerin tamamı işveren ihtiyaçlarını karşılamak ve iş ve istihdam ile ilgili bilgi ve becerileri sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Müfettişler son zamanlarda çeşitli alanlarda bir 'iyi' kolej 've' Üstün 'olarak bize puan. Bizim başarı oranları daha fazla ve Yükseköğretim hem çok yüksek; Bizim kampüs canlı; birçok alanda ulusal ödül var ve sağlık ve sosyal bakım, tasarım ve yaratıcı endüstriler uzmandır. Bizim birçok güçlü arasında yenilenebilir ve yeşil teknolojileri büyüyen uzmanlık olduğunu. Bu kısmı bizim geniş deneyim ve profesyonel programlar, sürdürülebilir bir yapı. Bu alan College büyüyen gücü ve birçok iş sektörleri kapsayan yeni teknolojilere bizim yanıttır.

Biz tüm öğrencilerimize en iyi ortaya çıkaran bir ilerici üniversite vardır. Ne olursa olsun çalışmanın kendi seçimi, her bir kişi, gerçekten ve kendi emelleri ve beklentilerini elde kim olduğunu bulmak için tam destek verilir.

Kurslarımız pek çok düzeyde karşılamak ve biz birçok alanda derece kursları ile güçlü Yükseköğretim portföyü var. Öğrenciler lisans programlarına üzerinde çalışmaya İngiltere'de dört bir yanından gelen. Öğrencilerimiz Yükseköğretim için daha fazla bizimle kal, ve onlar istihdam girdiğinizde mesleki becerilerini geliştirmek için tekrar dönmek.

Işverenler ile iletişim ve iş kapsamlı ve biz Somerset gençler, yetişkinler ve işverenler için seçim eğitim sağlayıcısı olmayı hedefliyoruz. Biz onlar en gelişmiş iş yöntemleri ve teknoloji eğitimi almış bilerek, onlar güvenle kariyerlerini başlayabilirsiniz böylece öğrencilerimiz, seçtikleri sanayi sektörü için belirlenen en yüksek standartlara ulaşmak istiyor.

Ayrıca bizim kampüs Genesis, sürdürülebilir inşaat merkezi, Hot House iş kuluçka birimleri ve Taunton Konferans Merkezi bulunmaktadır. Bu dönüm noktası binalar, birlikte College İş Eğitimi alanından derslerin geniş yelpazesi ile, destek ve konferans olanakları iş öncesinde almak gerekiyor vermek. College iş eğitim seçenekleri yelpazesi ile birleştiğinde, biz işletmelere onlar iyi kaynaklarla ve yüksek vasıflı işgücü sağlamak için gereken tüm yardım sunabilir.

Rachel Davies

Anapara ve İcra

Tarihçe

Biz 1856 yılından beri öncülük ettik

Somerset Koleji yüzyılın başında Sanat Okulu olarak, Corporation Street, Taunton geçmeden önce, Sanat ve Bilim Okulu olarak 1856 yılında hayatına başladı. Bu Sanat Okulu Teknoloji Okulu ile birleşti ve Wellington Road sitesine taşındı 1970'lerin başına kadar, ancak değildi.

Bugün gördüğünüz binalar ve yapılar County daha fazla ve Yükseköğretim ön planda kalmak Somerset College etkin bir multi-milyon sterlin yatırım sonucudur.

Biz tüm öğrencilerimize devlet-of-the-art kaynakları sunmak için bize izin ve bize çalışma, iş ve ziyaret eden tüm ilham öğrenme bir yer sağlamak için, bizim tesislerimizde yatırım yapmaya devam ediyoruz. Örneğin, Eylül 2013 yılında inşaat el sanatları içeriyor Yeni Sanayi Becerileri Merkezi, açıldı. Ayrıca, biz geç Art & Design binasının tadilatı için ihale ve danışma sürecinde ilerlemektedir.

Bugün mükemmellik için bir üne sahip gelişen bir topluluk vardır. 2012 yılında Somerset Koleji Somerset iyi İleri Eğitim Koleji her yaştan uzun dersler için, başarı için oldu.

Biz mezunları eğitim, teknoloji, sağlık, mühendislik, tasarım ve diğer pek çok sektörde çalışan ile, birçok sanayi sektörlerinde kariyer bir dizi için bizim hazırlar. Öğrencilerimiz Vivienne Westwood, Per Una, Fat Face ve Abercrombie ve Fitch de dahil olmak üzere yüksek profilli şirketleri, bir dizi için çalıştım.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Somerset College

Eğer çocukların ve gençlerin hayatlarında bir fark yaratmak için kararlı iseniz, Erken Çocukluk Çalışmaları bizim ders kariyer için mükemmel bir temel vardır. ... [+]

Dersin Tanımı

Eğer çocukların ve gençlerin, bizim kursları hayatında bir fark yaratmak için kararlı iseniz Erken Çocukluk Çalışmaları kariyer için mükemmel bir temel vardır.

Onlar Early Years bakım bir kariyer isteyen, ya da zaten bu sektörde çalışan kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Eğer gençlerle çalışan tutku olduğunu biliyoruz Yani, bu sizin için bir derstir.

Elbette aşağıdaki alanlarda modülleri içerir İlk yıl:

Matematik, Fen ve Çocuk - Dil, Okuma Yazma ve Çocuk - Oyun ve Öğrenme - Öğrenme ve Gelişim - Mesleki Uygulama ve İşyeri - Uygulamalı Sosyal Bilimler

İkinci yıl kapsar:

Early Years Müfredat - Mesleki Uygulama - Early Years Hizmetleri Düzenleme ve Yasal Çerçeve - Çocuklar ve Aileler ile çalışma - Bağımsız Çalışma - Özel Eğitim ... [-]
Birleşik Krallık Taunton
Bilgi iste
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Somerset College

Dersin amacı sizin gelecekteki kariyer başarıya ulaşmak için gerekli olan yaratıcı becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktır. Bu düşünceyle birlikte, ders fikirler ... [+]

Içinde Somerset Koleji'nde Sanat ve Tasarım Fakültesi görsel iletişimin akıllı gelişimini takip. Öğrenciler iletişimin çok görünür dili ile birleştiğinde formu, kompozisyon, denge, yapının, ritim ve hiyerarşi görünmez dil öğrenmek.

Dersin amacı sizin gelecekteki kariyer başarıya ulaşmak için gerekli olan yaratıcı becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktır. Bu düşünceyle birlikte, ders fikirler dil, görüntü ve mesaj yoluyla tebliğ nasıl araştırıyor.

Bu hızlı hareket eden ve uyarıcı tasarım sektörü içinde etkin çalışması için anlayış ve becerileri ile donatıyor.

Bu kursta inceleyerek, geliştirmek ve kuracak:... [-]

Birleşik Krallık Taunton
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Somerset College

Bizim İşletme Yönetimi kursları ile seçtiğiniz kariyer için temellerini atmak. Bunlar işyerinde gerçek bir varlık olmasının sağlanması, esnek ve devredilemez becerileri b ... [+]

Dersin Tanımı

Ile seçtiğiniz kariyer için temellerini atmak bizim iş yönetimi kurslar. Bunlar işyerinde gerçek bir varlık olmasının sağlanması, esnek ve devredilemez becerileri bir dizi ile donatmak.

Çalışanları önemli ticari uzmanlığa sahip olmadıkça hiçbir kuruluş, etkin çalışır. Kurslarımız işverenin başarısı için önemli bir katkı yapmak için gerekli tam olarak ne ile donatmak. Bir finansör, muhasebeci, pazarlamacı, yönetici, İK yöneticisi, veya herhangi başka bir rol çalışmak isteyip istemediğinizi Yani, bu ders becerilerini geliştirmek için mükemmel bir fırsat sağlar.

Yanı sıra konferanslar ve seminerler yoluyla iş ve yönetim ile ilgili öğrenme gibi, iş gerçek dünya hands-deneyim kazanmak için yerel işverenlerle birlikte çalışacaktır. Bu, sizin deneyiminizi inşa taze bilgi üretmek için yardımcı ve size mezun zaman bir hazır kişiler kitap verecektir. ... [-]

Birleşik Krallık Taunton
Bilgi iste
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Somerset College

Steven Spielberg, Tim Burton ve Danny Boyle gibi yönetmenlerle büyük film yapımları İngiliz Ulusal Opera ve West End tiyatroları, ya da BBC ve ITV gibi yerlerde çalışan v ... [+]

Dersin Tanımı

Steven Spielberg, Tim Burton ve Danny Boyle gibi yönetmenlerle büyük film yapımları İngiliz Ulusal Opera ve West End tiyatroları, ya da BBC ve ITV gibi yerlerde çalışan ve üzerinde, bir profesyonel makyaj sanatçısı olmak ister misiniz?

Bu bizim mezunlar ulaşmak için gitti tam olarak ne, ve kemer altında bu ders ile, sen davayı takip etmek için her fırsatta var.

Bu benzersiz program size verecektir:

Medya makyaj sanayi derinlemesine bir anlayış. Evre, TV ve film, moda editoryal ve tanıtım çekimleri ile ilgili olarak makyaj sanatçıları rolüne Insight. Beceri ve yaratıcı yetenek makyaj, duyguları ifade yüzleri dönüşümü ve karakteri canlandıracak kullanmak için. Tam makyaj dönüşümler için teknik ve sanatsal becerileri. Araştırma becerileri karakter canlandırdığı kalitesini ve doğruluğunu sağlamak için gerekli. Saç çalışmaları, karakter gelişimi, vücut boyama, postiche (peruk-verme) ve protez sanatında Becerileri. Işin kapsamlı bir portföy muhtemel işverenlere göstermek için. Fırsat medya dünyasında iş tabanlı öğrenme ve canlı projeler için. Öğretme ve Değerlendirme ... [-]
Birleşik Krallık Taunton
Bilgi iste
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Somerset College

Alanında başarılması Oyun Teknolojisi Teknik yetenek ve ticari ve yaratıcı know-how bir kombinasyonunu içerir. Bu bizim lisans programları size Somerset College mezun kez ... [+]

Dersin Tanımı

Alanında başarılması Oyun Teknolojisi Teknik yetenek ve ticari ve yaratıcı know-how bir kombinasyonunu içerir. Bu bizim lisans programları size Somerset College mezun kez hayalinizdeki işi iniş her şansı olacak, yani ile donatmak için tasarlanmıştır tam olarak ne var.

Bu program size çalışmaları sırasında profesyonel ortamlarda eller deneyim kazanmalarına yardımcı olmak için iş tabanlı öğrenme yenilikçi kullanımını içermektedir. İkinci yıl bir canlı oyun üretim projesi içerir ise ilk yıl, oyunlar teknoloji sektöründe bir işveren ile işe yerleştirme üstlenmek. Geçmişte, öğrenciler, NHS, Mole Vadisi Çiftçiler, İngiliz Kızılhaç ve Somerset Yaban Hayatı gibi ortaklar için oyun geliştirmeye çalıştım. ... [-]

Birleşik Krallık Taunton
Bilgi iste
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Somerset College

Bilgisayar becerilerini geliştirmek ve dünya üzerinde istihdam olacak. Bu endüstri sektörü büyümeye devam ediyor ve bizim derecesi ders işverenlerin işgücü için gerekli b ... [+]

Dersin Tanımı

Bilgisayar becerilerini geliştirmek ve dünya üzerinde istihdam olacak. Bu endüstri sektörü büyümeye devam ediyor ve bizim derecesi ders işverenlerin işgücü için gerekli becerileri ile donatmak. Sonuç olarak, Somerset Koleji bilgisayar mezunları mükemmel umutları ve ödüllendirici kariyer keyfini çıkarın.

Bizim programlarının ayırt edici özelliklerinden biri kendi iş tabanlı öğrenme içeriği. Bu ikinci yılda bir profesyonel BT projesinin bir ilk yılı boyunca işveren ve katılımı ile bir yerleşim içerir. Ayrıca bizim karşılıklara dahil mezun olduktan sonra istihdam edilebilirliklerini artırmak amacıyla, mesleki becerilerini geliştirmek için bir taahhüttür. ... [-]

Birleşik Krallık Taunton
Bilgi iste
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Somerset College

Bir Vakıf Diploma veya HNC içinde çalışmakla küresel iletişim gelecekte düşeni Elektronik Sistemler. Bu kurs elektronik ve haberleşme hem de teknolojinin kesme kenarında ... [+]

Dersin Tanımı

Bir Vakıf Diploma veya HNC içinde çalışmakla küresel iletişim gelecekte düşeni Elektronik Sistemler. Bu kurs elektronik ve haberleşme hem de teknolojinin kesme kenarında sağlamak için gerekli tüm becerileri ile donatıyor.

Biz sanayi tasarım ve işletme elemanları hem de bir kariyer için hazırlamak için Vakfımız Derecesi tasarladık. Yani, teorik öğrenme yanında pratik projeler üzerinde çalışıyor olacağım seçtiğiniz ne olursa olsun iş için doğru becerileri geliştirirler sağlamak anlamına gelir.

Tabii modülleri içerir:

Matematik - Elektrik Prensipleri 1 - Analog Elektronik - Enstrümantasyon ve Ölçme - Dijital Elektronik - Mühendislik Tasarımı - Mikroişlemci Sistemleri - Kalite Güvence - Enstrümantasyon ve Kontrol - İş ve Finans - Mesleki Uygulama ve İşyeri - İnternet Teknolojileri ve Güvenlik - Proje - Ağ Teknolojileri ... [-]
Birleşik Krallık Taunton
Bilgi iste
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Somerset College

Tasarım ve üretiminde pratik becerilerini geliştirmeye sağlam bir odaklanma ile, bu kurs seçtiğiniz alanda eller almak için ideal bir fırsat sağlar. Sen laboratuar ekipma ... [+]

Dersin Tanımı

Tasarım ve üretiminde pratik becerilerini geliştirmeye sağlam bir odaklanma ile, bu kurs seçtiğiniz alanda eller almak için ideal bir fırsat sağlar. Sen laboratuar ekipmanları ek araçlar, teknikler, teçhizat ve yazılım geniş bir yelpazede kullanır. Dahası, siz mezun olduktan sonra istihdam edilebilirliklerini artırmak profesyonel yetenek geliştireceğiz.

Bu derste sırasında, mühendislik bu farklı sektörde alanlarda bir dizi keşfetmek için bir fırsat olacaktır. İlk yıl boyunca olacaktır: - mühendislik temellerinin net bir anlayış ve etkili bir şekilde bilgi uygulamak için gerekli becerileri kazandırmak.

Pratik mühendislik çalışması riskleri değerlendirmek ve hızlı bir şekilde geliştirmek, teşvik etmek ve çalışma sistemlerini güvenli uygulamaya gerek bir anlayışa sahip öğrenin. Eğer mühendislik problemlerine çözümler arıyorlar zaman sorunları çözmek nasıl analitik ve yenilikçi, tasarım süreci göz önüne alındığında yaratıcı olmaya teşvik olun. Mesleki ve etik sorumlulukları düşünün ve küresel ve toplumsal boyutlarda mühendislik çözümlerinin etkilerini anlamak. Böyle sürdürülebilirlik, kurumsal ve sorumlu iş uygulamaları gibi ilgili güncel konularda bir farkındalık kazanır. ... [-]
Birleşik Krallık Taunton
Bilgi iste
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hazırlık Yılı

Somerset College

ÇALIŞMA Somerset Koleji'nde Otomotiv Mühendisliği ve bizim yepyeni, amaca tesislerine erişim gerekir. Biz motor haritalama, gelişmiş teşhis, araç performans geliştirme, i ... [+]

Dersin Tanımı

ÇALIŞMA Somerset Koleji'nde Otomotiv Mühendisliği ve bizim yepyeni, amaca tesislerine erişim gerekir. Biz motor haritalama, gelişmiş teşhis, araç performans geliştirme, ileri araç teknolojisi ve hibrid araçlar konusunda uzmanım - ve onların bilgi ve uzmanlık geldiğinde personelimiz ülkenin en iyi arasındadır.

Otomotiv endüstrisi ile yakın çalışma ilişkisi sayesinde, bizim dersler gerçek dünyada yaşam için mükemmel bir hazırlık sağlamak ve öğrencilerimizin yüksek istihdam vardır. Bizim odak boyunca pratik becerileri ile donatılması üzerinde ve araçları, teknikleri, ekipman ve yazılım geniş bir yelpazede kullanmak için bir şans olacaktır. ... [-]

Birleşik Krallık Taunton
Bilgi iste
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku