Resmi açıklamayı okuyun

KOLEYENİZ HAKKINDA

South Cheshire College, Crewe ve Nantwich'de 16 sonrası eğitim alanının ülkesidir ve ulusal olarak önde gelen üçüncül ve altıncı form kolejlerinden biridir. 31 Mart 2017 Cuma günü, South Cheshire College, Cheshire için yeni bir FE College kurmak üzere West Cheshire College ile birleşerek şu anda üç kampusta, Crewe, Chester ve Ellesmere Port'ta geniş kapsamlı öğrenim sağlıyor.

Crewe merkezli kampüsümüz, Crewe şehir merkezinden bir buçuk mil uzakta bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Crewe tren istasyonuna yürüyerek on dakika mesafededir ve M6'nın 16. ve 17. Barınaklarına yakın bağlantılar vardır.

Öğrenciler, Cheshire genelinde, özellikle Crewe, Nantwich, Alsager, Middlewich, Winsford, Sandbach ve Congleton'da bulunan Crewe merkezli kampüste eğitim görmeye gidiyorlar. Ayrıca, Staffordshire ve Shropshire'dan çok daha ileri alanlardan da yolculuk yapıyorlar. Gerçekten, Uluslararası Programımız aracılığıyla, öğrenciler tüm dünyadan Güney Cheshire Koleji'nde okumak için yolculuk yapmaktadırlar.

Kolej ağırlıklı olarak 16-19 yaşları için eğitim vermektedir ancak çıraklık ve diğer iş temelli öğrenme programları da sunmaktadır. Ayrıca, Yüksek Öğrenim kursları ve yetişkinler için bir dizi kurs sunuyoruz. Bunların çoğu, uzun bir aradan sonra eğitime geri dönüyorlar.

South Cheshire College, mükemmellikten gurur duyuyor ve 2016/17, hem A seviyesi hem de mesleki programlarda öğrencilerin en yüksek notu elde etmesiyle bir arada olağanüstü bir akademik başarı yılı oldu.

Öğrenciler A-Seviyeleri için% 99.7 başarı oranı elde ettiler;% 82.1'i en iyi dereceleri (A * -C),% 52.7'sini A * -B seviyelerine ulaştıracaktır.

Öğrencilerin% 99,6'sı Genişletilmiş Diplomaya,% 57,4'ü Yüksek Puan * Derece veya Distinction'a ulaştı.

South Cheshire College, 2016 yılında Goodstead derecelendirmesi denetimini takiben övüldü ve bu tekrar bölgedeki önde gelen İleri Eğitim sağlayıcısı konumunu doğruladı.

Müfettişler 'iyi öğretim, öğrenme ve değerlendirme' üzerine yorum yaptı ve öğrencilerin büyük çoğunluğunun başlangıç ​​noktalarına göre iyi ilerleme kaydettiğini ve öğrencilerin çoğunluğunun hedef notlarını karşılamasını veya bu hedeflerin üstünde olduğunu vurguladı.

Müfettişler, 16 ila 19 çalışma programının uygulanmasını "son derece etkili" olarak nitelendirdi ve öğrencilerin ihtiyaçlarını da iyi karşıladığını belirtti.

South Cheshire College, ayrıca Çin ve Tayland gibi ülkelerdeki eğitim kurumlarıyla güçlü uluslararası bağlantılar geliştiriyor. Sonuç olarak, öğrenciler A-Seviyeleri, Meslek programları ve diğer kısa dersleri okumak için Kolej'e gidiyorlar.

Öğrenciler, konaklamaları boyunca 'Aile Yanı' programı aracılığıyla yerel ailelerle barındırılıyor.

South Cheshire College, Oxford Üniversitesi ile güçlü bağlara sahiptir ve University's Pembroke College için Pembroke North merkezi konumundadır.

Ayrıca Oxford Üniversitesi Corpus Christi College ve Pembroke College ile ortaklaşa Kuzey Batı Bilim Merkezi'dir.

Üniversite öğrencileri, kişisel ve akademik başarı için fırsatlar sunan ve öğrencilerin ülkedeki en prestijli üniversitelere başvururken ihtiyaç duydukları rekabet üstünlüğünü sağlayan Başarı ve Zenginliklerini Artırma Programı aracılığıyla Oxford Üniversitesi ile yakından çalışırlar.

Kolej, sağlanan kaliteyi vurgulayarak alkışlanan STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) güvence altına alındı. Ayrıca, yüksek kaliteli eğitim ve öğretim olanağı sağlayan mükemmel kurumları tanıtan Beacon Status ve People Gold statüsündeki Yatırımcılar da dahil olmak üzere birçok ödül almıştır.

Son olarak, College, büyük bir spor arenası, tiyatro, son teknoloji atölye çalışmaları, üç katlı kütüphane ve kafe çıkışları da dahil olmak üzere, Eylül 2010'da açılan 74 milyon GBP kampüsünde birinci sınıf olanaklara sahiptir.

Kolej, gelip okumak için gerçekten harika bir çevredir. Neden başka bir yerde seçim yapmazdınız?

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

A-Levels

South Cheshire College

South Cheshire College'da tam zamanlı 16-19 yaşındaki öğrencilerin üçte biri başarılı ve çeşitli A Düzeyi programımıza kayıtlıdır. Şu anda, çeşitli müfredat alanlarında ... [+]

Giriş

South Cheshire College'da tam zamanlı 16-19 yaşındaki öğrencilerin üçte biri başarılı ve çeşitli A Düzeyi programımıza kayıtlıdır. Şu anda, çeşitli müfredat alanlarında 30 A Düzeyi aşan konuları sunuyoruz.

2016 yılında, A Düzeyi konularda% 99 ya da daha fazla geçiş oranı kazanmanın onuncu yılını kutluyoruz. Üniversite, 2016'da% 99.1'lik bir geçiş oranı gösteren,% 98.1'lik ulusal geçerlilik oranının üzerinde olmakla birlikte, olağanüstü sonuçlar elde etmektedir. 2016 yılında A Düzeyi programını tamamlayan öğrencilerin% 76.5'u A *, A, B veya C derecelerine, bu öğrencilerin% 48,6'sının A * -B'nin üst sınıflarına ulaştığını tespit etti.... [-]

Birleşik Krallık Crewe Chester
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Ders

South Cheshire College

Bu, 15-19 yaşlarındaki öğrencilerin İngiltere'deki en yenilikçi üniversitelerden birinde üniversite eğitimi alması için heyecan verici bir fırsattır. Uluslararası eğitim ... [+]

South Cheshire College ve West Cheshire College'da yurtdışında eğitim gör.

Bu, 15-19 yaşlarındaki öğrencilerin İngiltere'deki en yenilikçi üniversitelerden birinde üniversite eğitimi alması için heyecan verici bir fırsattır. Uluslararası eğitim size, hayatınızın geri kalanında sizinle kalacak zenginleştirici ve ödüllendirici bir deneyim sunacaktır. Yeni beceriler öğrenir, yeni kültürler yaşarsınız ve zihnimiz yaşadığımız geniş dünyaya açılıyor olacaksınız. South Cheshire College ve West Cheshire College'da, yeni birleştirilen üst eğitim veren Yüksek Öğrenim Yüksek Okulları'na göre, her öğrenciye özel olarak hazırlanmış yurtdışı öğrencilere, ısmarlama eğitim programları sunulmaktadır; kısa iki haftalık konaklamalarından bütün yıl programlarına.... [-]

Birleşik Krallık Crewe Chester
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Diploma

South Cheshire College

BTEC Düzey 3 Genişletilmiş Diplomalar, 3 A Düzeyinin eşdeğeridir ve öğrencilerin yüksek öğrenim kurslarına sanki A Düzeyi çalışmış gibi başvurabilmeleri için üniversite g ... [+]

South Cheshire ve West College'da 3. Seviye Genişletilmiş Diploma Dersleri

Genişletilmiş Diploma kursları, üniversiteler, işverenler ve meslek örgütleri ile ortaklaşa tasarlanmış ve öğrencilerin gelecekteki çalışmalarına ve istihdamına yönelik beceriler geliştirmelerine olanak tanır .

Üniversite akademik mükemmellik taahhüt eder ve başarı oranları daima ulusal ortalamanın üstündedir. Seviye 3 BTEC sonuçlarımız bir kez daha mükemmeldi ve% 99.6 geçme oranı ilan ettik. Crewe, Ellesmere Limanı ve Chester'daki en gelişmiş üniversitelerin kampüslerinde ve uluslararası bir büroda öğrenciler hızlı bir şekilde yerleşmek ve rahatlamak için ihtiyaç duydukları tüm desteği alıyor.... [-]

Birleşik Krallık Crewe Chester
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yaz kursları

South Cheshire College

2-week European summer programme 8-21 July 2018 based in Chester ... [+]

2-week European summer programme 8-21 July 2018 based in Chester

[-]
Birleşik Krallık Chester
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
South Cheshire College

2-week European summer programme 8-21 July 2018 based in Crewe ... [+]

2-week European summer programme 8-21 July 2018 based in Crewe

[-]
Birleşik Krallık Crewe
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
South Cheshire College

Tarihler Okuma Konaklama ... [+]

Tarihler

Okuma

Konaklama

... [-]
Birleşik Krallık Crewe Chester
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 8 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

South Cheshire College Campus