Resmi açıklamayı okuyun

Küresel bir Pilot Eğitim Akademileri, Simülatör / Değerlendirme Merkezleri ve Hazırlık Okulları ağına sahip olan Airways Aviation, önde gelen uluslararası uçuş eğitimi organizasyonu olarak iyi bir şekilde kurulmuştur.

Avrupa, Orta Doğu, Asya ve Avustralya'nın çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren Airways Aviation, uluslararası havayollarına en yetenekli ve en iyi eğitimli ticari pilotlara doğrudan erişim imkanı sunar. 30 artı yıllık dünya standartlarında uçuş eğitimi deneyimimiz sayesinde organizasyon, yerli ve yabancı öğrencileri desteklemek ve global olarak ticari pilotlara olan talepte hızlı büyümeyi karşılamak için mükemmel bir konumdadır.

Kalkınan pilotlara Avrupa Havacılık Güvenliği Ajansı (EASA) veya Sivil Havacılık Güvenliği Otoritesi (CASA) onaylı eğitim Pathways sunuyoruz ve yüksek motivasyonlu mezun pilotlarımızın havayolu kariyerlerine girmelerini sağlamak için havacılık endüstrisi ile ortaklıklar kullanıyoruz.

Havayolları Havacılık, karada ve havada unutulmaz bir deneyimin yanı sıra, yüksek kaliteli öğretme ve öğrenme çıktıları sunma konusunda kararlıdır. Tam donanımlı, amaca yönelik tasarlanmış sınıflar ve öğrenci alanları sağlıyoruz ve öğrencilerimizin ve çalışanlarımızın güvenle ve güvenle uçmasını sağlamak için dünya standartlarında bir uçak filosunu koruyoruz.

Program dili:
  • Ingilizce
Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: